eMAG

  • 95 507
  • 763
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 869
И аз с ваучер  Simple Smile Миналата година купих детска играчка с него, беше намалена и се получи много добре.  Спомням си, че в оналайн магазините най-ниската цена беше около 120 лв. Аз я взех за 75 - 76 лв. някъде. Надявам се и сега да се възползвам , макар че не търся нищо конкретно  Peace

Сега видях и още един мейл:  Получаваш ваучер за 10% отстъпка на фотоапарати и още нещо! Важи за периода 6 - 11.12.2016 г. Дали ще е само за тези продукти или след 11-ти ще има други? Хм  Thinking

# 106
  • Мнения: 3 869
Да се поправя  Peace Ваучера от покупка важи от януари. Вторият за техниката явно е някакъв бонус  Peace

# 107
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 842
И аз с ваучер  Laughing Били ми начислили по погрешка на едната поръчка доставка и ми дават ваучер за стойност. А доставката си я имаше и при поръчката и навсякъде, ама щом са казали  Mr. Green

Иначе всичко ми пристигна успешно, само абсорбаторът не е пробван, че е за новата къща и не сме стигнали до него. Ама пък телевизорът е супер  Heart Eyes Особено на цената в 7:02h  Laughing Едвам убедих мъжа ми да го прибере обратно в кашона  Laughing

# 108
  • Мнения: 3 869
Честито  Simple Smile

Аз има поръчка от понеделник. Разделена е на части, вчера получих едната всичко е ок. Днес имам смс и за другата.

# 109
  • Мнения: 18 684
Честито  Simple Smile

Аз има поръчка от понеделник. Разделена е на части, вчера получих едната всичко е ок. Днес имам смс и за другата.

И моята на части я получих, със закъснение спрямо смс-а, който ми бяха пратили да очаквам доставка на 5-6 декември. За щастие, цялата седмица съм в болнични, иначе можеше и да не разбера кога е дошъл куриер - не получих нито смс, нито обаждане в нито единият от двата дни, в които фактически ми доставиха поръчката на няколко части. За пръв път Рапидо ми доставиха въпросните пратки от тях, досега винаги са били Спиди. Иначе съм доволна от полученото. понеже се е случвало да ми доставят котешка храна в опаковка от няколко кг. и с изтичащ в близките дни срок на годност - този път срокът беше до 2018 г. Нехранителните неща също бяха ок и на добра цена.

# 110
  • София
  • Мнения: 11 943
Аз съм много недоволна от Рапидо, затова и пусках оплакване до Емаг. Не са ми доставяли чрез Рапидо след този случай, но може и случайно да е.

А Рапидо ми се извиняваха неколкократно, накрая и помирителен подарък ми пратиха - някакви рекламни сувенири.

# 111
  • Мнения: 18 684
Получих смс от емаг: Здравей! Поръчката ти... на стойност... лв. се очаква да бъде доставена в периода 05.12-06.12. На практика ми я доставиха на 2 пъти на 8 и 9 декември, като след цитирания смс бях в абсолютно информационно затъмнение кой ден да я очаквам, след като не получих нищо нито на 5-ти, нито на 6 декември. Нямах пропуснати обаждания или смс-и, просто на 8 и на 9 декември куриерът звънна на звънеца на входната врата, за да си получа пратката. Ако бях излизала някъде въпросните дни, не знам дали щях да разбера, че някой е доставял нещо. Цялата въпросна седмица ставах рано, въпреки че не се чувствах добре здравословно, за да може докъм 9 сутринта, когато се е случвало да доставят, да съм адекватна и що-годе в приличен вид и хигиенизирана.

За да съм коректна, трябва да кажа, че куриерът на Рапидо беше любезен и без напомняне се качи до вратата на апартамента, за да достави пратката, но действително е нужно да уведомяват известно време предварително за конкретния ден и приблизителен час, когато ще доставят, за да може да се пренасочи пратката, ако човек не е на адреса, или да си знае човек да не влиза в банята да се къпе или да излиза някъде около уречения час в уречения ден.

Последна редакция: сб, 10 дек 2016, 18:58 от кукумицинка

# 112
  • София
  • Мнения: 22 887
Телефон, който купих за подарък от емаг се скапа набързо, набързо. Сега трябва да отида до офис на еконт / да извикам куриер и да им кажа, че го връщам  във връзка с гаранцията ли  newsm78

# 113
  • Мнения: 1 522
Каква марка е телефона?

# 114
  • Мнения: 1 318
Телефон, който купих за подарък от емаг се скапа набързо, набързо. Сега трябва да отида до офис на еконт / да извикам куриер и да им кажа, че го връщам  във връзка с гаранцията ли  newsm78

Никъде не трябва да ходиш. Има контактна форма, попълваш и те ти изпращат куриер да вземе продукта.

# 115
  • Мнения: 1 318
Пиша отново, за да се похваля с получаването на извънреден ваучер за 20 лева - извинение за закъсняла доставка. Доволна съм. Simple Smile

# 116
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 250
Аз си поръчах от черния петък кафе машина на Делонги , която в описанието пишеше , че е еспресо, а се оказа ,че е шварц машина.Разбира се за тези пари трябваше да се досетя , че не може да е еспресо.

# 117
  • Мнения: 3 869
Аз си поръчах от черния петък кафе машина на Делонги , която в описанието пишеше , че е еспресо, а се оказа ,че е шварц машина.Разбира се за тези пари трябваше да се досетя , че не може да е еспресо.

Снимка, ако е имало трябва да се е виждало, че е с кана  и няма ръкохватка  Peace

# 118
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 250
Аз си поръчах от черния петък кафе машина на Делонги , която в описанието пишеше , че е еспресо, а се оказа ,че е шварц машина.Разбира се за тези пари трябваше да се досетя , че не може да е еспресо.

Снимка, ако е имало трябва да се е виждало, че е с кана  и няма ръкохватка  Peace
Тази машина е с ръкохватка с каничка, но на снимката е с две чаши.

# 119
  • Мнения: 4 871
Искам да си поръчам телефон, но в емаг не ми харесва какво предлагат. Някакви подобни сайтове?

Общи условия

Активация на акаунт