Прахосмукачка робот - 11

  • 147 422
  • 745
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 41
Здравейте!
Аз имам PERLA, можете да я видите тук:
http://dedal-robot.com/PERLA-Robot-prahosmukachka

Много съм доволна, почти същата е като коментираната по-рано SUZUKA - http://dedal-robot.com/SUZUKA---Robot-prahosmukachka

Събира страшно много боклук, има 2 четки отстрани и една в средата, много висока всмукателна мощност, а и мокър моп, който може да се ползва докато роботът почиства с вакума! Купихме я от фирма Дедал в Пловдив. Впечатли ме, че имат и шоу рум, всички роботи са изложени, могат да ти ги пуснат, да ги видиш, да чуеш, да ти обяснят подробно, предлагат и всички консумативи за моделите. Не съм почитателка на пазаруването по марки, искам нещо, което да ми върши работа и да притежава повече функции, а и мисля, че вече почти всичко се произвежда в Китай!
Имам приятелка, която си купи робот прахосмукачка чрез Али Експрес, работеше няколко месеца и после спря! За мен не си струва риска да купиш нещо по-евтино от там и да не разчиташ на гаранция. Пазарувам си от Алито някои по-дребни работи и дори и при тях някой път ме е яд, че заради цената съм ги купила!
Надявам се да съм била полезна на някого! Simple Smile

# 406
  • Мнения: 958
Да, много полезна беше!
Уважавам хората, които си правят труда да се регистрират и да споделят напълно безпристрастно мнение!

# 407
  • Русе
  • Мнения: 7 796
 Joy

Педерал, има и други доволни съфорумки от тази марка  Peace

# 408
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Здравейте!
Аз имам PERLA, можете да я видите тук:
http://dedal-robot.com/PERLA-Robot-prahosmukachka

Много съм доволна, почти същата е като коментираната по-рано SUZUKA - http://dedal-robot.com/SUZUKA---Robot-prahosmukachka

Събира страшно много боклук, има 2 четки отстрани и една в средата, много висока всмукателна мощност, а и мокър моп, който може да се ползва докато роботът почиства с вакума! Купихме я от фирма Дедал в Пловдив. Впечатли ме, че имат и шоу рум, всички роботи са изложени, могат да ти ги пуснат, да ги видиш, да чуеш, да ти обяснят подробно, предлагат и всички консумативи за моделите. Не съм почитателка на пазаруването по марки, искам нещо, което да ми върши работа и да притежава повече функции, а и мисля, че вече почти всичко се произвежда в Китай!
Имам приятелка, която си купи робот прахосмукачка чрез Али Експрес, работеше няколко месеца и после спря! За мен не си струва риска да купиш нещо по-евтино от там и да не разчиташ на гаранция. Пазарувам си от Алито някои по-дребни работи и дори и при тях някой път ме е яд, че заради цената съм ги купила!
Надявам се да съм била полезна на някого! Simple Smile

Вие кога си я купихте?

# 409
  • Dobric, Dobrich, Bulgaria
  • Мнения: 9
Здравейте, четох, четох, но реших да попитам конкретно, за да преценя. Искаме да си купим робот и открихме добра оферта за ILife X5. Ще съм много благодарна ако някой сподели мнение и впечатления. Simple Smile

# 410
  • Мнения: 63
Справих се с ъпгрейда на моето Нийто преди малко bouquet. Днес си писах със съпорта им и се оказаха прави, че е изключително важно каква флашка се ползва - има препоръчителен списък, ма аз Тома неверни..., да бе да, чак пък толкова. В крайна сметка пробвах с една която я имам от нам си колко години/не че не приготвих още две де, ей така да пробвам да видим коя ще стане, преди да се наложи да си купя от одобрените/, не е в списъка им, но... всичко е ОК  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44. Искам да кажа, че това което виждам към момента в арр-а е супер, но утре ще го пробвам в действие, че сега е вече много късно и ... хората около мен спят.  bouquet
Лека нощ, роботовладетели  Hug

# 411
  • Мнения: 41
Здравейте!
Аз имам PERLA, можете да я видите тук:
http://dedal-robot.com/PERLA-Robot-prahosmukachka

Много съм доволна, почти същата е като коментираната по-рано SUZUKA - http://dedal-robot.com/SUZUKA---Robot-prahosmukachka

Събира страшно много боклук, има 2 четки отстрани и една в средата, много висока всмукателна мощност, а и мокър моп, който може да се ползва докато роботът почиства с вакума! Купихме я от фирма Дедал в Пловдив. Впечатли ме, че имат и шоу рум, всички роботи са изложени, могат да ти ги пуснат, да ги видиш, да чуеш, да ти обяснят подробно, предлагат и всички консумативи за моделите. Не съм почитателка на пазаруването по марки, искам нещо, което да ми върши работа и да притежава повече функции, а и мисля, че вече почти всичко се произвежда в Китай!
Имам приятелка, която си купи робот прахосмукачка чрез Али Експрес, работеше няколко месеца и после спря! За мен не си струва риска да купиш нещо по-евтино от там и да не разчиташ на гаранция. Пазарувам си от Алито някои по-дребни работи и дори и при тях някой път ме е яд, че заради цената съм ги купила!
Надявам се да съм била полезна на някого! Simple Smile

Вие кога си я купихте?

Купих си я в началото на декември! Simple Smile

# 412
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Най-вероятно аз съм била в друг магазин  JoyИли пък са направили зареждане и са сменили персонала.
Когато аз бях там разполагаха само с един модел в наличност и определено аз знаех повече от тях.
Вярно ,че са още нови на пазара и им трябва време за да обучат хората си.

# 413
  • Мнения: 41
Най-вероятно аз съм била в друг магазин  JoyИли пък са направили зареждане и са сменили персонала.
Когато аз бях там разполагаха само с един модел в наличност и определено аз знаех повече от тях.
Вярно ,че са още нови на пазара и им трябва време за да обучат хората си.
Ти в магазина на Брезовско ли си била? Понеже там имат и специален стелаж, на който са подредени всички прахосмукачки, още в началото на магазина, а и са пуснали някои модели да обикалят и чистят помещението... На мен ми се сториха доста компетентни, но явно и аз не съм запозната колкото теб. Честно казано съм гледала и в някои големи магазини за техника, но там персонала според мен не е запознат с нищо в детайли и кафе машина да искаш да си купиш, пак трудно някой ще ти обясни Simple Smile Ти с какъв робот си? Кой модел си гледала при тях?

# 414
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Точно там бях.Всички модели в сайта бяха "в наличност",реалната наличност беше само един модел.Та нищо не видях.Отидох по молба на една мама от тук,а не за себе си.Аз съм с ЛГ над 2 години-без забележки.

# 415
  • Мнения: 41
Точно там бях.Всички модели в сайта бяха "в наличност",реалната наличност беше само един модел.Та нищо не видях.Отидох по молба на една мама от тук,а не за себе си.Аз съм с ЛГ над 2 години-без забележки.

Нямам идея, имам чувството, че сме били в различни магазини....аз лично като бях имаха абсолютно всички модели...

# 416
  • София
  • Мнения: 1 895
Ох, пак тази фирма...  Thinking
Още преди някакви съмнения ме налегнаха, ама то доволна след доволна мама се появяват да похвалят фирмата и страхотното компетентно обслужване... смея ли да възразя Twisted Evil

# 417
  • Мнения: 270
Аз вече съм с Румба 980. Не се получи с Нийтото, никой не можа да ми помогне, а толкова я харесвах.
Румбата е добра машинка, горе-долу се припокрива като характеристики с Нийтото, но второто повече си го харесвах.
Какво е различното според моите наблюдения?
1. Румбата е по-шумна, определено
2. Румба се чисти мноооого по-трудно от Нийто Кънектед. Този филтър ми взима здравето. При Нийто го бяха измислили много хитро с мрежичка пред филтъра и на практика нямаше нищо за почистване там.Бяха сложили и гребенче с ножче за увъртяните косми, а при Румба- нищо.
3. Румба няма екранче като Нийтото, което ме кефеше като ми благодареше, че го чистя. Дразни ме новата,  като ми говори!  Crazy
4. Чистят горе-долу еднакво систематизирано, явно са я подобрили Румбата и не се върти хаотично насам-натам както съм гледала по клипове
5. Румба засега отказва да се качва на един килим без видима причина. Нийтото го чистеше без проблем. Ако сложа Румба направо на килима го чисти, но сама не се качва на него.
6.И малко положителни страни на Румба 980, че добре я наредих- чисти по-бързо и бих казала, една идея по-добре. Изглежда всякаш е по-мощна, а може и да се дължи на двете четки.
Та така, между Румба 980 и Нийто Кънектед бих избрала Нийтото, а и е по-евтино. Аз доплатих 340лв за Румянка.  Whistling
 

# 418
  • Мнения: 762
зеленоочка bouquet Hug много полезно и ценно обяснение.

# 419
  • София
  • Мнения: 1 476
Зеленоочка, и аз благодаря много за подробното сравнение. Бях убедена, че ще купя Румба 980, сега малко се замисля, дали да не си спестя тези 340лв.
А каква е разликата между Румба 980 и Румба 960 знае ли някой?

Общи условия

Активация на акаунт