Добре дошли бъдещи мамчета! Август 2017

  • 40 110
  • 761
  •   1
Отговори
# 705
  • Перник
  • Мнения: 751
Весела Коледа на всички!  🎄
Пожелавам ви много здраве, късмет, сбъдване на мечтите и сладки пашкулчета през август ! bouquet

# 706
  • Мнения: 348
Светли и приказни празници, момичета! Много лека и прекрасна бременност да имаме отсега до август, и после здрави, силни и усмихнати сладкишчета!
Кураж и смелост на притеснените мами, вярвайте, че всичко ще се нареди както е било писано!  Hug

# 707
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 140
Весела Коледа, прекрасни!

Лека бременност до края и да намирате много радост в майчинството!  Heart Eyes

# 708
  • Мнения: 1 490
Весела Коледа! Пожелавам на всички ни да изкараме много спокойни и безпроблемни бременности. Повече топлина и любов в семействата ни, усмивки и незабравими моменти .

# 709
  • Мнения: 381
Момичета,на този хубав празник Ви желая един път без проблеми и едно голямо пухено сладурче накрая!

# 710
  • Перник
  • Мнения: 751
Честита коледа на всички! Желая ви много чудеса и любов. Аз от тази сутрин имам по силно кървене, обаче ми е страшно неудобно да се обадя на доки и не знам какво да правя...


S.pelegrino, как си? Надявам се да си отишла на лекар!

# 711
  • Мнения: 37
Весела Коледа и от мен момичета! Желая ви много здраве,топлина в домовете ви и мноооого кьсмет!
Относно гаденето- имам го непрестанно, много е неприятно. Почти нищо не ям, пия много сокове/домашни/ и от вчера открих, че Активията ми действа добре. С предната си бременност нямах никакви проблеми, бях ми добре.

# 712
  • София
  • Мнения: 191
Весели празници и аз се включвам към пожеланието за пухкави бебета следващата година Simple Smile

Аз не мога да повръщам и гаденето ми е 24/7. Организма ми е решил да си прави майтап с мен и ако от някаква храна се почувствам добре след 2 часа може вече да не е сред любимците му. Експериментирам постоянно. Чувството на глад също е постоянно и с нищо не мога да го залъжа. Надявам се това състояние да приключи в началото на февруари  #Crazy
Тия дни нещо и силичка нямам. Оставихме каката на бабин дом и само подпирам дивана да не се премести. Дистанционното ми е пръв приятел. Разкекавила съм се.
Търпим заради крайния резултат  ylinfant

# 713
  • Мнения: 381
Момичета,аз през ноща получих пак кърваво зацапване.Пак на лекаp и бебето е добре,но матката кърви.На тази дата би трябвала да съм в цикъл.Още сутринта вече нямах нищо. Изписаха ми ношпа и папаверин и да пия по 3 литра вода. Притесних се,кажете ми думи за кураж!

# 714
  • На север
  • Мнения: 1 377
Пепи, спокойно. Легни си и си почивай. Гледай да не се стресираш. Гледай да си позитивно мислеща и вярвай, че всичко ще бъде наред. Прегръщам те.
ПС: Щом зацапването е спряло това е добър знак.

Последна редакция: пн, 26 дек 2016, 20:54 от Woman in red

# 715
  • София
  • Мнения: 191
На много места съм чела, че около датата на цикъла е нормално да се пояеи зацапване. Важното е, че е спряло

# 716
  • Мнения: 5 387
На много места съм чела, че около датата на цикъла е нормално да се пояеи зацапване. Важното е, че е спряло
Зацапване и кървене по време на бременност не са нормални. Може да не са фатални, но определено са индикация за някакъв проблем и не бива да се подценяват.
Зацапване и кървене около датата на МЦ, може да са индикация за цветна бременност.
Пепи, опитай да бъдеш спокойна, щом бебето е наред и си под наблюдение, всичко ще бъде наред.

# 717
  • Мнения: 381
аз съм спокойна,че плода расте и че е закрепен добре,а трима лекари едно и също мнение.Обаче аз все пак се тревожа,а и ме е страх да ида да пишкам

# 718
  • Тук и сега
  • Мнения: 466
аз съм спокойна,че плода расте и че е закрепен добре,а трима лекари едно и също мнение.Обаче аз все пак се тревожа,а и ме е страх да ида да пишкам
Няма да мърдаш от леглото, само да хапнеш и до тоалетна. Радвам се че бебенцето е добре, при мен зацапването е кафяво от самото начало, вече съм на жълто кафеникаво колкото 2 стотинки петънце появяващо се само вечер на превръзката.
При теб зацапването кафяво ли е или червена кръв?
Момичета да ви попитам вие имате ли някакви по особена чувствителност в корема и болят ли ви от време на време яйчниците, като преди цикъл...Много се притеснявам дали ще мине всичко както трябва, успокояваме факта че при тази бременност имам терапия с Фраксипарин и така стига нужния кислород до плода...
Между другото чувствителноста на гърдите ми се появи, но е на моменти ту ме наболяват, ту не...
Дано Господ е с нас, всеки ден се моля...

Последна редакция: вт, 27 дек 2016, 09:10 от Щастлива1

# 719
  • Мнения: 207
Не се притеснявай, щом лекарите са казали че всичко е наред с бебчо .. сега трябва само да си почиваш повечко и всичко ще мине ок. Прегръдки.

Аз просто нямам думи .. отивам в петък да си взема направление и що да видя .. лекаря ми излезнал в отпуска до 03.01 .. побеснях .. звъня му .. трябва ми спешно направление ... ами съжалявам ..  ooooh!  ... Явно ще трябва да устискам до 03.01 .. няма как .. дано поне всичко е наред ...
Иначе миналия ден имах нещо като лека болка в яйчниците както каза Щастлива, и после имах кафяво течение. Странна работа.

Общи условия

Активация на акаунт