Тест за овулация - въпроси / тема 5 /

  • 52 962
  • 754
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 074
Потвърди ли с преглед пукането на фоликула?
Това, че на теб не са ти показали, не значи че и при другите грешат. На мен когато са отрицателни през целия цикъл наистина нямам овулация. Доказано при лекар.
Аз 6 месеца се следях и с лекар, и с тестове и с БТ и всеки път като имах О си показваха и като нямах О - също
Да,О имаше ,а тестовете си оставаха все така бледи.
Казвам просто,че не са "панацея" и да не се разчита сляпо на тях.Единственото,което направиха с мен беше да ме хвърлят в див ужас,защото всички,точно като вас,твърдяха,че няма как да не са верниИ аз приех тези думи за писта монета.Сещате се какво е за едно младо момиче 6 месеца да си мисли,че няма О !А притеснението не е добър спътник на бебеправенето.От тогава съм много зле настроена към тези тестове.

# 706
  • Мнения: 76
Здравейте!
Имам въпрос относно тестовете, надявам се някой да може да помогне със съвет.
Миналия месец започнах тестването от 10я ден на цикъла( при 30 дневен ) и втората черта се насищаше всеки ден докато не станаха еднакви на 15ия. Този месец повтарям същата схема само марката тестове е друга, но вече съм на 13и ден, а втора черта изобщо няма. Някакви идеи ? Възможно ли е да няма изобщо втора черта преди реалния положителен тест, да продължавам ли да тествам? Много благодаря!

# 707
  • Мнения: 5 074
Здравейте!
Имам въпрос относно тестовете, надявам се някой да може да помогне със съвет.
Миналия месец започнах тестването от 10я ден на цикъла( при 30 дневен ) и втората черта се насищаше всеки ден докато не станаха еднакви на 15ия. Този месец повтарям същата схема само марката тестове е друга, но вече съм на 13и ден, а втора черта изобщо няма. Някакви идеи ? Възможно ли е да няма изобщо втора черта преди реалния положителен тест, да продължавам ли да тествам? Много благодаря!
По принцип не.Постепенно се насища.На мен ми е странно,че изобщо няма втора черта,защото аз,когато и да си правех тест,винаги имах черта.Само дето в моя случай никога не ставаше еднаква с контролната.А имах Овулация.
Аз и по-нагоре съм написала-що се отнася до моя организъм,тестовете за О изобщо не бяха коректни.Явно е строго индивидуално.

# 708
  • Мнения: 76
Здравейте!
Имам въпрос относно тестовете, надявам се някой да може да помогне със съвет.
Миналия месец започнах тестването от 10я ден на цикъла( при 30 дневен ) и втората черта се насищаше всеки ден докато не станаха еднакви на 15ия. Този месец повтарям същата схема само марката тестове е друга, но вече съм на 13и ден, а втора черта изобщо няма. Някакви идеи ? Възможно ли е да няма изобщо втора черта преди реалния положителен тест, да продължавам ли да тествам? Много благодаря!
По принцип не.Постепенно се насища.На мен ми е странно,че изобщо няма втора черта,защото аз,когато и да си правех тест,винаги имах черта.Само дето в моя случай никога не ставаше еднаква с контролната.А имах Овулация.
Аз и по-нагоре съм написала-що се отнася до моя организъм,тестовете за О изобщо не бяха коректни.Явно е строго индивидуално.
По принцип ако се тества много рано няма втора черта. Поне при мен е така.

# 709
  • Мнения: 327
Аз съм с 30-31 дни,при мен се насища на 16-17 ден

# 710
  • Мнения: 76
Здравейте, днес всичко изглежда наред и имам втора не много бледа черта на теста за О. Явно или вчера съм пила много вода преди да го направя или О. ще ми закъснее малко. Успех и хубав ден на всички!

# 711
  • Мнения: 70
Здравейте. Дали някой знае колко време след бебеправене не се ходи по малка нужда.

# 712
  • Мнения: 642
http://prikachi.com/images/818/9087818F.jpg    Момичета какво ще кажете 10 ден е този тест щом има втора бледа чертичка значи ову наближава Simple Smile нали ? Simple Smile

# 713
  • София
  • Мнения: 11 542
Аз втора бледа не виждам, но дори и да има, това нищо не значи. Може и въобще да не се насити.

# 714
# 715
  • Мнения: 76
http://prikachi.com/images/818/9087818F.jpg    Момичета какво ще кажете 10 ден е този тест щом има втора бледа чертичка значи ову наближава Simple Smile нали ? Simple Smile
По мои наблюдения поне още 3-4 ще се насища втората чертичка, много е бледа.

# 716
  • Мнения: 6 502
Добре де мила, има бледа чертичка  Simple Smile. Но това не е тест за бременност. При ову тестовете бледата чертичка означава отрицателен тест, и това е. Продължавай с тестовете, чертичката трябва да е поне толкова червена колкото контролната, за да е положителен. Ако имаш пак някакви  съмнения , питай  Peace

# 717
  • Мнения: 642
А да аз знам че е бледичка и теста е отрицателен но мисля че до 2-3 дни ше станат две еднакви... че мъжа ми само петък събота и неделя е тук тъй като работи в др. Град та дано улучим дните Grinning

# 718
  • Мнения: 6 502
А дано  Peace

# 719
  • Мнения: 1 435
Днес ми е 19ти ден и до вчера все още нямам две еднакви черти. На 15 ден имах една по - бледа, но нищо повече. Започнах тестовете от ден 8ми и нищо. Много странно.

Общи условия

Активация на акаунт