The Walking Dead - 20

  • 62 664
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31 719
Абе, само на мен ли ми се струва, че Джийзъса харесва Магито? newsm78

Може. Биха били добра двойка. Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 253
Ще са радост за окото! Много добре ще си паснат! Но, Маги сега страда и няма скоро да погледне друг мъж, ми се струва. А, и Джийзъсът не е глупав, не вярвам да тръгне да я "преследва. Но, като премине кризата, много добре ще се получи!

# 17
  • София
  • Мнения: 27 181
Много силна Маги, хареса ми. Simple Smile

Май, май вървим към загуба и на Саша Sad
Интересно ми е дали ще следват комикса относно Карл или Джизъса ще му налее малко акъл.

# 18
  • Мнения: 31 719


Надявам се да не загубим Саша. Може и да не следват тази линия. Но предвид, че тя загуби всичките си близки, може и да я жертват.
Но ако стане нека да бъде запомнящо се  Sunglasses
Мисля, че може и да му налее акъл. Ама Карл като цяло никой не слуша. Нали е тийнче. Баща си не слуша, ще слуша някакакъв си Джийзъс. Най много ако се опита да го спре, ще го цапне с нещо.  Laughing

# 19
  • Мнения: 1 498
Ако Саша ще умира, поне да вземе и Неган със себе си!

# 20
# 21
  • София
  • Мнения: 409
Здравейте, това е любимия ми сериал. Този сезон се очертава да е много силен. Много съжалявам за Глен, надявам се до края на сезона да не умира никой от основните герои. Направо не виждам как ще се измъкнат от това положение.

# 22
  • София
  • Мнения: 11 472
Гледах. Добър епизод.

Скрит текст:
Хареса ми как Саймън се гавреше с Грегъри. И после шамарчето  Mr. Green Умрях от кеф.
Дано Джийзъса да спре Карл, ама не вярвам. Даже може и да му помогне.
Грегъри ще сдаде поста много бързо. Някъде след още два шамара и един ритник отзад.
Маги е силна. За пръв път я виждам такава.
Чудя се защо Инид не им каза какво мисли Карл да прави?


Изобщо не ми допада Саймън, ужас е кофти, сухар, трътка и пр. Излиза, че Нигън е отписал Хълма, като праща свой хора да взимат дажбата. Е, нормално е, не може да огрее навсякъде....


А това просто е върха!!!

# 23
  • София
  • Мнения: 409


Цитат
Излиза, че Нигън е отписал Хълма, като праща свой хора да взимат дажбата. Е, нормално е, не може да огрее навсякъде....
 

Според мен не ги е отписал, а просто там вече знаят кои е шефа и не му е интересно.
Не мога да разбера, защо излъгаха че Маги е умряла, когато тази лъжа много лесно ще лъсне.

# 24
  • Мнения: 31 719
Роналд, щом взима от Хълма, не го е отписал. Просто той е шефа и си прави каквото иска.




Не мога да разбера, защо излъгаха че Маги е умряла, когато тази лъжа много лесно ще лъсне.

Този момент не ми се връзва. Разбирам съобразителността на отчето, но кога успя да направи гробовете. Едно е да чуе плановете му за нея и да излъже, но как ги направи гробовете? Нали веднага отидоха при тях. То нямаше време.

# 25
  • All of time and space, everywhere and anywhere...
  • Мнения: 740
Най-важната информация до момента.

Скрит текст:
The Walking Dead actors Norman Reedus and Andrew Lincoln recently renegotiated to make $550,000 and $650,000 for seasons seven and eight, respectively. Now that the news of Norman Reedus renegotiating his contract has surfaced, it's safe to say Daryl is safe for another season of The Walking Dead.

 newsm44

Иначе, запис Simple Smile

# 26
  • Мнения: 29 371
А колко епизода ще е този сезон? newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 27 181
16

# 28
  • Мнения: 31 719
Защо никой не коментира. Засрамете се.
Аз вчера гледах с лоши букви, а днес пак ще гледам, но с хубави вече.
Липсваха ми някои герои, но хич не беше лош епизода.
Скрит текст:
Разбрахме колко гадни са всъщност спасителите. И никаква милост за тях. Ама никаква.
Да избиват деца. Тъпанари. Малииии, иде ми да ги разчекна  #Cussing out
Милата Тара. Много кофти беше като разбра за Денис.
Чудя се обаче дали ще си спази клетвата.
Абе ясно е, че тия оръжия от острова кой ще ги използва.  Mr. Green
Имам чувството, че мулатката пак ще я видим. И мисля, че ще се включат в битката.

# 29
  • МАРС
  • Мнения: 1 121
Не бях много възхитена да гледам чорлавите жени и Тара как яде суха риба. Tired

Общи условия

Активация на акаунт