Август роди се малко човече, а първата си Коледа очаква вече!

  • 27 146
  • 732
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 992
Ще пробвам и конверсията, и хининовата вода и аз  Simple Smile

# 61
  • Мнения: X
k_kamenova Здравей! На колко месеца е Ева? Аз започнах захранването с картоф, но не се хареса и сега давам по малко тиква. От утре ще започна да давам и малко ябълков сок. Не мисля, че скоро ще мога да й заместя обедното хранене, тя си търси главно млякото.
Височка е Ева 😀 Дея също е 66 см, но е 7100 гр, вече сигурно и повече.

Моята маймунка днес изобщо не е доволна. Спала е общо 1 час от сутринта и само мрънка, отказа и пюрето. Надявам се  да не я почват зъбите.

# 62
  • Мнения: 58
k_kamenova Здравей! На колко месеца е Ева?
Вече 4 м и 9 дни Simple Smile

# 63
  • Мнения: 43
Аз също не мисля да и заменям обедното хранене още. Ние сме на морков, по 2-3 лъжички давам смесено с 1 лъжица АМ във вода и го яде така.Мисля първо  да въведа зеленчуци,следващия месец каши и после плодове(на 4 месеца сме).

# 64
  • Мнения: 992
Прекрасна синеока Ева  Simple Smile Heart Eyes
Откъде взе шапчицата и рокличката? Много са красиви Simple Smile
stassie, харесва ли му да седи на Мартин Simple Smile аз я държа седнала в скута ми по съвет на педиатърката.

# 65
  • Мнения: 992
Наде, изведи я на разходка? Моята започна всеки следобед да нервничи и да се оплаква вкъщи. Научи се да я разхождат  Simple Smile
Иначе сигурно са зъбки. При нас универсалното решение на всеки проблем е гърдата, та нямам много опит с други залъгалки  Simple Smile

# 66
  • Мнения: X
Може и да си права за разходката, два дена не сме излизали. Днес беше много хубаво времето, но трябваше да уча, че утре имам изпит и не излязохме. И за изпита не успях да науча де..

# 67
  • Мнения: 992
Излизаш, друскаш я по тротоара докато заспи и се връщаш да учиш или учиш навън Simple Smile Вчера с този номер Виолета откара допълнителен час сън в коридора. Иначе ще ти се разпищи вечерта и хич няма да ти е до изпити..

# 68
  • Мнения: X
Ооо аз се отказах да ходя на изпит. Вече е хладно да я изкарам. Тя през нощта като се събуди и не искаше да спи. Два часа я друсах в кошницата от колата, кличета и пусках и нищо. Само ми се смееше и си плюваше биберона. Дано поне тази нощ спи. Сутринта баща й ни завати как съм я гушнала и спя, а тя будна и си яде одеалото. 😁

# 69
  • Мнения: 992
Аз моята и на минус два я изкарвам. Wink
Девойки, ходих и аз на козметик  Simple Smile Виолета спа отвън на свеж въздух заедно с бебо на съседката, три часа откараха и сега са мега свежи Simple Smile

# 70
  • Мнения: 222
Allistra много е хубаво че я изкарваш на по-ниски температури.И сняг да има , чистия въздух си е хубаво нещо а и друсането ги приспива.
И аз след две седмици почвам картоф ,тиква,тиквичка...През петия месец и по 1/4 варен желтък ако не се лъжа но 1 път в седмицата

# 71
  • Мнения: 100
Алистра, Марти много обича седнал да стои в мен. Аз сама си го научих така докато си играя с него. А види ли телевизор и да е седнал е като хипнотизиран, само че аз не му давам да гледа  Laughing иначе и нашето решение за всеки проблем е гърда и муцкане, друго не признава.

Бебе Йордан много сладък, а бебе Ева какви очи има  Shocked , а Дея е много сладка като е вирнала крачета нагоре  Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 1 156
Мислите ли вече за кръщене?  Ние ще го съчетаем с 1ви РД. Имам доста идеи , но  за сега имам запазени само фотограф и диджей.

# 73
  • Мнения: 378
Благодаря за достъпа, качих 2-3 снимки, но през телефона, който постоянно забива Simple Smile Всички бебешори са много сладки, малки лъвчета и лъвици Simple Smile
При нас май започва сагата със зъбите- то е неспане, то е гризане на ръце, то е мрънкане... Тази вечер се приспивахме 3 часа! Да видим кога ще се събуди за гризане на юмруци Simple Smile
Вие давате ли да гледат ТВ бебоците? Аз му пускам бейби канала и е голяма забава, а и възможност поне за 10 мин да свърша нещо. Друго голямо забавление е да зяпа през прозореца, естествено прав в ръцете ми. Мисля да извадя коша за количка за 6+ вече.

# 74
  • Мнения: 581
За кръщене не сме мислили. Ще има, но не се знае кога. Иначе съчетаването с рожден ден е добър вариант според мен.

Тази вечер приспиването беше пълна лудница. Включихме му сешоара, че беше неспокоен и почти веднага замлъкна. Така около 15 мин и заспа. Обаче то пък стана 24 часа, а той обикновено заспива тогава, а сешоара само му помогна да не плаче.

Общи условия

Активация на акаунт