Двойно име с Йоан или Йохана

  • 13 650
  • 164
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 30 161
 bouquet

Rois, много се радвам за теб! Пожелавам ти щастие на теб и всички около теб! Въпреки че се познаваме само задочно, знам, че си човек, който заслужава хубави емоции!  bouquet

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141
ЗлаВещица, мерси!
Йохана ще е, ако е момиче, не Йоана  Simple Smile . Сияна много го харесвам като име, обаче Йохана Сияна ми е някак много римувано.

Знам, че ще е Йохана, прочетох цялата тема, за да не се повтарям много, ама нещо ми е излетял акъла като съм писала  ooooh! Ще редактирам, за да не е като кръпка в темата, все пак имах предвид правилното име  Laughing

От това, което ти харесваш ми харесва Йоан Владислав и евентулано Йохана Мария, заради ударението. На мен името ми звучи, ако второто е с ударение на втората сричка. Евентуално другите имена, които си избрала ми звучат Йохана СилвИя и Йохана ДалИя и в слуха ми настава едно противоречие, не е за разправяне  Laughing

Последна редакция: пт, 16 дек 2016, 18:24 от ЗлаВещица

# 62
  • София
  • Мнения: 2 445
Познавам една Йохана, симпатично младо момиче, бях забравила за нея. От както се появи темата и я чета вече съвсем свикнах с името, Йохана Далия ми допада най-много

# 63
  • София
  • Мнения: 9 365
Йохана Марин  Heart Eyes имам позната германка, която се казва така
Йохана Анели
Йохана Емлин/Емелин/Елин
Йохана Софи
Йохана Алия
Йохана Селин
-------------------
Йоан Алекзандър
Йоан Павел
Йоан Светослав
Йоан Кирил
Йоан Самуел
Йоан Максим
Йоан Луис


# 64
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Натали, много ти благодаря!  Hug

Йохана Марин  Heart Eyes имам позната германка, която се казва така

Това е интересно, аз пък познавам една шведка, която се казва Малин, и Йохана Малин също ми звучи добре, но не мисля, че на ММ Марин и Малин ще му прозвучат добре за име за момиче.  

За съжаление, все още никакъв шанс да се види пол. При всеки преглед на ехограф, бебето подскача като топка за пинг-понг.  Laughing

# 65
  • София
  • Мнения: 9 365
Роис - Нищо не пречи да пробваш, може да те изненада. Моя приятелка наскоро роди и цялата бременност се притесняваше да каже на приятеля си името което би искала да носи бебето, е на края му каза и той каза, че също го харесва и сега бебка носи името Каси Ноели . А никой не очакваше, защото той е традиционалист, а приятелката ми е откачалка и фен на странните имена, но явно... 

# 66
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Аз дори още не съм подхванала сериозно темата за двойното име, чакам първо да разбера пол. Simple Smile Но не мисля, че ще стане работата с по-странните имена. За мъжкото не сме имали за съмнения, но за женското той искаше Йоана, което аз въобще не харесвам и казах, че ще мисля други варианти с Й. Та, освен Йохана, бях предложила и Йелена, на което той ме изгледа все едно съм казала нещо от рода на Бронтозавър, а аз например въобще не го намирам за особено странно име  Grinning . Та, някак не ми се струва много вероятно да одобри Малин или Марин за момиче. Simple Smile

# 67
  • София
  • Мнения: 9 365
Нищо не пречи да опиташ, ще кажеш после какво е станало

# 68
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Нека да разбера пола, тогава ще започвам с агитацията.  Peace

# 69
  • София
  • Мнения: 2 445
Йоланта или Йоланда е хубаво име. Има и опера Йоланда.
На галено Йоли Simple Smile

# 70
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Йохана харесвам повече от Йоланта/Йоланда.  Peace

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141
Операта е "Йоланта".

# 72
  • София
  • Мнения: 2 445

Да, грешката е моя!

# 73
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 350
Познавам една девойка-Йолина.

# 74
  • Мнения: 3 165
Познавам момиче - Йонита.
Може да ти хареса името.

Общи условия

Активация на акаунт