eMAG

  • 95 812
  • 763
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 532
Моята едната поръчка вчера дойде с НП,другата ми поръчка стои в офис на Еконт от вчера в града ни ,но никой не ми я доставя все още до адрес,тя също е с НП.

# 706
  • Мнения: 1 459
моята още си стои със статус "одобрено плащане", а колежката вече си получи поръчките.. Май обработват по-бавно поръчки, платени с карта, или поне моята я бавят нещо..

Да не те разстройвам, но се сещам за нашия случай през 2017. Май първо доставят на тези с наложен платеж, за да им вземат парите, а платилите с карта така или иначе са платили, та ще си почакат... Или изобщо няма да им доставят нищо.

да, най-вероятно така процедират.. Ще си почакам, не ми е спешно. Аз винаги поръчвам с наложен платеж, но този път платих  с карта, че имаше някакъв банер за томбола при плащане с карта и затова - да си пробвам късмета Simple Smile

# 707
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
И моята стои регистрирана. Днес я анулирах.  Омръзна ми да чакам.

# 708
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 812
И моята стои регистрирана. Да взема и аз да я анулирам, да ги изпреваря, че то вече друго не чакам от тях.

# 709
  • Варна
  • Мнения: 10 790
И мен ме съмнява да не остана с пръст в уста, и аз платих с карта. Поне връщат ли парите?

Връщат след разправии. Тогава един месец ни мотаха.

# 710
  • Мнения: 25 748
Кажете моля, колко време ще чакам от Манго поръчката си?Не съм  поръчвала от там до сега.
Хипото тази година го отсвирих, не ми се чака.

# 711
  • Мнения: 5 255
Кажете моля, колко време ще чакам от Манго поръчката си?Не съм  поръчвала от там до сега.
Хипото тази година го отсвирих, не ми се чака.
В грешната тема го постна.
Има тема за Mango.

# 712
  • Мнения: 25 748
В темата за черния петък исках да питам... Rolling Eyes

# 713
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
То тези дни навсякъде ни е черен петък. Joy

# 714
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 812
И тук да се похваля, че поръчката ни от 23.11.2019 г. на Емаг е тръгнала към нас. От външен търговец е. Simple Smile

# 715
  • Мнения: 2 299
Аз имам 3 поръчки от Емаг от черния петък...едната дойде във вторник.
Другата още не е изпратена.
А третата...там проблемът е куриера.
Европът.
И миналата година на черен петък имах забавяне на пратка от същата куриерска фирма.
Накрая звънях да питам какво се случва в офиса им...една жена ми се накара, че била в склада, щяла да дойде...
Та и таз година...срок на доставка 25-27ноември. От 26.11 е в процес на разнос, ама нищо не е пристигнало и до днес.
И утре е ден 😁

# 716
  • Мнения: 1 532
Моите две поръчки от емаг дойдоха.От 26.11 поръчката ми беше в офис на Еконт в града ни,чак днес ми я доставиха до адрес.
Следя си статуса в Е-еконт.
Явно не смогват с разноса си.
Предния ден в 5 без 5 получих смс ,че ще ми доставят пратка ,в 5.25 дойде куриера.

# 717
  • София
  • Мнения: 3 715
И аз имам три поръчки, един тостер утре трябва да е при мен. Перялня -днес звънях и ми казаха, че е приключена и да я чакам понеделник или вторник /нищо, че седи все още като регистрирана/, и едни чаршафи още не знам какво се случва с тях.

# 718
  • Мнения: 5 386
Десислава, моля, дайте линк към закупената пералня и цената й в деня на ЧП, ако е купувана тогава.

# 719

Общи условия

Активация на акаунт