ФЕРМАТА 2 - тема 4

  • 83 248
  • 924
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9 865
Защо изобщо Финци и Стоян се блъскат с тия камъни, да вадят по едно шише и мезе и да си седнат. Нямало да има грошове, все една седмица и без грошове ще избутат.

# 76
  • Мнения: 3 390
Дразни ме Мара - вечно с тази шапка и с ококорените очи .
Стоян притежава много отрицателни качества , а е само на 39 г уж млад човек -
мислих че е поне

на 56 толкова задръстен ми изглежда ,такива разсъждения има,  мрачен човек -аутсайдер .
Нужно ли е да казвам , че още си харесвам и стискам палци за Юлия, Финци и Нико .
А, най готини са стопаните на фермата. За хубави хора как да каже лошо човек

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Абсолютен злобюл! Ще се пръсне от злоба.

Прочетох аз ,,зюмбюл,, и се пулих сума време  Joy
Иначе подкрепям мнението  Peace

# 78
  • гр.София
  • Мнения: 465
Как да кажеш лоши думи ли? О, нима ти трябва наръчник- ако си средностатистически българин, лоши думи имаш в изобилие.
Влизам само, за да кажа колко неприятно впечатление ми направиха коментарите на Иван и Андрей- беше глупаво и нелепо да се опитват да манипулират вота. Търсех послание, явно посланието е, че водещите могат да управляват мненията.
Все ми е едно кой ще вземе парите- 100000 са жалки пари,които не променят животи. Глупаво ми е, когато двама продуценти се опитват сами да налагат мнение вместо да наемат хора специалисти,които да правят анализи. И сами да си оплюват подбора на участниците...

Последна редакция: пт, 09 дек 2016, 07:17 от Ирина Б.

# 79
  • вовеки на БАНановите плантации в БАНгладеш
  • Мнения: 218
Редактирах си коментара. ИиА мисля са интелигентни и разумни над средното ниво - т.е не са "тъпаци". А дума "деба" не съществува в българския език - допуснал съм правописна Laughing грешка.

Защо изобщо Финци и Стоян се блъскат с тия камъни

Нарича се популизъм. И действа безотказно по нашите ширини. Галя е по-достойна от тях. Blush Извод-Галя шампион.   bowuu
Скрит текст:
само да не са Нико Stop, Юла Stop и Сиса Stop - те са лошите Simple Smile



Викинга не ме разочарова... както винаги иска да бъде чут и забелязан, да бъде "прозорлив" и "болезнено откровен" (отново кавичките са напълно уместни).
Тодор е с отвратителен характер, бъзиците му са дебелашки... лишени от чувство за хумор(лично мнение), по-скоро целят да унижат и дискредитират "жертвата". Не бих го изтърпял 5 мин. около себе си, неразумен празнословец . А е и толкова  досаден и гръмогласен. Прекрасно.  Stop
И като чуя "Ау", ми идва да хвърля тоя Телевизор през оня Прозорец ей там. Laughing

Цял сезон не забелязахте(дали?) сексизмът на ИиА – почти всеки ден, тъпо, основно на Андрей, Иван го харесвам донякъде, признавам.

относно Финци...
За мен беше мъжка постъпка да избере женски двубой, защото ако наистина беше избрал мъжки, може би 2-мата останали мъже са на финал.

Абе, кви са тия глупости... кое било мъжко, кое не. В 21 век сме все пак.  ИиА и те цял сезон редят глупости на тази плоскост - аз пък съм видял повече добро от жени в този живот(субективен съм, разбира се).Финци си прави сметката по-добре, отколкото си мислим, не е бай ни Ганя, както нееднократно беше написано... Не казвам, че не искрен!


Смятам, че това на Финци баба му не трябваше да се показва... Можеше да се запълни ефира с нещо друго и по-пълноценно, защото все пак това е нещо много лично.

Това беше кулминацията на предишния епизод. Съвършенство... да изтръгнеш сърчицето на човека, на мен ми доставиха тема за размисъл ИиА... аз съм съгласен с изказаното от Финци, съгласен съм и с изводите, които ни остави. Но съм избрал (съзнателно)обратния път... буквално. И нищо да не оставя на този свят, и да няма кой да каже една дума на погребението ми... най-добре, тъкмо няма да се възгордея... Simple Smile
Дано не е прозвучало грубо, поне не съм лицемерен, само съм beep beep ,censored. Факт. bowuu


Последна редакция: пт, 09 дек 2016, 22:16 от idiotsamamaetayna

# 80
  • София
  • Мнения: 20 210
Ох, този Нико е такъв отвратителен мързел.  Sick Как пък не му стана неудобно се чудя?

# 81
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
Аз се изненадах от грънците. Вчера някакви елементарни неща правиха, сега цели красоти  Rolling Eyes

# 82
  • Мнения: 9 865
Грънчарят им е оставил заготовки да ги изпекат сигурно, и техните купички бяха там. Искрено се съмнявам от първо виждане на грънчарско колело да успеят да направят стомна.

# 83
  • Мнения: 3 760
Хубаво се посмях с опосума тази вечер:
- Добринке!

 Joy Joy Joy

Макето само дето не го усмърти с поглед.


Скрит текст:
Къде съм бляла, изпуснала съм новата тема. И се дивя как може толкоз време никой да не пише.

# 84
  • USA
  • Мнения: 7 367
Писна ми от Финци,все "аз,аз,аз...",все да се занимаваме с неговите драми и ревове.За гласуването на зрителите ли се готви,що ли? Толкова фалшив ми идва на моменти.Не харесвам самоизтъкващи се хора.

Стоян може и да има фитнес(от тук научавам),Финци освен,че има фурни,има и пицария.Ако ще им броим стотинките,най-заможен е Финци и най-малко има нужда от 100К.

# 85
  • Мнения: 7 848
И на мен, за това кръстих предаването Финци ТВ. И опосумите започнаха неистово да ме дразнят, изказвайки мнение, и налагайки тяхното виждане. Понякога ме карат да се чувствам като дебил, Аланкоглууу, по- умни хора се опитваме да гледаме нагласеното ви предаване!!!

Скрит текст:
Яд ме е , че Мара ще отпадне това злобно същество. От останалите жени само нея харесвам...

# 86
  • Мнения: 6 590
Аз леко съм изпуснала новата тема. Shocked
Големи красоти вчера от тези грънци  Rolling Eyes
Скрит текст:
И мен много ме е яд, че Мария ще отпадне от злобата... #Cussing out Има промо, игрите сме ги гледали вече.

Последна редакция: пт, 09 дек 2016, 10:19 от ..::V.I.P::..

# 87
  • София
  • Мнения: 4 192
ЕЕЕЕЕ, сложи си коментара в скрит текст. От месец се пазя от спойлерите!  #2gunfire

# 88
  • Мнения: 6 590
Извинявам се. Embarassed
Мислех, че вече всички всичко знаят.
Фактически ние от сигурно месец и половина знаем развоя на събитията, да не е и от повече.

# 89
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Все повече съм на мнение , че бат Стоян трябва да спечели.
Двете кукувици Юлиана и Силвия все повече не ги трая.
Нико продължава да ми  пада в очите.
Липсват ми Тошо  и рапъра много се забавлявах с тях. Останаха скучните и дразнещите: мама Галка , Силвия , Юлиана , Нико......ужас.

Общи условия

Активация на акаунт