Боя за коса - Вlond 41 - Клуб на блондинките

  • 95 010
  • 757
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 351
Разгледах снимки на Тейлър Суифт, доста различни са но като цяло косата й е тъмна и на някои снимки бежаво руса, така че не знам какво точно искаш.

# 151
  • Мнения: 471
Момичета ще питам вас .. Може ли от русо да стане черно ???

 Обезцветих се косата с цел да постигна този цвят
 
Скрит текст:
но то взе ,че се получи на петна и русото от обезцветяването остана на места ..  ooooh! ooooh!
Та въпроса ми е мога ли да си взема черна боя например тази
Скрит текст:
за коса и да се боядисам за да покрие всичко и да стане що годе един цвят ?

# 152
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 5 241
Може, но ще трябва да се понапласти, че русото бързо сваля тъмен цвят(лесно избива).

# 153
  • Мнения: 55
Много си хубава и с двата цвята Simple Smile. Не знам кой искаш да оставиш, но който и да оставиш няма значение  Grinning.
Благораря!  Blush матова съм , но пепелявото ми отива. Просто вече ми омръзна и искам да задържа по-тъмното, а не знам как. Сама ги постигам тези цветове , проблема е че нямам тренинг на тъмното все още Grinning

Здравей! Как успя от тъмно да станеш русо? Само боядиса с Гарниера 111 ли?
Здравей! В момента съм по-тъмния цвят. Ако се боядисам още 2 пъти ще стана пак светлото със 111, но моята коса по принцип лесно хваща, без обезцветяване, без някакви такива неща. Просто косъма ми е тънък и като цяло ествствения ми цвят леко пепелее и е може би средно кестеняво. Не знам как да го определя, но като малка косата ми ставаше на кичури от слънцето.

# 154
  • Мнения: 471
Може, но ще трябва да се понапласти, че русото бързо сваля тъмен цвят(лесно избива).

Значи ще стане
да ,да нямам предвид от един път , като се покаже слагам пак черно и така

# 155
  • Мнения: 7 519
Момичета ще питам вас .. Може ли от русо да стане черно ???

 Обезцветих се косата с цел да постигна този цвят
 
Скрит текст:
но то взе ,че се получи на петна и русото от обезцветяването остана на места ..  ooooh! ooooh!
Та въпроса ми е мога ли да си взема черна боя например тази
Скрит текст:
за коса и да се боядисам за да покрие всичко и да стане що годе един цвят ?

Само не я прави черна! Избери си някакъв по естествен цвят.

# 156
  • Мнения: 9 990
Разгледах снимки на Тейлър Суифт, доста различни са но като цяло косата й е тъмна и на някои снимки бежаво руса, така че не знам какво точно искаш.
Графитено където и е. На някои е бежова факт но е боя. Допускам че и на нея пепела и пада. Толкова тъмна/Светла я искам, може по-тъмна но не и по-Светла.

# 157
  • Мнения: 471
Само не я прави черна! Избери си някакъв по естествен цвят.

ако сложа пак този

# 158
  • Мнения: 7 519
Не че и аз не съм се правила в червени и виолетови оттенъци...Simple Smile. Абе млада си и още можеш да експериментираш Simple Smile. Като остарееш тогава може да наблягаш на натуралните цветове Simple Smile.

# 159
  • Варна
  • Мнения: 7 935
  И аз се опитвам да мина към интелигентно русите  Laughing

  

 Благодарение на острия език на kikamora  bouquet. Преди близо година ме отказа от пресата и е на път да ме откаже и от пепелно русото  Laughing.
 9.12 на Лорвен. Харесва ми това,което се получи. Реалният цвят е две идеи по-светъл и топъл,че иначе бях заприличала на бледоликата смърт с това изпрано русо по дължините.

# 160
  • Мнения: 9 990

prinzesata, приятно е станало.

# 161
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 22 821
И аз искам максимално естествено русо. В последно време сякаш предпочитам натурални 9ки или бежови. Ако косата ми се изсветли твърде много, си слагам от перления балсам Леганца или Престиж и се получава много приятен цвят.

# 162
  • Мнения: 9 990
Ето сиво русото което искам::
Скрит текст:

Скрит текст:

Скрит текст:
Скрит текст:

Тук е бежова, разликата е обозрима:

Скрит текст:

Последна редакция: вт, 14 мар 2017, 11:23 от adelinda

# 163
  • Мнения: 7 519
Последната снимка е златисто русо или нещо от сорта, но не и бежово руси. Бежовото е почти като натуралното русо с много малка разлика.

# 164
  • Мнения: 7 519
 И аз се опитвам да мина към интелигентно русите  Laughing

  

 Благодарение на острия език на kikamora  bouquet. Преди близо година ме отказа от пресата и е на път да ме откаже и от пепелно русото  Laughing.
 9.12 на Лорвен. Харесва ми това,което се получи. Реалният цвят е две идеи по-светъл и топъл,че иначе бях заприличала на бледоликата смърт с това изпрано русо по дължините.
Дори не си спомням кога какво и на кого съм казала  Peace.
Ако искаш максимално натурално, вземи си чиста девятка. Сивеещите нюанси понякога придават зеленикави оттенъци.

Общи условия

Активация на акаунт