По-бърз растеж на косата - тема 7

  • 131 723
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 21 332
О,тед,страхотно.
Ще се радваме и на отчета за маслото от чушлетата  Hug

# 676
  • Мнения: 36 192
кое масло с люта чушка?
това или това?



 Joy Joy Joy

# 677
  • sofiq
  • Мнения: 1 582
Маслото е това


Ползвам го от скоро...нали 2 месеца чаках да ми го достави приятелката ми шматка на която го поръчах hahaha
Ще споделя как се отразява след като го изразходя  Peace

# 678
  • Мнения: X
Бубс, мноУ злобна тая чушка от снимката, сигурно ще е мноУ люта  Laughing

# 679
  • Мнения: 1 602
Маслото е това


Ползвам го от скоро...нали 2 месеца чаках да ми го достави приятелката ми шматка на която го поръчах hahaha
Ще споделя как се отразява след като го изразходя  Peace
Такова съм си купувала от Берьозка  Blush

# 680
  • sofiq
  • Мнения: 1 582
Christina-89777
Скрит текст:
Маслото е това


Ползвам го от скоро...нали 2 месеца чаках да ми го достави приятелката ми шматка на която го поръчах hahaha
Ще споделя как се отразява след като го изразходя  Peace
Такова съм си купувала от Берьозка  Blush

полезна информация,ако съм доволна и реша да си взема второ,определено няма да поръчам от приятелката ми повече....на каква цена го взе?

# 681
  • Мнения: 36 192
Бубс, мноУ злобна тая чушка от снимката, сигурно ще е мноУ люта  Laughing

яко люта е  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

горното масло или поне продукти на марката има в ензо и може да се поръча от разни бг-сайтове
тук има идеи за маски с люти подправка
правила съм тази /защото ми се стори най-лесна  Joy/

Лютива маска със зехтин
3-5 суп.л. студено пресован зехтин
3-5 суп.л. лютив червен пипер
 
Смесете и нанесете в корените на косата.
Зехтинът е чудесно хидратиращо средство за коса и скалп и балансира ефекта от червения пипер върху скалпа.
След като измиете косата с шампоан, нанесете малко базово масло по скалпа, за да го омекотите и хидратирате.


става наистина люто, трябва да няма ранички и раздразнения по скалпа /предполагам, че важи и за готовото масло/

# 682
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 287
Докато си говорим за люти чушки да ви кажа и аз какво си правя сама. Купувам от големите хранителни вериги от турските люти чушки /наистина много люти  af /, кълцам ги на ситно и в един буркан с домашна ракия ги оставям за 10-на дни. Всичко е на око. Колкото повече, толкова по добре. После след като си измия главата и я подсуша си втривам с памук в корените около 20 грама. И наистина има ефект. Пари малко, но се понася. Следващия път като се къпя стискам очите, защото в началото когато мокря косата ми люти от водата. Забелязвам че имам бебешка коса около челото.  Peace

# 683
  • Мнения: 444
Аз поднових маските с масла и травитаминол. За има няма две седмици бебешката ми косичка ми е тръгнала да става като бритон. Супер за ефекта ама  ужас за това. Направо се чудя дали да не го подрежа  hahaha

# 684
  • Мнения: X
На мен фризьорката много ми похвали ампулите на селектив за растеж и косопад (те са комбинирани).Има ли някой в темата да ги е изпробвал?
Мисля да си ги поръчам следващия месец до тогава ще ми е интересно да прочета отзиви за тях Simple Smile

# 685
  • Мнения: 36 192
Цитат
... ампулите на селектив за растеж и косопад ...

линк  Whistling

# 686
  • Мнения: 5 478
Ах, това с лютите чушки ми звучи по-скоро като за ядене  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Иначе се включвам аз с отзив за гела на Давинес. Минаха около 5 месеца след като го използвах и определено мога да кажа, че почти нямам паднали косми при сресване, а новите косички са доста добри. Обаче се сдобих със сух и лющещ се скалп от него....  Tired

# 687
  • Мнения: X
Цитат
... ампулите на селектив за растеж и косопад ...

линк  Whistling
Давам веднага http://finolla.com/losion-stimulirast-rasteja-protiv-kosopad-sel … lp-specifics.html

# 688
  • Мнения: 1 165
Аз пак с едно въпросче Simple Smile
След  маските с глицерина сега искам да се боядисам ,от три месеца не съм слагала  боя и..... вече не издържам  .Последните пъти когато се боядисвах каквато и  марка да слагах или цвят не ми хващаше ,предпалагам че е бях изтощила доста косата ми.....Сега искам съвет какво друго мога да направя преди боядисването,Да направя ли протеинова маска и ако да какво ще ми препоръчате или снещо друго да я подсиля и после да  боядисвам?

# 689
  • Варна
  • Мнения: 7 734
 Сложи в избраната боя 2 супени лъжици зехтин и поне едно две миенета след боядисването карай на хидратация. После можеш да вкараш протеин.

Общи условия

Активация на акаунт