Тест за овулация - въпроси / тема 5 /

  • 52 967
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 415
Днес ми е 19ти ден и до вчера все още нямам две еднакви черти. На 15 ден имах една по - бледа, но нищо повече. Започнах тестовете от ден 8ми и нищо. Много странно.
Споко, моите бяха еднакви на 20-21 ден, не губи надежда Wink

# 721
  • София
  • Мнения: 7 645
През колко дни ти идва?

# 722
  • Мнения: 1 437
През 31-33, различно е.

# 723
  • София
  • Мнения: 7 645
Ами най-късно на 20-ти ден трябва да е О.
Или цикъла ще е по-дълъг или няма да има О

Нали знаеш че кървенето идва 12-14дни след О. Ако засечеш О, можеш да предвидиш кога ще дойде.
Мисля, че ако до 23 ден не покаже положителен тест може би няма да има О.
Всичко би се разбрало ако отидеш на един ехограф Simple Smile

# 724
  • Мнения: 1 437
Днес ми е 20ти ден. Два часа след първата урина си направих тест и имаше една много бледа черта.
Ще направя тест и следобед и дано да имам две еднакви черти.
Мисля да правя тестове докато свършат, така или иначе съм си купила 30 броя.

# 725
  • Мнения: 3 819
Тестовете се правят по едно и също време следобед, без прием на течности поне 2 часа преди теста.
Не знам какъв е смисълът да се правят сутрин 2 часа след първата урина.
Аз вече толкова добре си познавам тялото, че само с 3 теста месечно си хващам овулацията.
Иначе и аз съм си купила 60 теста, но не ги правя и сутрин и вечер и изобщо когато ги скимне, само за да свършат.

# 726
  • Мнения: 642
мога ли теста да си го направя към 3 часа към момента не съм пишкала 3 часа Grinning

# 727
  • Мнения: 1 437

Иначе и аз съм си купила 60 теста, но не ги правя и сутрин и вечер и изобщо когато ги скимне, само за да свършат.

Права си, че не се правят и сутрин и вечер. Аз също ги правя вечер, след като не съм пила течности два часа и не съм ходила до тоалетната. Правя всичко по "правилата". Вчера за първи път направих теста сутринта, за да видя дали няма да даде друг резултат - експеримент.
И не - не правя тестове, за да свършат.

# 728
  • Мнения: 3 819
leia2015, в интерес на истината аз правя един по обяд някъде в деня след положителния.
После и следобед правя, за да видя дали избледнява чертата.
Успех  Hug

# 729
  • Мнения: 625
Здравейте момичета,

не съм писала скоро, но нямаше какво да споделя, четях Ви само, защото доста полезни неща научавам от Вас. Благодаря за което!

Ходих на лекар аз, след дълго закъснение, лекарката каза че имам поликистоза, пих Дуфастон и така МЦ си дойде вече.. след като мина пак бях при нея, каза ми да правя тестове за О, да види дали  ще има и така, днес направих последния от 5-те, ще прикача снимка да ми кажете според вас какво показва, според мен е отр. защото сякаш е много бледа чертата, но и вчерашният беше така.. Днес ми е 16 ден от началото на МЦ...междувременно ние си работим с ММ де  Blush


Мисля, да си взема още една опаковка, да направя още 5, защото нали си имаше закъснение, май трябва евентуално да очаквам О малко по-късно от 14 ден..

Успех на всички  Hug

# 730
  • София
  • Мнения: 7 645
Ако си с поликистоза, овулация може да имаш много късно. Този е отрицателен, продължавай

# 731
  • Мнения: 1 437
И моят на 16 и 17ти ден беше такъв, но го броях за отрицателен.

# 732
  • Мнения: 642
http://prikachi.com/images/653/9091653W.jpg    момичета този според вас какъв е

# 733
  • Мнения: 1 084
Тедиту, според мен теста е отрицателен, продължавай утре пак с тестовете.

# 734
  • Мнения: 6 522
Още малко му трябва  Peace

Общи условия

Активация на акаунт