Отдаване и наемане на имоти под наем - какво се случва реално? - 4

  • 72 613
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 25 738

То е тип клик клак ламината. Само мериш режиш и защващаш. Первазите са по-трудни и пипкави определено.
Клик е да,като конструктор Лего, обаче первазите я кажи как се реже точно да пасне, защото ако го отрежеш не както трябва, ще купуваме нов перваз.

# 736
  • Мнения: 68 646
Не знам за какви по вид первази говорите, но за тънките няма как да объркаш просто нещо. Елементарно е просто.

# 737
  • Мнения: 845
Монтажа на ламината доста често влиза в цената, но первазите никога, а те гълтат много, защото ги смятат на линеен метър. И като има малко повечко чупки сметката хвърчи. Затова и ние последния път сами ги слагахме, т.е. мъжа ми и сина ми. Пипкаво е, но се справиха без фира.

# 738
  • Мнения: 4 275
Помагала съм на братовчед ми да слага первазите в нас. Лесно е наистина, но си трябва чалъм. Той знаеше как става и изглеждаше супер лесно отстрани. Имаше си и инструменти за рязане на первазите и винтоверт за пробиване. Пипкаво е, но лесно. В това жилище може би сама бих си ги сложила. Още повече, че няма никакви чупки. Идеално прави стени  Laughing

# 739
  • Мнения: 14 418
Поздравления за тези които само си правят повечето от довършителните работи.
Случайно питах различни монтажници на ламинат от колко време го работят-е,оказа се ,че повечето имат по малко стаж и от мен по тази специалност hahaha Просто са аматьори и от нужда го работят значи не е супер трудно ,за който мусе занимава Hug

# 740
  • Мнения: 68 646
Един "майстор" ми слага ролетни щори. На следв.година същият "майстор" ми монтира климатик hahaha Баси майсторите имаме Mr. Green

# 741

Общи условия

Активация на акаунт