Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura - 32 (Козметика от ДМ, Лили и други)

  • 98 185
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 140
Дадох и снимка на палитра четворка на Флормар по - назад с бяло, сиво, по- тъмно сиво и черно, което е перфектно! Много, много наситен цвят. Вярвам, че и единичната черна сянка на марката ще е страхотна, но не съм я пробвала, за да кажа със сигурност.

# 721
  • Мнения: 1 498
Ето, момичета, така изглеждат двете палитри.

Контуриращата трети ден си я ползвам и е страхотна. Контуриращият цвят изобщо не жълтее, много е фин, както и останалште пудри. Не са твърде пигментирани и много лесно и бързо се работи с тах, преливат се перфектно и лесно. Наистина съм очарована.

Сенките също са страхотни. С база са страшно пигментирани и много дълготрайни.

# 722
  • Мнения: 1 140
Контуриращата палитра изглежда страхотно Heart Eyes когато отида в по- голям град определено ще я погледна.

# 723
  • Мнения: 1 329
На какви цени са тези палитри от Аура? Благодаря

# 724
  • Мнения: 1 498
Контуриращата е към 15, а сенките 25.

# 725
  • Мнения: 152
Сенките определено са много хубави. Аз случих точно "гейшите" като ги зареждаха в Лилито в мол Сердика, та си взех dark, че и спечелих пудра. Simple Smile Но още се чудя се за контуриращата. (последния месец май се пристрастих към продуктите на Аура)

# 726
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Момичета някоя от вас дали е ползвала мицеларната вода на Aura и дали има впечатления.Всъщност дали се предлага в България,защото я гледам в сръбския сайт на Лили, от който между другото може да се пазарува онлайн. Mr. Green

Има я още от лятото, дори мисля от пролетта мицеларната заедно с двуфазен лосион. Опаковката е 200 мл е и струва 6,50 лв, ако не ме лъже паметта. Ухае по-силно за такъв тип продукт, имайте го впредвид. С аромат на роза, лайка и алое вера е - леко сладникав и парфюмен е. Почиства доста добре грима. Аз съм я ползвала няколко пъти, половина ми е бутилката, но сега пак го свалих с нея. Бях с доста грим днес (плътно фдт, пудра, контур, хайлайтър, руж), тъкмо и с дълготрайните и супер пигментирани сенки на Loreal Color Infallible + гел очната линия на Аура от Гейша и розовата спирала на Мейбълин. Трябваше ми по 1 тампон за всяко око + две за лицето и накрая с един навсякъде да дообера остатъците. Общо 5 броя. Не изсушава и не люти, нито оставя някакъв слой.


Гледам че коментирате палитрите на Aura - видях ги и аз вчера. Много добре изглеждаха. Контуриращите им намерих суочове:
- светлата http://www.iamalekkpotter.com/2016/12/aura-face-contour-palette-review_40.html
- тъмната http://beautyworldbykatarinas.blogspot.bg/2016/12/aura-face-cont … palette-dark.html

На светлата в ревюто има и клип как мацката се контурира с нея. Ако все още не сте наясно с контурирането, може да ви е от полза. Laughing

Тези за сенките са в неутралната гама. Едната е в топлата и кафява - тип UD Naked, а другата е с по-тоуп и сивеещи цветове. Има лилаво, синьо и черно с блестящи сиви брокатчета в нея. Peace

# 727
  • Мнения: 1 483
Може ли swatch на палитрата сенки Dark на Аура? Praynig
Ей, таман се бях зарекла известно време да не купувам сенки Laughing

# 728
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Може ли swatch на палитрата сенки Dark на Аура? Praynig
Ей, таман се бях зарекла известно време да не купувам сенки Laughing

Precious Nude



Luxury Dark





Още http://www.mybeautycorner.ba/2016/11/04/aura-precious-nude-palette-recenzija/
http://goodmorninggorgeouss.blogspot.bg/2016/10/aura-palete-prec … -luxury-dark.html

https://www.instagram.com/p/BLBEdXBAdMs/

Последна редакция: чт, 05 яну 2017, 21:18 от iv4enceto_91

# 729
  • Мнения: 17 546
На светлата в ревюто има и клип как мацката се контурира с нея. Ако все още не сте наясно с контурирането, може да ви е от полза. Laughing
Майко мила! ooooh! Баш като гейша се опудроса. Такова тебеширено лице за мен е ужасно, не с контур, а с каквото ще да е. Шпакловка...

# 730
  • Мнения: 1 261
perla333,
и аз от пристрастените към Аура  Simple Smile
имам гейша пудра, ружа и червилото в розовата гама, 2 мат червила в малинено червената гама, 2 сини молива, 2 лака и от 2 дни дарк сенките  Sunglasses
с пудрата и едно докосване руж явно се докарвам прилично, че от както ги ползвам всеки ми разправя колко свежо изглеждам

# 731
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
На светлата в ревюто има и клип как мацката се контурира с нея. Ако все още не сте наясно с контурирането, може да ви е от полза. Laughing
Майко мила! ooooh! Баш като гейша се опудроса. Такова тебеширено лице за мен е ужасно, не с контур, а с каквото ще да е. Шпакловка...

Абе и моите представи не са за чак такова кукленско лице за през деня, но хора всякакви. Да не забравяме обаче и факта, че камерата измива от цветовете. Има нужда от повече продукт, за да се вижда. Peace

# 732
  • Мнения: 1 483
Благодаря, по някаква причина аз не ги намерих тези ревюта.

# 733
  • София
  • Мнения: 5 289
Значи ей такава очна линия искам, с такъв писец като от клипа-остър и мек, щот на ГР е такъв писеца, но е твърд.
към 3.40мин

# 734
  • СОФИЯ
  • Мнения: 532
здравейте.все пак купих олиото на лореал,доволна съм .използвам го вечерно време вместо нощен крем ,за под фон дьо тена ми идва мазничък  Simple Smile .сега имам друг въпрос ,какви продукти за коса използвате с термозащита?изправям я понякога със преса и ми се иска доколкото мога да я "защитя"?благодаря

Общи условия

Активация на акаунт