"Oткраднат Живот"сезон 2 -ТЕМА 13

  • 78 322
  • 755
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 159
Ей, от снощи се чудя от къде ми беше познат онзи от охраната. А той Величко  Joy
Сега трябва  и Милица да вкарат  като  мутреса  ...

# 46
  • Мнения: 4 936
На мен ми е странно, че Биляна и Сашо се притесняваха от Даун, а за това, че бебето може да е наследило проблема със сърцето на баща си - нито дума, смотаха някъде този проблем. Тъпа работа.
колко по тъпа от бременна лекарка с плацента превия, която се пременя и хуква по разходки.. ooooh!
Аз разбрах отлепена плацента, не превия. Още по-опасно.
даде, състояние, в което трябва да се лежи, че й го й казаха в началото на серията.
Стилянова не знае, че трябва да увие със хладен чаршаф за да свали температура, а всички майки 0 не лекарки - го знаят това.. ooooh!

# 47
  • Мнения: 4 864
Гледам сега сцената, където Галя звъни на Пецко. Първо телефонът му е на вибрация. После звъни с мелодия...

# 48
  • Майна Сити
  • Мнения: 954
Айде бе, Галя е за сефте майка, може да се е паникьосала от високата температура, то и аз бях така когато малкият не можеше да седи седнал заради една такава температура. Добре че беше мъжО да ме успокои, така че не обръщам толкова внимание специално на тази сцена, все пак целта беше да се рекламира Мукоплант  Wink

# 49
  • Мнения: 4 864
Аз не коментирам това, че го извика да й помогне. Коментирам недомислието.

# 50
  • София
  • Мнения: 27 269
Безмията продължават. Оф, час по-скоро да се свършва с това мъчение и дано да няма трети сезон.
Кога ще и сложат неква възглавница на Радина? детето на Стилянова и Петър и ще проходи, тя няма нищо. Или сега ще го изгуби, та да не я мъчат после. Акушер-гинеколог и не може да смъкне температурата на бебето си. Поредно безумие. Биби тъпото вместо да си лежи вкъщи изведнъж хуква и тя не знае накъде. Сашко спасява бос в подземния свят, некъв неадекватен инспектор ми сложили, а мутрите бяха пълни карикатури. Изведнъж след 1 г. и 20 епизода отсъствие от нищо изниква Миро, няма предистория, няма нищо.
добре че верно са Калин и Наталия, че то няма какво да се гледа.
Мазов отдавна спря да е интересен. Но айде и той и Хинова са леко свежа глътка въздух.
Ама няма такъв сценарий и игра просто. И аман от тия мега драми, сега пък сестрата на Наталка най-вероятно ще излезне наркоманка. Един нормален няма в този сериал.

# 51
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
... все пак целта беше да се рекламира Мукоплант  Wink

Спестиха ни перилния препарат за мокрите чаршафи. Или доставчика на студена вода- Софийска вода!   Laughing

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 4 587
Какво става, нали днес ще има епизод? Още дават някакви пепеляшки...

# 53
  • Мнения: 2 761
И аз се чудя защо е това забавяне.

# 54
  • София
  • Мнения: 22 999
Имаше извънредни новини и за това започва по-късно. Peace

Аз ви казах,че ще го загуби...

# 55
  • София
  • Мнения: 12 554
Ма защо не ме слушате, тоз сценарий съм го писала  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 2 761
Все си мислех, че ще спасят бебето.  Confused

# 57
  • Мнения: 1 211
Е ама това беше наистина издънка.

# 58
  • Мнения: 24 423
Все си мислех, че ще спасят бебето.  Confused
И аз

# 59
  • София
  • Мнения: 22 999
Много му дойде на Сашко. Sad

Общи условия

Активация на акаунт