Аблация на сърцето - 8

  • 100 409
  • 743
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 157
Правих я в Токуда при доктор Марчов! Казаха че е успешна, но нещата не се промениха! След месец ми изписаха отново корлентор и конкор , но много ми падаше кръвното и останах само на корлентора! От два месеца съм с тези странни аритмии, които все не могат да хванат и ми изписаха ритмонор! Моля някой да сподели мнение за него?

# 661
  • Мнения: 38
При мен след ритмонорма екстрасистулите ми се увеличиха -  това показа холтера

# 662
  • Мнения: 19
А каква ви е диагнозата?

# 663
  • Мнения: 38
Високо кръвно с над 10 000 камерни екста системи. А вашата диагноза каква е?

# 664
  • Мнения: 38
Не екстра системи а екстрасистули

# 665
  • Мнения: 19
Надкамерна пароксизмална тахикардия.До сряда сигурно ще откача...мнения всякакви,незнам за хубаво ли отивам за лошо ли

# 666
  • Мнения: 54 473
Момичета, успокойте се! Hug Не си помагате така.
Всеки път, когато се навеждам, се сещам как излизах от ритъм. За щастие това са само спомени.

# 667
  • Мнения: 38
Дева с аблация ли се оправи?

# 668
  • Мнения: 54 473
Дева с аблация ли се оправи?

Да. Simple Smile

# 669
  • Мнения: 19
Здравейте отново Simple Smile И моята аблация мина,по думите на докатора успешно.Чувствам се отлично с изключение на болката в крака,но предполагам тя е нормална.За мое разочарование д-р Трайков не присъстваше на процедурата-бях при Марчов и Маринов

# 670
  • Мнения: 54 473
Браво, честито! Heart

# 671
  • Мнения: 883
Честито ,Дида , болката е нормална ,бързо ще отшуми. В Токуда вече имат школа , не се притеснявай ,че д-е Трайков не е присъствал . Важното ,че притесненията как ще мине вече не са твои .

# 672
  • Мнения: 54 473
На мен ми боцнаха и двата крака. Simple Smile
Не е нещо притеснително.

# 673
  • Мнения: 19
Благодаря ви момичета ...Дай Боже  сърцебиенето и сърце извън ритъм да са само лош спомен

# 674
  • Мнения: 42
Моля да ми изпратите на лични телефон на доктор Трайков,че ми бъгна телефона,а спешно имам нужда от консултация.Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт