SUPERNATURAL: Just two MOL files?

  • 32 900
  • 739
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 24 462
Смятам, че тепърва ще има драми около тях, просто няма как да се разминем с това.

Елорка, снощи гледа ли Джефри?

# 376
  • Мнения: 43 603
Снощи не. Гледах Супернатурала и после Старгейта.
Днес пак съм на Старгейта. Ама и Грим ще гледам.
Иначе The Losers съм го дръпнала още вчера  Mr. Green
Аз като се вманиача по някой сериал и почти само него гледам.
Бая сериали се натрупаха. Предимство давам на Супернатурала и Грим  Laughing

# 377
  • Мнения: 24 462
Говори ми, имам да наваксвам с доста.

# 378
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Дими, честито ! Да ти и жив и здрав малкият !!!    bouquet

Нямам търпение за следващата серия. Стана ми обаче много смешно, когато Дийн каза на военните, че те самите са в капан в гората. Този момент ми напомни малко на Рамбо, когато натръшка  всички войници един по един  Joy hahaha

# 379
  • Мнения: 4 858
Нямам търпение за следващата серия. Стана ми обаче много смешно, когато Дийн каза на военните, че те самите са в капан в гората. Този момент ми напомни малко на Рамбо, когато натръшка  всички войници един по един  Joy hahaha

По-скоро на Watchmen - цитатът е от там, на 33 секунда.



None of you seem to understand. I'm not locked in here with YOU... You're locked in here with ME!

# 380
  • Мнения: 24 462
Има нещо вярно, и на мен ми стана смешно. Laughing

# 381
  • София
  • Мнения: 1 002
Дими, страхотна почерпка, да ти е жив и здрав мъфина Simple Smile

А иначе и мен ме е страх за Кас, а и от известно време гледам, че Миша го пишат в началните надписи след Марк като and Misha Collins...и не знам какво да си мисля.  Confused

Поне следващия епизод е за Кас, а нали ще има и други такива  Heart Eyes

# 382
  • All of time and space, everywhere and anywhere...
  • Мнения: 826
Благодаря, момичета!  Hug

Не могат да убият Кас, нали?!

Мне. Ще го поотупат както винаги... Уф, от сега искам да му направя какао и да го гушна  Rolling Eyes  Но няма да го убият. Фендъма ще откачи...





Ииии, нов член на семейството!  Heart Eyes

# 383
  • Мнения: 22 592
Говори ми, имам да наваксвам с доста.
И аз ама с нашите момчета.

# 384
  • Мнения: 43 603
Е ти пък. Как ще го убият.  Има кой да ги възкресява, спокс  Hug

Честито бебе на Чарли  Grinning

# 385
  • Мнения: 24 462
Хубаво е като има бебета.
Лисо, ти докъде стигна?

# 386
  • Мнения: 22 592
Страхотна новина за бебока  Heart Eyes

Ив , не питай , в началото на сезон 11 все още  Confused

# 387
  • Мнения: 24 462
На 11-ти ли?!
Леле, доста има да наваксаш.

# 388
  • Мнения: 22 592
На 11-ти ли?!
Леле, доста има да наваксаш.
Да.
Утре ще се постарая да изгледам повече епизоди.

# 389
  • Мнения: 24 462
Пий си кафето сутрин в компанията на Сам и Дийн, повярвай ми, заслужава си. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт