Красиво мъжко лице

  • 338 790
  • 4 657
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 3 584
Робърт Редфорд на 30-40.
И Ричард Гиър някога...ама си изпяха песента  Laughing

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 23 698
Няма значение, на Редфорд всичките младоци му дишат праха. Брад Пит се опитва да бъде новия Редфорд, ама... слаба работа.

# 92
  • София
  • Мнения: 20 095
еее, Reinа, хайде напъни се малко. не може да си чак такава щета Wink Simple Smile

А, напъвам се с всички сили, не си ли личи?  Laughing Харесвам някого тук-там, колкото да не е без хич.  Но ако не ме беше срам, че наистина ще ме помислите за хейтърка, бих споделила, че всеобщите любимци и секссимволи като Райън Гослинг, Джейсън Стейтъм, Джерард Бътлър, Ръсел Кроу, Крисчън Бейл, Хю Джакман и т.н. не ги харесвам.  Blush Така че си мълча.   Laughing

# 93
  • Мнения: 2 643
Айдеее почна се с Марио Касис Mr. Green
Веднага се сещам са сериала Смс ooooh! и си мисля-вие сериозно ли?

# 94
  • Мнения: 3 390
99 процента от показаните не ми харесват .
Някакви си пикльовци , които се кълчотят като жени .
Моя вкус е - да излъчва мъжественост , но не и с прекален тестостерон с тъпо изражение .
Не и  хилещ се льольо . Сложно е - трябва да излъчва едновременно ум, мъжка сила и благородство едновременно . Нещо като сборен образ на Редфорд , Пол Нюман и Клинт Истууд  на младини.
Том Харди е сладък , има разкошна усмивка и чар , но му липсва "тежестта" .
Така, че засега от съвремените си оставам на Крисчън Бейл който покрива част от критериите ми.     

 

# 95
  • Мнения: 2 592
Да, наистина вкусове има всякакви  Grinning

Голяма част от всеобщите любимци не ми харесват: Хю Джакман, Харди, да не говорим за Момоа или както там се казва, винаги ми е приличал на примат  Crazy Laughing

Харесвам Дейвид Бекъм и най-вече Wentworth Miller:

Скрит текст:






# 96
  • Мнения: 7 325
 Приятелките на синът ми бяха полудели по него, та ... не ми е във възрастовата група Марио Касас, но се води за красавец из нашите ширини. СМС не съм го гледала. Друг филм го направи така желан от майки и дъщери.

# 97
  • All of time and space, everywhere and anywhere...
  • Мнения: 740
Misha Collins  Heart Eyes
Скрит текст:




# 98
  • София
  • Мнения: 20 095
Wentworth Miller:

Скрит текст:







О, да, него и аз го харесвам.  Heart Eyes

# 99
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
   Jack Huston:

Скрит текст:




# 100
  • Мнения: 25 642
99 процента от показаните не ми харесват .
Някакви си пикльовци , които се кълчотят като жени .


Потресох се и аз. Като гледам колко гейчета са показани (или поне имат вид на такива), почвам да се съмнявам в половата принадлежност на някои "съфорумки".
За голяма част от останалите съм убедена, че не са обърнали внимание на уточнението "лице" в темата, ами са се зазяпали в погрешната глава.
Няма лошо.  Laughing

# 101
  • София
  • Мнения: 22 967

За голяма част от останалите съм убедена, че не са обърнали внимание на уточнението "лице" в темата, ами са се зазяпали в погрешната глава.
Няма лошо.  Laughing

 Joy Joy Joy

Много мразя мъже с дълга коса, каквото и да им е лицето, ако са с дълга коса ме губят.  Laughing

# 102
  • Мнения: 7 325
Е айде сега потрес? В темата пишат потребителки на различна възраст. Нормално е едно 20 год. девойче да харесва адекватни за върастта и лица. Ако се захласва по типове Хавиер Бардем, който е на 45+, че си му и личат  Thinking, не ми се вижда нормално.

# 103
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
   Ооо, аз о-б-о-ж-а-в-а-м дългата коса при мъже, а се среща толкова рядко... Heart Eyes Сериозно, това е едно от най-секси нещата, които могат да ме влудят, в даден мъж.

# 104
  • София
  • Мнения: 22 967
На вкус и на цвет товарищей нет  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт