"Oткраднат Живот"сезон 2 -ТЕМА 13

  • 78 358
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 40 998
Судан...ма прическата няма как да я докара Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 408
Благодаря за темата!
Сигурно съвсем скоро Сашко ще разбере, че Янко не му е баща. Споменаха нещо за чернодробна недостатъчност. Може да се наложи да търсят донор на черен дроб, Сашко ще иска да му дари и истината ще излезе.
И на мен ми дойдоха малко в повече проблемите с бременността на Биляна. Всяка серия я разкарват до болницата. Ясно, че й е трудно да лежи, щом досега е работила активно и е била сред хора, но бива ли така да рискуваш живота на бебето си, като непрекъснато се размотаваш напред-назад?  Хиляди жени прекарват месеци наред на легло само и само да докарат бременността до успешен финал, да не е само тя...
Пецко нанася решителен удар  Laughing Само да не изгори и той покрай Виолетка. И продължавам да не разбирам защо не каже истината на Галя-за хипнозата, за плана си за отмъщение, за всичко. Така само се тормозят и двамата.
Судан...ма прическата няма как да я докара Mr. Green

Е,не, къдричките на Калин са неподражаеми  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 6 161
Marsia, благодаря!  bouquet Peace
Разсеях се малко и вече сте на нова тема , стр. 2 Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 23 138
Судан...ма прическата няма как да я докара Mr. Green

 hahaha Joy hahaha Така си е.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 364
Снощи беше и интересно..
Дано с Биби и бебето нещата  да се  оправят и да я видим да се  търкаля с голям корем  Hug bouquet

# 20
  • Мнения: X
Аз все още недоумявам как главните актьори Бебето и Сашко са толкова некадърни като актьорска игра...добре, че са Калин и Виолета да измият срама на актьорския състав.

# 21
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 298
Дано професора е успял да спаси внучето си. Искам да гледам бременна Биби още поне два сезона.

# 22
  • София
  • Мнения: 23 138
Аз все още недоумявам как главните актьори Бебето и Сашко са толкова некадърни като актьорска игра...добре, че са Калин и Виолета да измият срама на актьорския състав.

 Ааа и Мазов.  Naughty Laughing

# 23
  • Мнения: 7 008
Дано професора е успял да спаси внучето си. Искам да гледам бременна Биби още поне два сезона.
E каква ще е тая бременност  Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 23 138
Дано професора е успял да спаси внучето си. Искам да гледам бременна Биби още поне два сезона.
E каква ще е тая бременност  Crazy

Правилният въпрос е какви са тия сценаристи  Whistling

# 25
  • Мнения: 6 566
Вече очаквам неочакваното, за да ми стане интересен този сериал

# 26
  • Мнения: 1 225
Запис

Ох ,Величко!Този актьор винаги ми е бил като архитектура.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 238
На мен много са ми интересни отношенията на Галя и Петър.

# 28
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Лелел, нова тема. Ще чета и после ще коментирам Wink

# 29
  • Мнения: 6 833
Запис  Blush

И аз все за Величко си мислех при сцените с мутрите Grinning
Инспектора пък ми иЗглеждаше като восъчна фигура, а не жив човек, много беше странен ....

Стана ми кофти за Биляна, надявам се обаче, че са спасили бебето!

Общи условия

Активация на акаунт