"Oткраднат Живот"сезон 2 -ТЕМА 13

  • 78 328
  • 755
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 248
Запис

Ох ,Величко!Този актьор винаги ми е бил като архитектура.
Архитектура?   newsm78  hahaha

# 31
  • Мнения: 1 217
Запис

Ох ,Величко!Този актьор винаги ми е бил като архитектура.
Архитектура?   newsm78  hahaha

Карикатура исках да кажа  Joy

# 32
  • Мнения: 2 746
На мен ми е странно, че Биляна и Сашо се притесняваха от Даун, а за това, че бебето може да е наследило проблема със сърцето на баща си - нито дума, смотаха някъде този проблем. Тъпа работа.

# 33
  • Мнения: 6 833
Може ли линк към промото, че гледах само това след края на серията?

# 34
  • Мнения: 6 161
Може ли линк към промото, че гледах само това след края на серията?
А аз пък го слушах и нищо не хванах...

# 35
  • Майна Сити
  • Мнения: 956
Имам чувството че ще спасят бебето, но Янко ще почине. После 3 епизода Василев ще се обвинява че не го е виждал скоро и накрая ще се разбере за размяната на бебетата. Калин пък ще се сети как му се подиграваше на човека още в 1 сезон и ще му стане тъпо, а Биляна ще изкара слонска бременност (минимум 2 години/сезона, съдейки по бременността на един вторичен герой като Стилянова)  Grinning

# 36
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
На мен ми е странно, че Биляна и Сашо се притесняваха от Даун, а за това, че бебето може да е наследило проблема със сърцето на баща си - нито дума, смотаха някъде този проблем. Тъпа работа.
Проблемът на Сашко е лечим, синдромът на Даун - не.

Дали Янко ще почине, без да разбере за размяната? Най-вероятно, щом вече е с чернодробна недостатъчност. То се очакваше, има тежка цироза.

# 37
  • Мнения: 1 565
Този от мафията едва не умря и като пич продължи да си говори и ще става не е ли малко странно ?   Каква е тази мода с тези бради като се почне от Сашко и изследователя и останалите от епизода ?На мен нито ми е красиво нито нещо кой знае дори ми е доста грозно.Какво толкова видя Билана е Сашко ? А това с Биляна сцената с кръвоизлива ми беше малко недодялана ,коя бременна жена ще чака едва ли не да умре и нищо няма да направи ,можеше малко повече драматизъм да вкарат изобщо не се опита да вдигне по голям шум по врата евала някой да я чуе ? Сашко голям герой го раздава с тези от мафията ,ами ако го бяха разстеляли или убили ?  И това с бебето на Галя " Ти ли го зарази " ми звучеше нелепо .Уж лекар пък е с една температура не може да се справи .Изобщо този епизод не ми хареса изобщо .

# 38
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Бебето на Галя и Пеци вече ще проходи, а на Биляна дори не  ѝ личи.

Мисля, че съжаленията, които се чуха към Алекс са съболезнования. Янко си имаше рак отдавна.

Хининова как се хвърли на Мазов.... hahaha Joy И нея я бие сачмата Joy

# 39
  • София
  • Мнения: 23 051

Хининова как се хвърли на Мазов.... hahaha Joy И нея я бие сачмата Joy

Въобще един за друг са.  Laughing

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Ей, от снощи се чудя от къде ми беше познат онзи от охраната. А той Величко  Joy

# 41
  • София
  • Мнения: 23 051
На мен полицаят ми се видя толкова съмнителен,че помислих, че той е искал да го убие.  hahaha

# 42
  • Мнения: 4 936
На мен ми е странно, че Биляна и Сашо се притесняваха от Даун, а за това, че бебето може да е наследило проблема със сърцето на баща си - нито дума, смотаха някъде този проблем. Тъпа работа.
колко по тъпа от бременна лекарка с плацента превия, която се пременя и хуква по разходки.. ooooh!

# 43
  • Мнения: 13 202
Инспекторът ги би всичките по дървена игра.
Стилиянова какво хареса в Пецко- вечно намусен, дудне, все не обяснява, а не са го разбрали, отмъстителен...

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
На мен ми е странно, че Биляна и Сашо се притесняваха от Даун, а за това, че бебето може да е наследило проблема със сърцето на баща си - нито дума, смотаха някъде този проблем. Тъпа работа.
колко по тъпа от бременна лекарка с плацента превия, която се пременя и хуква по разходки.. ooooh!
Аз разбрах отлепена плацента, не превия. Още по-опасно.

Общи условия

Активация на акаунт