Намаления – зима 2016

  • 157 199
  • 761
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 566
И аз се включвам с въпрос. В черния петък поръчах нещо от емаг и вече 3-4 дни ми стои само като "регистрирана поръчка", изобщо не се е придвижила, пък четох някъде из темите, че има хора, които са получили стоката на другия ден Thinking. С наложен платеж  е поръчката, адрес съм дала, т.е. май не липсва нищо.
На някого случвало ли му се е  да отнеме толкова време или да се свържва със сайта още сега newsm78
Обади се веднага на Emag. Аз скоро поръчвах от тях домакински уреди на КЕТЕН. След като чаках близо седмица в недоумение, накрая им звъннах, и се оказа, че те са препратили поръчката към КЕТЕН и ми дадоха телефон за връзка с тях. Обадих се , оказа се, че поръчката ми още не е изпратена. #Crazy След неловко оправдание ми я изпратиха още на следващия ден за тяхна сметка.

# 31
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 852
И аз се включвам с въпрос. В черния петък поръчах нещо от емаг и вече 3-4 дни ми стои само като "регистрирана поръчка", изобщо не се е придвижила, пък четох някъде из темите, че има хора, които са получили стоката на другия ден Thinking. С наложен платеж  е поръчката, адрес съм дала, т.е. май не липсва нищо.
На някого случвало ли му се е  да отнеме толкова време или да се свържва със сайта още сега newsm78
Обади се веднага на Emag. Аз скоро поръчвах от тях домакински уреди на КЕТЕН. След като чаках близо седмица в недоумение, накрая им звъннах, и се оказа, че те са препратили поръчката към КЕТЕН и ми дадоха телефон за връзка с тях. Обадих се , оказа се, че поръчката ми още не е изпратена. #Crazy След неловко оправдание ми я изпратиха още на следващия ден за тяхна сметка.

Те са дали срок до 05.12  Peace Не виждам повод да се звънни при условие, че са си в срок и че беше черен петък и сигурно от всеки вход на всеки блок има поръчка.  Laughing
Куриерите ще работят и тази седмица в неделя  Wink

# 32
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
България Мол има рожден ден на 1-ви или 2-ри декември, затова сега ще правят "черен петък".
Това е молът на бул. България ли? Blush
  Да Peace

# 33
  • Мнения: 373
Като стана въпрос за спортни стоки и намаление и аз да питам: Откъде мога да поръчам долнище на анцунг за високи мъже /1.92 - 1.95 / на поносими цени. В нашия малък град въобще няма избор за високи хора! Ако може да препоръчате някой сайт, но в България.

# 34
  • Мнения: 475
здравейте, дали ще има някъде намаление онлайн на играчки

# 35
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
България Мол има рожден ден на 1-ви или 2-ри декември, затова сега ще правят "черен петък".
Това е молът на бул. България ли? Blush
  Да Peace


Чудесно!  Grinning

# 36
  • Мнения: X
Аз се интересувам от намаление на черни кецове, които да са високи тип боти и да са от естествена кожа. Не мога да си харесам никъде, само едни на Бианки горе-долу ми допаднаха, но пък няма номер.  Laughing

Иначе за якета - на Том Тейлър парките са много качествени и топли. Миналата година ги намалиха до 50 %.

# 37
  • Мнения: 31 168
Денси, изискана, както винаги, на какви цени бяха Фурлите миналата година.
Имаше и по 200, и по 350 и по 400 лв.

# 38
  • Мнения: 1 066
Денси, изискана, както винаги, на какви цени бяха Фурлите миналата година.
Имаше и по 200, и по 350 и по 400 лв.

Страхотно!
А он-лайн дали няма да пуснат?

# 39
  • София
  • Мнения: 1 213
моята поръчка от Емаг вече пътува, от Русе до София пътува ел.четката ми за коса  Laughing 
Явно действат хората, дано си изпълнят всички поръчки в срок!

# 40
  • Мнения: 31 168
Денси, изискана, както винаги, на какви цени бяха Фурлите миналата година.
Имаше и по 200, и по 350 и по 400 лв.

Страхотно!
А он-лайн дали няма да пуснат?
Нямаше тогава онлайн само на място.

# 41
  • Мнения: 1 745
И аз получих смс тази сутрин,че поръчката от Емаг ще бъде доставена между 30.11 и 01.12.  Party

# 42
  • София
  • Мнения: 22 944
Моята от емаг е в офис вече, може би ще дойде утре  Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 2 299
На мен 1 от 5 продукта от емаг ми излиза, че е в офиса в града, нямам смс обаче...иначе трябва да ми го доставят до адрес.
А другите още не са пратени...иначе са си в срок де, както на всички до 5.12.

# 44
  • София
  • Мнения: 6 302
здравейте, дали ще има някъде намаление онлайн на играчки
И мен това ме интересува. Че изведнъж се оказа, че за още 2 деца трябва да избирам подаръци. Иначе днес пристигнаха 7 броя играчки от Черния петък на Хиполенд, доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт