Намаления – зима 2016

  • 157 207
  • 761
  •   1
Отговори
# 15
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 857
И аз се включвам с въпрос. В черния петък поръчах нещо от емаг и вече 3-4 дни ми стои само като "регистрирана поръчка", изобщо не се е придвижила, пък четох някъде из темите, че има хора, които са получили стоката на другия ден Thinking. С наложен платеж  е поръчката, адрес съм дала, т.е. май не липсва нищо.
На някого случвало ли му се е  да отнеме толкова време или да се свържва със сайта още сега newsm78
Дали са срок до 5.12 поне при мен за всички поръчки  Peace От 6 имам две пристигнали в неделя, една -днес, една пътуваща и две без движение (регистрирана поръчка).Не мисля, че има повод за притеснение,според мен ще си спазят срока до 5.12. Wink

# 16
  • Мнения: 2 299
И аз се включвам с въпрос. В черния петък поръчах нещо от емаг и вече 3-4 дни ми стои само като "регистрирана поръчка", изобщо не се е придвижила, пък четох някъде из темите, че има хора, които са получили стоката на другия ден Thinking. С наложен платеж  е поръчката, адрес съм дала, т.е. май не липсва нищо.
На някого случвало ли му се е  да отнеме толкова време или да се свържва със сайта още сега newsm78
И аз направих 2 поръчки, едната с 3 продукта, другата 2...само един продукт от втората поръчка е вече в склад и утре би трябвало да е при мен...другите не са изпратени...очаквана доставка 26.11-05.12.

# 17
  • София
  • Мнения: 22 984
E, много се ядосах  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Поръчах 2 чифта обувки от тенденз, поръчка е приета, получвам мейл кога ще ги получа и изведнъж днес мейл, че едните не са налични и дори не си правят труда да звъннат.  #2gunfire

# 18
  • Мнения: 13 191
От е-маг от три поръчани неща, едното пристигна, но е от някаква партньорска фирма, другите две ги чакаме. То че ще се забавят е ясно, от намаленията имат много поръчки. От тях досега съм поръчвала само кучешка храна и винаги навреме са ми идвали нещата, с кучето сме доволни Simple Smile.

# 19
  • Мнения: 1 745
И аз поръчах един шезлонг за беба от Емаг,надявам се скоро да дойде.
Ще дебна за кафе машина покрай Коледа,дано пуснат нещо изгодно.

# 20
  • Мнения: 4 209
И аз благодаря за новата тема.
За да не е гол запис да се отчета с покупки от Сиела на черен петък -10%.

# 21
  • Мнения: 4 188
От е-маг от три поръчани неща, едното пристигна, но е от някаква партньорска фирма, другите две ги чакаме. То че ще се забавят е ясно, от намаленията имат много поръчки. От тях досега съм поръчвала само кучешка храна и винаги навреме са ми идвали нещата, с кучето сме доволни Simple Smile.
Ми, то горкото, като не може да си каже, кучето, де, къде да иде, че да е недоволно Mr. Green Денси, изискана, както винаги, на какви цени бяха Фурлите миналата година.

# 22
  • Мнения: X
чаквана доставка 26.11-05.12.
Явно не само при мен има леко забавяне, благодаря ви Hug

# 23
  • Девето поколение софиянка
  • Мнения: 438
Аз да питам, Зара имаха ли някакво намаление за черния петък? Благодаря ви! Hug

# 24
  • Мнения: 2 843
И аз все още не съм получила поръчката си от Емаг, но щом са казали до 5.12 - ще изчакаме, ще видим.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Аз да питам, Зара имаха ли някакво намаление за черния петък? Благодаря ви! Hug

   Още преди Black Friday ми пратиха мейл, че ще имат намаление на избрани артикули, мисля, че 20% беше (не мога да кажа с точност, защото изтрих мейла вече). Имали са реално намаление и във физическите си магазини, не само онлайн, доколкото разбрах от споделилите тук, в темата. Peace

# 26
  • Мнения: 4 595
Вече се чувствам като детектив или направо разследващ когато ще купувам нещо...изобщо да се чудиш и маеш колко всъщност струва тази стока ето два примера;
 крем http://www.emag.bg/krem-za-lice-dalvita-caviar-lux-s-hajver-50ml … M/?ref=no_results
същият но на съвсем друга реална цена
https://www.beauty.store.bg/p180136/dalvita-caviar-gold-lux-rege … iejdzh-efekt.html

 блуза  уж намалена от 70лв. http://www.koketna.com/bluzi/lemoniade-%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D1%81% … 123953?colorId=17

 същата но намалена от 32 http://www.ivet.bg/productv/832368/bluza-kim-beige.html

да ви кажа срам не срам купих ги и двете без да проверя...

# 27
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
България Мол има рожден ден на 1-ви или 2-ри декември, затова сега ще правят "черен петък".

# 28
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
   Благодаря за новата тема! bouquet

   Ще се запиша с въпрос – спортните магазини, от рода на Sport Vision, Sport Depot и т.н., правят ли повече от -20% около и след Коледа? Интересуват ме най-вече намаленията на обувки. Peace
Правят! Ако не ти е спешно, не бързай. В Спорт Депо стигат до -50%.  Wink Следи си намаленията на сайта, ако се регистрираш, пращат и имейли. Но препоръчвам да пазаруваш в реалните магазини. Доста често на сайта цените са по-високи. Личен опит. Laughing

# 29
  • Мнения: 24 389
България Мол има рожден ден на 1-ви или 2-ри декември, затова сега ще правят "черен петък".
Това е молът на бул. България ли? Blush

Общи условия

Активация на акаунт