Песен за огън и лед 26 - Love is poison.

  • 62 330
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 927
Абе мъжете са пълни профани в това да определят възрастта на една жена.
Едва ли Мартин го е писал с цел да показва въпросното профанство. По-вероятно е просто за да ни каже, че наистина е около 40-годишна.Simple Smile

# 736
  • Варна
  • Мнения: 17 934
Абе мъжете са пълни профани в това да определят възрастта на една жена.
Едва ли Мартин го е писал с цел да показва въпросното профанство. По-вероятно е просто за да ни каже, че наистина е около 40-годишна.Simple Smile
Може, но Мартин е и трол.

Според мен е заминал на изток много преди събитията и после е било късно да се връща. Не се е крил като мишка. Относно силата на различните бойци всеки има слаби и силни страни. В момента,обаче не мога да търся цитати.   
Това за Едрик-Егон е само хрумка , не е част от теорията ми. Не помня споменавали ли са годините му. Ако Регар е жив по го виждам като някакъв мислител /например Архимастир Марвин/ отколкото като боец. Това също е само хрумка, не е изградена теория. Мисля, че човек ако се крие ще се опита да се приближи максимално до същността си,  особено ако в реалния живот задълженията са му пречили да е такъв.
В приложението след края на книгата е написано, че Едрик е на 12
Цитат
БРАТСТВОТО БЕЗ ЗНАМЕНА (СЪЮЗ ОТ РАЗБОЙНИЦИ)
Берик Дондарион, лорд на Черен пристан, наричан Господарят на мълниите, често го смятат за мъртъв,
— дясната му ръка, Торос Мирски, червен жрец,
— неговият скуайър, Едрик Дейн, лорд на Звездопад, дванадесетгодишен,
— хората от бандата му:
— Лим, наричан Лим Лимоновия плащ, бивш войник,
Аз имах подозрения, че Регар е Старшия брат от Тихия остров, но по-скоро той е някой от другарите на Регар.

# 737
  • Варна
  • Мнения: 17 934
Може в подземията на ЗХ да е драконовото яйце на Джон. Регар сигурно се е погрижил децата му да получат такива.

Май и тук стана време за  НОВА ТЕМА
 

Общи условия

Активация на акаунт