Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura - 32 (Козметика от ДМ, Лили и други)

  • 98 269
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 529
Оми аз взех на Аурa dark палитрата .. Не се стърпах, втори ден я мисля. Grinning Много е красива и нямам търпение утре да я пробвам. Много съм впечетлена от Аура напоследък. Може и precious nude да си подаря скоро. Grinning

# 706
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Мери, аз попитах Ивчето, заради този пост, може би не съм я разбрала правилно. Току що от Катрис България ми отговориха, че палитрата която съм харесала, все още я няма внесена.  Sad Peace
Скрит текст:
Новите продукти на Катрис
Скрит текст:
Ивче бре, нямаш ли си друга работа.... Laughing
Много ми харесаха сенките, сега трябва да дебна по магазините.
Момичета, свиркайте ако ги видите Sunglasses

Скрит текст:
http://www.essence.eu/bg/limitirani-serii/winter-glow/e/product/ … nail-polish-03-1/ Много красиви цветове, заедно стоят чудно  Heart Eyes Мисля, че и лятото ще си ги нося  Peace
Интересен лак, от къде го взе?



Още преди Коледа бяха заредени колекциите на Есънс и Катрис.


Tall poppy, мерси, ще се разходя до Лили значи, все пак.  Simple Smile

Сори, не съм разбрала. Коментара беше под лака от лимитката на Есънс зимната и помислих, че за нея питаш. Blush

# 707
  • Мнения: 1 521
След като прочетох,че някой много похвали матовите червила на флормар отидох да ги видя. Доста са интересни и грабнах номер 5.
Обаче се изнервих безкрайно много в ЛИЛИ  #Cussing out
При положение,че пише -10% на етикета,те го маркират на нормална цена.
Връщам се аз и ги водя до щанда...ами това било до 31 декември,ама така написано и навряно в стелажа,че просто няма как да го видиш. Забравили били да махнат етикета ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Няма такива идиоти Crossing Arms Naughty Rolling Eyes

# 708
  • Варна
  • Мнения: 1 030
Тази контурираща палитра на AURA, каква е-прахообразна или кремообразна ?
Какво включва-пудра, хайлайтър, бронзант и контур ? Със сив подтон ли е контура ?

# 709
  • Мнения: 1 483
Имате ли впечатления от сенките на Llums? Изглеждат нелоши, като ги пробвам на ръка. newsm78

# 710
  • Мнения: 224
Дами, имате ли някакви препоръки за крем който спомага заздравяването на ранички от пъпки и като цяло помага на кожата да се регенерира по-бързо ?
 Може и да не от ДМ или Лили.

# 711
  • Мнения: 338
Два бързи въпроса, ако някой знае и е пробвал.
Търся еденични сенки за очи, в черен цвят. Еденичните на Есенсе, черният цвят е много зле, едвам се взима с четката.
Другото е, дали има някоя светлоотразяваща пудра или  подходяща конкретно за под очите. (Чудя се и Гейша пудрата на Аура как се справя или си е, като тази на Есенсе)
Благодаряпредварително, ако някой има наблюдения и сподели.

# 712
  • Мнения: 1 261
Два бързи въпроса, ако някой знае и е пробвал.
Търся еденични сенки за очи, в черен цвят. Еденичните на Есенсе, черният цвят е много зле, едвам се взима с четката.
Другото е, дали има някоя светлоотразяваща пудра или  подходяща конкретно за под очите. (Чудя се и Гейша пудрата на Аура как се справя или си е, като тази на Есенсе)
Благодаряпредварително, ако някой има наблюдения и сподели.

добро утро
единични сенки в черно от които съм доволна са на Артдеко цвят 503

пудра Гейшата на на мен много ми харесва, но аз не търся покривност, а леко разкрасяване, изравняване на тена, фдт не ползвам.
преди да я купя тествах доколкото можах в Лили, с тази на Есънс не мога да я сравня

vanessa111,
за ранички и пъпки един крем на Веледа
Скрит текст:

# 713
  • София
  • Мнения: 404
Момичета някоя от вас дали е ползвала мицеларната вода на Aura и дали има впечатления.Всъщност дали се предлага в България,защото я гледам в сръбския сайт на Лили, от който между другото може да се пазарува онлайн. Mr. Green

# 714
  • Мнения: 4 195
Имате ли впечатления от сенките на Llums? Изглеждат нелоши, като ги пробвам на ръка. newsm78
Имам много тъмносиви към черно - пигментирани са определено, добре се нанасят, според мен за цената си си заслужават.  Peace

# 715
  • Мнения: 2 837
Дами,
помагайте с крем за околоочен контур и за лице с леки бръчици за малко под 30 год. възраст ?  bouquet

# 716
  • Мнения: 2 622
Имате ли впечатления от сенките на Llums? Изглеждат нелоши, като ги пробвам на ръка. newsm78

Аз имам единична тъмнолилава. Пигментацията е средна работа, издръжливостта без база никаква я няма. Иначе с база се държи прилично.

# 717
  • Мнения: 1 206
Момичета, в Лили дали се предлагат лакове Essie?

# 718
  • Мнения: 20 233
Момичета, в Лили дали се предлагат лакове Essie?
Аз съм виждала, но дали ги има във всички, не зная.
Отделно, асортимента на цветовете е почти никакъв.

# 719
  • София
  • Мнения: 162
Два бързи въпроса, ако някой знае и е пробвал.
Търся еденични сенки за очи, в черен цвят. Еденичните на Есенсе, черният цвят е много зле, едвам се взима с четката.
Другото е, дали има някоя светлоотразяваща пудра или  подходяща конкретно за под очите. (Чудя се и Гейша пудрата на Аура как се справя или си е, като тази на Есенсе)
Благодаряпредварително, ако някой има наблюдения и сподели.
Аз мога да ти препоръчам да погледнеш еденичните сянки на Голдън Роуз . Аз преди време имах черна такава. Ползвах я много време  и ми беше най-хубавата  , която съм имала от дрогерийните.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт