Имате ли си тефтер?

  • 21 923
  • 134
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Наскоро си купих два тефтера,защото много ми харесаха,обаче незнам за какво да ги ползвам.Та идеята ми е да споделите вие имате ли и какво пишете в тях.

Последна редакция: нд, 27 ное 2016, 10:03 от Редактор*

# 1
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Регистрации в Интернет, линкове имам записани. Адреси, телефонни номера. Изрезки, обратни адреси, сега като разгледах виждам че има две снимки от 2002, когато бях студентка. Сантиментални са ми. Даже свежи, мъдри мисли, самозалепващи се листчета с всякаква информация. Име на филм  Rolling Eyes Добре е, имам го от около 15 години.

# 2
  • Мнения: 4 013
Имам, да. Около 11 броя  Laughing Стоят си Grinning В единия имам 8 рецепти, в другия от време на време рисувам (дадох диви пари за него...) Останалите ги подмятам насам-натам...

# 3
  • София
  • Мнения: 38 589
Имам, да. Често обичам да си купувам тетрадки. Водя си бюджет, пиша си задачи, планирам по-едри покупки. Не пиша всеки ден, горе-долу всяка седмица поглеждам докъде съм. И рецепти, между другото. И никове и пароли на цялото семейство.

# 4
  • София
  • Мнения: 24 839
Наскоро си купих два тефтера,защото много ми харесаха,обаче незнам за какво да ги ползвам.Та идеята ми е да споделите вие имате ли и какво пишете в тях.
Малкият е за пазаруването- пиша какво ще ми трябва и в магазина отмятам.......
Големият е за всичко, което иска бърза реакция- чуто, видяно.

# 5
  • Мнения: 26
Имам, да. Често обичам да си купувам тетрадки. Водя си бюджет, пиша си задачи, планирам по-едри покупки. Не пиша всеки ден, горе-долу всяка седмица поглеждам докъде съм. И рецепти, между другото. И никове и пароли на цялото семейство.
Аз имам около 20 тетрадки с рецепти,който са пълни,непрекъснато пиша нови,но в тефтерите не искам да пиша рецепти.Добри идеи ми дадохте.Благодаря

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
Ох, това ми е слабост (тефтери, тетрадки). Приятелят ми ми купи един много красив, с подвързия и т.н., много готин.. Не стига, че нямам идея какво да пиша в него, ами и да се сетя нещо ми се свиди   Blush
И нищо не е достатъчно важно и подходящо да бъде записано в него  Naughty  Grinning
Имам още 2-3, единия го прежалих за рецепти (не, че ги нямам на друго място) .. Та като цяло гледам ги, радвам им се, даже искам още  Crazy , но не съм решила какво и как..
В едното мислих да си описвам идеите за частен бизнес, за къщата, която възнамеряваме да си вземем и т.н., общо взето идейки и цели свързани със бъдещото ни семейство  Heart Eyes Иначе това за паролите и важни сайтове и адреси го планувам за някое малко тефтерче..

# 7
  • Мнения: 46 536
Имам си. Паролите си пиша там. Нещо нямам доверие на друго, освен на хартиен носител  Laughing
Също и списъци с подаръци.

# 8
  • София
  • Мнения: 38 589
А, да - и идеи за преобзавеждане и ремонтиране. Все нещо ще се сетя.
Както и задачки, свързани с децата, естествено.

# 9
  • Мнения: 12 473
Имам, няколко. В колата, в офиса и във всяка став от къщата..))
Основният е един органайзер, на другите - в движение каквото ми хрумне.
Бележки в телефона също редовно..)

# 10
  • Мнения: 5 820
   Тефтер имам. Постоянно нещо виждам интересно и трябва да го запиша бързо, за да не го забравя. Също така и в смартфона правя бележки.

# 11
  • Мнения: 9 449
Имам тефтер, в който си пиша основно телефонните номера. Имам друг тефтер, в който водя отчета на класа (касиер съм).
Основните задачи, задължения, рождени дни и др. ги пиша на работен календар. Така съм сигурна, че няма да пропусна нещо. Embarassed

# 12
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 797
Имам....много. Само на бюрото ми в момента има цели 7 броя. Единият е за цитати от книги, др е на детето дневника - записвам си интересни случки, мисли...имам един за Бг - пиша ако нещо се сетя в момента, което трябва да направим, занесем, променим...абонатни номера
един за градината - кое кога се посява., как се третират различни неща
естественно готварски
Имам и много електронни бележки...
и тефтер в чантата...
Докато карам си диктувам разни неща и си ги пращам после на мейла...

# 13
  • Мнения: 5 820
   Да допълня, че имам много тетрадки - използвам ги за различни неща - от упражнения до писане на най-различни неща. Става всичко на каша и накрая нищо не мога да намеря, когато търся нещо.

# 14
  • Мнения: 31 840
Имам няколко. Един за телефонни номера, един с инфо за сайтове - пароли и други неща. Друг е специално за измерване на талия, ханш и бедро със сантиметър. Следващия ми е за университета - задачи и прочие неща. Още два имам където от кол и въже съм писала разни неща, но си ги пазя.

Общи условия

Активация на акаунт