Момичетата Гилмор (сериалът)

  • 1 357
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте!Искам да попитам дали някого има актуална информация за новите серии на "Момичетата Гилмор".Сериалът беше популярен преди години,последният сезон излезе през 2007 година,но на 25.11.16 излязоха още 4 епизода,сериалът се завърнаа!!! Laughing Laughing Аз съм голям фен,опитах да направя профил в Netflix,за да го гледам от там,но не се получи.Въпросът ми е дали знаете кога ще излезе безплатно и свободно за теглене торентче,ако знаете,моля Ви,пишете!!! Hug

# 1
  • Мнения: 821
Има ги и четирите нови епизода в The Pirate Bay, предполагам, че е въпрос на време да излязат и в Замунда  Simple Smile Аз също съм голям фен на сериала, засега съм изгледала два от новите епизоди, но честно казано не съм във възторг. Но на теб може и да ти допадне как доразвиват историята, аз малко по-различно си представях, че ще се случва всичко  Mr. Green Но определено е много вълнуващо да видиш актьорите отново заедно след толкова много години  Heart Eyes Дори и само заради това е хубаво да се изгледат  Flutter

# 2
  • София
  • Мнения: 974
Аз го гледам в Netflix. В момента съм на епизод 2. Не знам защо си имала проблем с профила. Ние сме регистрирани от стартирането на услугата в Бг и всичко е ок.

# 3
  • Мнения: 2
Благодаря Ви многооо! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт