Това прави ли ме лоша?

  • 18 664
  • 184
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 6 122

О, тогава даа, съвсем лесно е. Ама явно и харесва.
Според мен е много неопитна с такъв вид хора и все още смята , че нещата , които той изисква от нея , са безобидни и че може да се съобрази-къде с изпълнение на изискванията , къде с премълчаване на истини , от които няма защо да се страхува. Аз все си мисля ,че темата и беше полезна на авторката и че вниманието и ще се обостри. Тепърва ще вижда по-ясно сигналите Peace
[/quote]

Ох, дано, да й е била полезна темата. Дано  не си мисли, че тази ревност е признак на обич. Аз затова написах, "харесва". Peace

# 151
  • Мнения: 523
Значи изобщо не съм го привлякла, защото имам аура на жертва и ме е надушил. Жертва ще съм, ако всичките ми връзки са били с такъв индивид. Нали се досещате, че в началото не е показвал тази си страна и то доста дълго време, докато се влюбя и тн. Когато вече почнах да осъзнавам нещата, тоест отскоро, не ми е било лесно да щракна с пръст и да прекратя всичко. На вас явно ви е много лесно, когато нещо не е наред да го изритате веднага. Аз не съм такава, не мога нещо градено известно време да го разваля на секундата само защото е ревнив. 

# 152
  • Мнения: 18 897
Значи изобщо не съм го привлякла, защото имам аура на жертва и ме е надушил. Жертва ще съм, ако всичките ми връзки са били с такъв индивид. Нали се досещате, че в началото не е показвал тази си страна и то доста дълго време, докато се влюбя и тн. Когато вече почнах да осъзнавам нещата, тоест отскоро, не ми е било лесно да щракна с пръст и да прекратя всичко. На вас явно ви е много лесно, когато нещо не е наред да го изритате веднага. Аз не съм такава, не мога нещо градено известно време да го разваля на секундата само защото е ревнив. 

Ако не е ревнив ще е друго ,такъв тип си  е. И доста познати неща от живота си виждам при теб. И аз не си отидох. Но  вече имах деца.И защото се надявах,че имам силата да променям ,да не се  отказвам по средата. И най-вече защото след едно изпълнение  следваше нормално общуване и живот.
Но  ти си в началото. Сега съжалявам за доста от живота си,дано и те не го направиш някога,при положение,че имаш път за промяна.

И наистина не е лесно да попаднеш на точния  човек.Да  са кавгите в приемливи граници за двамата,защото без кавги няма съжителство.И едно разбрах- с щурм се воюват  принципи.Полека не става ,не  се усещат отсреща. Действаш  и чакаш резултат,ако не поема-пази се.

# 153
  • София
  • Мнения: 29 166
Значи изобщо не съм го привлякла, защото имам аура на жертва и ме е надушил. Жертва ще съм, ако всичките ми връзки са били с такъв индивид. Нали се досещате, че в началото не е показвал тази си страна и то доста дълго време, докато се влюбя и тн. Когато вече почнах да осъзнавам нещата, тоест отскоро, не ми е било лесно да щракна с пръст и да прекратя всичко. На вас явно ви е много лесно, когато нещо не е наред да го изритате веднага. Аз не съм такава, не мога нещо градено известно време да го разваля на секундата само защото е ревнив
А защото е манипулиращ комплексар и най-вероятно бъдещ насилник?

# 154
  • Мнения: 19 340
Значи изобщо не съм го привлякла, защото имам аура на жертва и ме е надушил. Жертва ще съм, ако всичките ми връзки са били с такъв индивид. Нали се досещате, че в началото не е показвал тази си страна и то доста дълго време, докато се влюбя и тн. Когато вече почнах да осъзнавам нещата, тоест отскоро, не ми е било лесно да щракна с пръст и да прекратя всичко. На вас явно ви е много лесно, когато нещо не е наред да го изритате веднага. Аз не съм такава, не мога нещо градено известно време да го разваля на секундата само защото е ревнив. 

Какво толкова сте изградили заедно? Имам дежавю с тази тема. Имаше вече една, която с гордост се "оплакваше" колко бил ревнив нейният, как не я пускал да празнува сама с колеги, но и тя не го пускала да ходи сам на море, защото там било пълно с леки жени, които му се сваляли. Щом не е кой знае какво да е ревнив и не ти пречи да ти определя как да изглеждаш и какво да правиш, защо пускаш темата? Много сте ми странни - живеете при родителите си на техен гръб и умирате от кеф, че някакви мухльовци, с които фактически се виждате само за секс, ви дават тон в живота. 

# 155
  • Мнения: 523
Пуснах темата по друг въпрос.  И от къде знаете с кой живея?  Сама си живея. Не вярвам да се вижда с мен само за секс. Той ме обича и имахме супер връзка, ако изключим неговата ревност.  Но все тая, той ме заряза, защото не можа да преглътне,  че съм излязла. Дори не съм го търсила от тогава. Яд ме е, че ме зарязва заради такова нещо,  изумена съм.  Като го е решил, хубаво,  нищо не мога да направя,  а и не правя.

# 156
  • Мнения: 10 999
Аз мухльовци мога да търпя но ревнивец никога. Искам да си ходя на фирмено парти и да свалям колегите. Мъжът ми също ходи на партита и закача жените.
Ако не мога да мръдна без мъжа ми по-добре да намеря някои арабин та поне пари да видя.
За мен ревността е вид психически тормоз.

# 157
  • Мнения: 10 999
Незнаина запали една свещ в църква, щом те е зарязал. Господ те пази да знаеш.

# 158
  • Мнения: 1 487
Незнайна, видя ли сега колко те "обича"? Радвам се, че си се отървала.  Hug Мисля, че след време ще разбереш каква услуга ти е направил.

# 159
  • Мнения: 14 988
Пуснах темата по друг въпрос.  И от къде знаете с кой живея?  Сама си живея. Не вярвам да се вижда с мен само за секс. Той ме обича и имахме супер връзка, ако изключим неговата ревност.  Но все тая, той ме заряза, защото не можа да преглътне,  че съм излязла. Дори не съм го търсила от тогава. Яд ме е, че ме зарязва заради такова нещо,  изумена съм.  Като го е решил, хубаво,  нищо не мога да направя,  а и не правя.
[/color]

Много съжалявам , че ти е тежко , наистина ! Не е имал основание за такава дреболия да реагира така , но това дано ти проговори що за човек е . Тези хора не обичат другия , обичат проекцията му у себе си. Това си е чиста патология , защото такъв човек никога няма да прояви емпатия , той изхожда единствено от собствените си потребности. Моля те , не го мисли толкова , не си заслужава , каквото и да сте градили заедно. Успех от мен ! Rolling Eyes

# 160
  • Мнения: 6 122
Пуснах темата по друг въпрос.  И от къде знаете с кой живея?  Сама си живея. Не вярвам да се вижда с мен само за секс. Той ме обича и имахме супер връзка, ако изключим неговата ревност.  Но все тая, той ме заряза, защото не можа да преглътне,  че съм излязла. Дори не съм го търсила от тогава. Яд ме е, че ме зарязва заради такова нещо,  изумена съм.  Като го е решил, хубаво,  нищо не мога да направя,  а и не правя.

Леле, не знаеш каква късметлийка си.

Цитат
Аз мухльовци мога да търпя но ревнивец никога. Искам да си ходя на фирмено парти и да свалям колегите. Мъжът ми също ходи на партита и закача жените.
Ако не мога да мръдна без мъжа ми по-добре да намеря някои арабин та поне пари да видя.
За мен ревността е вид психически тормоз.

+1000

# 161
  • София
  • Мнения: 4 380
Незнайна, видя ли сега колко те "обича"? Радвам се, че си се отървала.  Hug Мисля, че след време ще разбереш каква услуга ти е направил.

Мисля, че още не е "видяла". Ще види след време. Само, че разликата е, че ако ти го беше заразяла щеше да му покажеш, че това негово поведение е неприемливо и белким се позамисли. А като загуби и още 2-3 жени поради същата причина (стига да има късмета да попадне на тях) може  да се усети, че така не става. Или да продължи да чака да попадне на нова жертва. Все някоя ще му върже.

# 162
  • София
  • Мнения: 12 807
Незнаина запали една свещ в църква, щом те е зарязал. Господ те пази да знаеш.
И дано да е вярно, защото е по-вероятно да е номер и скоро да се върне да и каже, че и той и е изневерил, но така е разбрал, че я обича безумно. Номерата на тези мухльовци са доста еднообразни, макар мъчениците на любовта срещу тях да ги приемат като нещо уникално, кармично и не знам още какво.

# 163
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 350
Аз пък мисля,че сега той очаква тя да го потърси,да реве и да се моли,да обещае,че повече никога няма да прави така.И ако това не се случи ,Мунчо ще започне да я тормози и да я заплашва.
Дано да не изляза права.
Ако се е отървала толкова лесно значи наистина е късметлийка.

# 164
  • Мнения: 4 292
Незнаина запали една свещ в църква, щом те е зарязал. Господ те пази да знаеш.
И дано да е вярно, защото е по-вероятно да е номер и скоро да се върне да и каже, че и той и е изневерил, но така е разбрал, че я обича безумно. Номерата на тези мухльовци са доста еднообразни, макар мъчениците на любовта срещу тях да ги приемат като нещо уникално, кармично и не знам още какво.
Точно, това е номер. Скоро ще звъни или ще пише с още по-голям хъс да вменява вина тип " Толкова ме нарани, че не можах да го преживея, но безумно те обичам и ДОРИ това ще ти простя!"
 Незнайна, минавали сме по този път, а рози тип хора си приличат. Те наистина имат проблеми. Ще ти отрови живота да знаеш, мисли за себе си. Сега като уж те е зарязал, излез и прави всичко онова, което си се спирала заради него. Живей!

Общи условия

Активация на акаунт