Избор на сушилня - 7

  • 116 398
  • 788
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 523
Това за АЕГ са някакви глупости и искат според мен да си пробутат наистина лошите модели. Никакъв филтър не съм чистила с прахосмукачка. Всичко си се вади . Имаме тази АЕГ дето завърва на 68S от показаните от теб. Работи нон стоп сега зимата ис ме много доволни. Тя им е един от най новите модели мисля че е от 2016 година производство та може би искат по стари модели да си изчистят. Аз така си обяснпвам тази глупост ккоято са ви казали.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 23 710
Под филтър сигурно имат предвид кондензатора. Да, на новите АЕГ- та не се вади. Аз имам АЕГ, не точно показания модел, моят е на 4 г. Нямам оплаквания, НО все пак е хубаво да се вади този кондензатор - изчиства се много по-добре. Не ми е първа или единствена сушилня, имам база за сравнение.

# 47
  • Мнения: 151
beginning, според мен потърси ръководствата на съответните модели и виж инструкциите за почистване, за да видиш кое, как и дали се вади.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 23 710
Трудно е да се разбере за какво говорим, ако не е наясно точно какво се има предвид. Това, за което аз говоря и му казвам "кондензатор" на влагата (да не се бърка с ел кондензатор) представлява паралелелпипед, метален, приблизително 10 см на 20 см на 40 см. Не съм го мерила, на око. Доста е голямо въпросното нещо.

# 49
  • София
  • Мнения: 360
Здравейте!
 В края на мин. тема питах за промоционалния Сименс, но в крайна сметка се сдобих с АЕГ, последния модел /който показа Афродита T8DEC68S/. Оказа се малко по-голяма, та още не сме я наместили и не съм я разучила. Чета ви с голям интерес и събирам информация. В книжката нищо не пише,/както обикновено/, но има ли транспортни болтове за сваляне?
На мен консултантът ми показа отпред филтър, който трябва да се почиства и контейнера за конденз горе в ляво, но ще чета по-подробно.

# 50
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 690
Момичета, в квартирата на синът ми има сушилня Индезит. Повредила се е наскоро и молбата ми е ако някоя от вас има телефон на техник или сервиз, които обслужва марката и най-вече посещава на адрес, моля за телефон за контакт. Става въпрос за София.
Предварително благодаря.

# 51
  • Мнения: 1 523
mariyka моята е същата и транспортен болт не намерихме Simple Smile

# 52
  • Мнения: 13 191
Наистина е хубаво кондезатора да може да се вади и мие, доста боклук излиза от него при миенето, това чудо ако трябва да се чисти с прахосмукачка, няма изсмукване.

# 53
  • Мнения: 299
Здравейте!
Бихте ли дали съвет за избор на сушилня?
това http://www.technohit.bg/products/2015/12/29/sushilnya-kondenzato … g-bosch-wtw86271/
или това http://www.technohit.bg/products/2015/12/29/sushilnya-kondenzato … kg-aeg-t67680ih3/

или пък бихте предложили друга сходна на тези?

# 54
  • Мнения: 44
Благодаря на всички за мненията и съветите  bouquet Добре, че не се "вързах" , както обикновено. Явно най- сигурно е да им потърся характеристиките сама.
пс Не се доверявайте на консултантите  bowuu

# 55
  • София
  • Мнения: 360
mariyka моята е същата и транспортен болт не намерихме Simple Smile

На гърба има два бели контрастиращи болта, дали не са те?
/скоро имах такъв проблем с пералня, затова питам/

# 56
  • Мнения: 1 523
ха ще кажа на ММ да види довечера че незнам и аз , той оглежда и не намеери

# 57
  • Мнения: 181
beginning,имам сушилнята,която завършва на 48S.Да,филтърът на кондензатора не се вади,почиства се с прахосмукачка или влажна кърпа,но това не ме притеснява.Ето тук е описано на стр.20-21:

# 58
  • Мнения: 2 880
ха ще кажа на ММ да види довечера че незнам и аз , той оглежда и не намеери
И моя мъж я огледа и аз, сразликата че той каза че знае какво търситърси  няма, понеже на пералнята имало, но нали барабана там се върти... newsm78

# 59
  • София
  • Мнения: 12 006
За мен не е голяма драма, че не се вади филтъра. Моят поне не знам дали се вади, което ме напомня да си намеря книжката и да видя Laughing. Мисля, че не се вади. Говоря за филтъра в долната част на машината почти го пода, зад решетките. Той не събира колкото другия на вратата, че е да е нужно на всяко ползване да се чисти.

Общи условия

Активация на акаунт