Отдаване и наемане на имоти под наем - какво се случва реално? - 4

  • 72 632
  • 741
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 3 663
chiana2003, отдаваш в Манастирски ливади по-голям, евтини мебели за 590 лв. А тук видях цени  от 700 и нагоре. В повече ми дойдоха формулите за лице на окръжност  и куб. незнам какво си. Някакви излишни подробности. Радвам се за теб.  Въпросителните са точно хората, които ще го наемат.
Ще разказвам моя опит с наематели, след като приключи всичко.

# 601
  • Мнения: 54 425
Аз не разбрах кое точно се коментира?
Цената на вложенията или наема?
Защото и аз съм на мнение, че Мишелин влага страшно много пари в този имот.

# 602
  • София
  • Мнения: 4 192
Аз първа изразих, че исканата наемна цена е висока, но Мишелин извади железен довод, че същите апартаменти в нейната сграда са се дали на такива суми и по-високи. Ако има пазар, защо да не го направи? Също изразих мнение, че инвестиционните имоти трябва да се с мебели, които като ги изхвърлиш след 5 години няма да ти пука.
П.С. Лицето за окръжност не беше започнато от мен, а моят отговор беше провокиран от евтиния опит за заяждане, че вентилаторът не може да работи, ако не сме сметнали синусите и косинусите с помощта на wiki  Peace

# 603
  • Мнения: 13 768
... не знам какъв процент от хората имат проблем да се къпят и да работи вентилатора, може и да е голям.
Хората надали имат проблем, вентилаторът има Laughing Включен при затворена врата дърпа смрадлив въздух от мазето.

# 604
  • София
  • Мнения: 4 192
Тук ме застреля  Peace

# 605
  • Мнения: 838
Имам проблеми и затова пиша тук, и аз.

# 606
  • Мнения: 54 425
Казвай, да помагаме. Hug

# 607
  • Мнения: 25 741
Имам проблеми и затова пиша тук, и аз.
Че кой няма проблеми.  Hug

# 608
  • Мнения: X
Включен при затворена врата дърпа смрадлив въздух от мазето.
Да, ако
-сифонът  пресъхнал (няма вода в "леглото")
Скрит текст:
или
- е права тръба (без "легло")

# 609
  • Мнения: 9 876
Девойки,

от къде, и за колко пари горе долу, обзавеждате:
 
2стаен апартамент
3стаен

кухня - откъде, колко пари
стаи - от къде, колко пари.

да се ориентирам, де.
Не твърде луксозно, а - нормално обзавеждане

Мисля, че ще е по-подходящо ново, но нескъпо, отколкото 2ра или 3та употреба от Продавалника. Някак не вярвам, че ще успея да съчетая всичко, и че ще съм на сметка в крайна сметка Wink хех, как звучи.

пишете ми, ще се радвам на отговор.

# 610
  • София
  • Мнения: 4 192
Всичко от Виденов, кухнята пак бюджетна. Подовете от ламинат, санитарията българска. Уредите всичко ново, нисък клас. След време като ти ги съсипят да не те е яд.  Wink
Двустаен от шпакловка и замазка до нанасяне - 15-17 хиляди лева

# 611
  • Мнения: 4 275
Днес няма да мога, ни утре мога да постна моите прогнозни изчисления за обзавеждане на малък апартамент. В момента само гледам по магазини и сайтове да се ориентирам, но скоро почвам да купувам. Дотук сметката ми е около 13 500 лева, но 100% ще изскочат неща, за които не съм се сетила. Бях тръгнала да го правя с мебели по поръчка, като спалня, кухня и 2 гардероба възлизаха на 5000 лева, но момичетата тук ме убедиха да не се изхвърлям толкова.

Кухня поръчах от Моббо преди седмица-две. Конкретният модел имаше намаление 20%. Излезе около 700 лева с транспорта, без плот и гръб

# 612
  • Мнения: 25 741
Аз мисля, че може да се влезе и в 15 000лева, говорим от БДС до пълно обзавеждане. Peace

# 613
  • Мнения: 845
Девойки,

от къде, и за колко пари горе долу, обзавеждате:
 
2стаен апартамент
3стаен

кухня - откъде, колко пари
стаи - от къде, колко пари.

да се ориентирам, де.
Не твърде луксозно, а - нормално обзавеждане

Мисля, че ще е по-подходящо ново, но нескъпо, отколкото 2ра или 3та употреба от Продавалника. Някак не вярвам, че ще успея да съчетая всичко, и че ще съм на сметка в крайна сметка Wink хех, как звучи.

пишете ми, ще се радвам на отговор.



Само нови мебели купувам от Виденов и някои проверени неща от Икеа.
Кухня - горни и долни шкафове, легло и гардероб, както и холна секция - от Виденов.
Маса и столове, както и по мощна масичка - от Икеа.
Диван - зависи от промоцията - ако искаш да е по-голям - Виденов, сега обаче има една двойка, разтегателен, 250 лв на Икеа, ще взема един да го пробвам.
Матраци - взех последно от Рената, да видим как ще са. Произвеждат ги в България, доставката е безплатна.
Мивка за кухнята - от практикер, вградени котлони, двойка - последно взех на промоция от Техномаркет, но сега гледам има Краун в Зора на 169 лева, ако не се лъжа. Да вметна, че съм доста доволна от Краун и Нео, имам уреди от 10 години вече, не съм имала проблем, не се е налагал ремонт - говоря за перални и хладилници. Хладилник - също взимам Нео или Краун от Зора.
Санитария, теракот, фаянс - от Сима, но с тях работим от години, имаме отстъпки.
Ламинат - последно взех 8мм, клас 32, т.е. малко по-скъп, да видим дали ще си струва инвестицията.
Иначе на предната сграда сложихме 7 мм, по 10 лв с поставянето май излезе.


Просто вече съм с прякор "промоцията"  Mr. Green
Ходиш, гледаш, пресмяташ.

# 614
  • Мнения: 9 876
сладур! всички сте супер готини!  bouquet bouquet bouquet Hug Hug Hug благодарско на всички!

Общи условия

Активация на акаунт