WIZZ AIR - 24

  • 80 873
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 35
WIZZ AIR от Терминал 1 ли излитат, или се преместиха на Терминал 2?
На пътния план на резервацията не е отбелязан терминала.

# 691
  • Мнения: 259
Нашите билети са на Т1 за планувани полети  в два града .

# 692
  • Мнения: 98
Да, и на нас ни пише Терминал 1

# 693
  • Мнения: 1 122
WIZZ AIR от Терминал 1 ли излитат, или се преместиха на Терминал 2?
На пътния план на резервацията не е отбелязан терминала.
Райън се преместиха на Т2. Wizz са си на Т1.

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Момичета само с кредитни карти ли може да се плаща.Аз имам дебитна мастеркард,но нещо не стана.А някой плащал ли е с банков превод-гледам,че сега са сменили банката,преди бяха към ДСК.

# 695
  • Мнения: 357
Може и по банков път, няма проблем, дадена е сметката.

# 696
  • Мнения: 421
Момичета само с кредитни карти ли може да се плаща.Аз имам дебитна мастеркард,но нещо не стана.А някой плащал ли е с банков превод-гледам,че сега са сменили банката,преди бяха към ДСК.

Аз съм с дебитна MasterCard и нямам проблем.  Wink

# 697
  • Мнения: 4 350
Момичета само с кредитни карти ли може да се плаща.Аз имам дебитна мастеркард,но нещо не стана.А някой плащал ли е с банков превод-гледам,че сега са сменили банката,преди бяха към ДСК.

Първо, не работи с всички дебитни карти, второ, понякога какво пише на картата не е това, което трябва да въведете в полето. Мастеркард Дебит например е кредитна карта, т.е. от търговеца се вижда като кредитна, иначе за банката е дебитна. Дебитната карта се казва Маестро.

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Аз днес се възползвах от първото намаление на летните билети. Не вярвам да паднат още ,така или иначе. Но не си платих багаж. Ще поизчакам. Може да ни изненадат с 20 % намаление за чекиран багаж Simple Smile Досега май само един път са го правили  newsm78

# 699
  • при моите любими
  • Мнения: 2 536
Един бърз глупав въпрос. Ще пускам една резервация за РИм, Но преди да финализирам направих проверка, написала съм иманата с главна голяма буква, а другите са малки. Проблем ли е, да ги оправям, или мога и така да ги оставя?

# 700
  • Германия
  • Мнения: 8 101
Един бърз глупав въпрос. Ще пускам една резервация за РИм, Но преди да финализирам направих проверка, написала съм иманата с главна голяма буква, а другите са малки. Проблем ли е, да ги оправям, или мога и така да ги оставя?
Не е проблем, спокойно Peace

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 40 807
Ако се избере Без багаж,какво означава...само ръчен че можеш да вземеш ли?Т.е. една раница?

И в Болоня напр.,едно ли е летището?Ако полета е вечер,има ли удобен транспорт?

Последна редакция: чт, 02 мар 2017, 09:23 от mystic woman

# 702
  • Варна
  • Мнения: 389
Привет, отново!

Защо ми изписва това "Онлайн чекиране: Чекирайте се в рамките на 4 ден(дни)", след като полета ми е за 05 април? Нещо се обърках...

# 703
  • София
  • Мнения: 1 950
Привет, отново!
Защо ми изписва това "Онлайн чекиране: Чекирайте се в рамките на 4 ден(дни)", след като полета ми е за 05 април? Нещо се обърках...
Коментирахме го по-напред това. Лош превод. Има се предвид да се чекирате  след 4 дни.

# 704
  • Варна
  • Мнения: 389
Привет, отново!
Защо ми изписва това "Онлайн чекиране: Чекирайте се в рамките на 4 ден(дни)", след като полета ми е за 05 април? Нещо се обърках...
Коментирахме го по-напред това. Лош превод. Има се предвид да се чекирате  след 4 дни.

Благодаря! Връщам се да чета:)

Общи условия

Активация на акаунт