Новогодишната баница с късмети на BG-Mamma

  • 181 650
  • 6 392
  •   1
Отговори
# 6 360
  • Мнения: 6 323
...кой е този, който я печели, колко е реален и дали не е в  конфликт на интереси...
Условията на играта/томболата са обявени и достъпни от самия старт.
Цитирам:
Цитат
В играта могат да участват пълнолетни физически лица („Участници”, „Потребители”), които имат валидна регистрация в сайта www.bg-mamma.com и са приели настоящите Общи условия.
Няма никъде посочено условие за брой коментари, активност, споделяне и т.н.

От изтеглените печеливши има хора, които са с 10-11 публикации, както има и такива, които имат 20 000 публикувани мнения, има хора с регистрация от преди повече от 10 години, както и хора с регистрация от преди месец-два, хора с различни интереси и различен вид активност.

Доколкото конфликта на интереси - в томболата не са включени имената на служители на БГ-Мамма и членове на техните семейства. През последните над 15 години сме провели стотици игри и томболи с награди и смятам, че достатъчно сме доказали безпристрастността си.

Съжалявам за мнителността Ви, напълно излишна е.

# 6 361
  • София
  • Мнения: 5 289
Благодаря за наградата!  bouquet
Най-приятното е, че ще си пия кафето с чаша от БГ - МАМА, четейки БГ - МАМА  Heart Eyes.

# 6 362
  • Мнения: 2 666
Честито на печелившите  ! И мисля , че томболата бе безпристрастна , кой какво писал , колко писал , кога писал... вече е история . Още един път честито на печелившите , да благодариме на организаторите и спонсорите на тази томбола!  bouquet

# 6 363
  • София
  • Мнения: 6 173
За първи път от много време печеля. Дано цялата 2017 г. да ми върви така   Wink

Здраве и късмет на всички потребители на bg-mamma!

# 6 364
  • Мнения: 3 495
Най-приятното е, че ще си пия кафето с чаша от БГ - МАМА, четейки БГ - МАМА  Heart Eyes.
От всички награди най-много исках тази чашка да ми се падне - и аз всяка сутрин си пия кафето в компанията на BG-mamma. Ще чакам следващата игра. Simple Smile

# 6 365
  • Мнения: 1 516
Благодаря за наградата! Grinning Grinning
Успешна година на всички! bouquet bouquet

# 6 366
  • Мнения: 3 675
Аз пък мислех, че само един път може да теглиш  Joy т.е. който е теглил всеки ден е имал повече шансове за спечелване?  Thinking
А аз дори не знаех, че има такава тема и човек може да спечели награда.  Laughing
Съвсем случайно разбрах от темата за въпроси към администраторите и модераторите ooooh!
След това прочетох правилата и изтеглих няколко късметчета. Не съм си губила времето да тегля всеки ден, понеже съм на мнение, че човек може да спечели и с едно теглене, а може и да не спечели с 200 000  Simple Smile
Честито на печелившите!
Аз не съм от спечелилите, но се радвам, че участвах и другата година ако има такава тема и разбера за нея, пак бих участвала. Simple Smile

# 6 367
  • София
  • Мнения: 452
Честито на спечелилите Simple Smile  Мен пак ме няма,но какво от това...Важното е да сме здрави,нека годината е успешна за всички.
И мен ме няма.
Да сме живи и здрави, мирна и благодатна година да е!

# 6 368
  • Мнения: 3 390
Ич не ми е зор, че не печеля чашка, раничка или шише вино ...
На който не му върви в хазарта - му върви във любовта  Grinning

# 6 369
  • Мнения: 306
Ич не ми е зор, че не печеля чашка, раничка или шише вино ...
На който не му върви в хазарта - му върви във любовта  Grinning

Подкрепям!
Simple Smile

# 6 370
  • Мнения: 5 128
Благодаря за подаръка - спечелила съм раничка  Hug
И аз не съм сигурна дали изпратих данните си, можете ли да проверите?

Честито на всички печеливши!

# 6 371
  • Мнения: 3 387
Честито на всички печеливши!

Цитат
На който не му върви в хазарта - му върви във любовта
Grinning

# 6 372
  • Мнения: 11 917
Честито на печелившите! Един- двама познавам лично и много се радвам за тях! Аз не печеля, но съм печелила в други игри. Много е весело, честито още веднъж!

# 6 373
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Ясно, че не е за заслуги, въпросът е кой е този, който я печели, колко е реален и дали не е в  конфликт на интереси (както е модерно да се казва) с тези дето раздават наградите.

Като не се пише от даден профил толкова дълго време горните въпроси остават без отговор.
Благодаря за голямата награда  Hug

Не очаквах да предизвика моят профил толкова силен интерес
Съвсем реален потребител съм.
Няма никакъв конфликт на интереси
 Редовно чета във форума, въпреки, че отдавна не съм активна по темите

# 6 374
  • Мнения: 2 576
Безкрайно приятна изненада! Благодаря!  bouquet
Успешна година на всички! Hug

Общи условия

Активация на акаунт