eMAG

  • 95 504
  • 763
  •   1
Отговори
# 750
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 770
Влизам да споделя, че повече НИКОГА (и, да, знам значението на думата никога) няма да пазарувам от eMAG. Първи път и единствен ще ми остане, независимо от намаленията им.
Поръчката ми от външен търговец днес най-сетне дойде, но са ми изпратили килим, който въобще не съм поръчвала, а доставката е БЕЗ ПРЕГЛЕД (т.е. можеш да го видиш, след като платиш).
Става въпрос за външен търговец - Decorino, който явно е опаковал и изпращал каквото има в наличност. Няма и да се пробвам да връщам килима, тъй като ще ми излезе "златен".

# 751
  • Мнения: 22 867
didka pitka, пиши им, щом са ти изпратили друг артикул, те би трябвало да си поемат доставката обратно и без такава да ти пратят това, което си поръчала. Пробвай, на мен лично ми вървеше комуникацията с тях, на имейл съм писала, не съм звъняла.

# 752
  • Мнения: 25 675
Пиши им. Заплаши с комисията за зашита на потребителя. Пробвай се, какво ще загубиш.

# 753
  • София
  • Мнения: 3 713
Абсолютно за тяхна сметка трябва да стане връщането. Аз така с една триколка от Комсед, три пъти ми пристигаха различни части, които не бяха за нея и накрая им върнах цялата триколка с куриер и всичкото това за тяхна сметка естествено.

# 754
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 770
Благодаря ви за напътствията, но явно на румънски ще трябва да пропиша, за да осъществя комуникация. Smiley

# 755
  • Мнения: 22 867
Благодаря ви за напътствията, но явно на румънски ще трябва да пропиша, за да осъществя комуникация. Smiley
Не е нужно на български съм писала, никакъв проблем нямаше, на български ми отговаряха.

# 756
  • София
  • Мнения: 9 850
Не разбирам каква е вината на Емаг в случая?
Че и те са се дънили, дънили са се, но в конкретния случай нямат вина - те са посредник между клиент и търговец.

# 757
  • Мнения: 2 307
Здравейте.
Харесала съм един графичен таблет, но пише, че поръчката ми ще бъде препратена към партньор на Емаг, ATU IT. Някой пазарувал ли е от тях? Коректни ли са?

# 758
  • Мнения: 5 300
Здравейте, някой връщал ли е преса за коса? Като чета условията, май щом съм я пробвала няма да мога, а тя реално не изправя грам, много ме е яд как се набутах с този черен петък...

# 759
  • София
  • Мнения: 12 006
Здравейте, някой връщал ли е преса за коса? Като чета условията, май щом съм я пробвала няма да мога, а тя реално не изправя грам, много ме е яд как се набутах с този черен петък...
Загрява ли? Каква мощност е и къдрева коса ли се опитваш да изправиш? Може да пуснеш линк към пресата. Не всички преси изправят, някои са само за заглаждане на естествено прав коси.

# 760
  • София
  • Мнения: 39 718
Моля пуснете нова тема.

# 761
  • Мнения: 1 422
Здравейте, някой връщал ли е преса за коса? Като чета условията, май щом съм я пробвала няма да мога, а тя реално не изправя грам, много ме е яд как се набутах с този черен петък...

Ако се предлага от емаг, не би трябвало да има проблем да се върне.. Няма как да разбереш дали ти върши работа ако не се пробва.. Освен ако изрично не е спомената в стоки, които не могат да се връщат разбира се.

# 762
  • Мнения: 5 300

Това е пресата, косата ми е леко чуплива, не е къдрава. В условията, доколкото чета, нещата за лична хигиена май не се връщат. Ето това пише в сайта.

Последна редакция: чт, 12 дек 2019, 20:03 от vermilion21

# 763
  • Мнения: 25 675
https://old.bg-mamma.com/?topic=1162687.new#new

Пишете в новата тема, мерси.

Общи условия

Активация на акаунт