По пътя на мечтите - обща дискусионна Коледна късметлийска тема 12

  • 45 931
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 346
Герда, Тара, благодаря ви, много сте мили и отзивчиви! Hug

# 46
  • Мнения: X
Айде, марианка, пълен напред със забременяването!

Последна редакция: нд, 11 дек 2016, 17:06 от Анонимен

# 47
  • София
  • Мнения: 4 884
Даже все повече се ентисиазирам за идеята, имаме даже и набелязано детенце, бебе де  Heart Eyes Трябва да мисля трезво и да пазя здравето си, както казва мм. Живи и здрави, следващият опит ще ми е 4то инвитро и 7ми транфер, така че наистина ще ми е последно. Ако зависи от него го взимаме веднага, аз съм тази дето иска пак да пробваме. Така че в 2017та живот и здраве, ще имаме бебенце, по един или друг начин Praynig

# 48
  • Мнения: 2 999
Буена, стискам палци за което и от двете да става въпрос. Още по-хубаво ще ви е да си бременна и да си осиновите бебето. Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 39 647
Буена, има глад за "хубави" деца. Как ще си сигурна, че то няма да е осиновено докато ти мине процедурата?
Уаууу 20 бона...... Тия не си поплюват.

# 50
  • Мнения: 1 409
Вие, значи, сте доста напреднали с процедурата по осиновяване. След като сте се решили, не бих чакала! Нали знаеш хилядите теории и разкази как след осиновяване семейството успява по естествен път да има детенце. Може да има нещо вярно. Успех във всички начинания!  Hug

# 51
  • Мнения: X
А аз съм принудена да чакам и това много ме измъчва.

Последна редакция: нд, 11 дек 2016, 22:06 от Анонимен

# 52
  • Мнения: 4 097
Буена, успех ви желая и една много щастлива 2017 година с вашето мъниче, без значение по какъв начин ще се срещнете.

Аз също обмислям осиновяване, ако не успеем отново. Говорили сме и двамата сме съгласни, така че ще видим по какъв начин ще станем 4ма, а защо не и 5ма.

# 53
  • Мнения: 48
Здравейте момичета! Не вярвах, че ще задам такъв въпрос, но ето, че ми се случи и на мен. Трябва да започна стимулация от втори ден, а не мога да определя началото на цикъла си.... От два дни ми зацапва кафеникаво, днес вече от сутринта е червено на цвят, но много оскъдно. По принцип първия ми ден винаги е слабо, но като че ли сега е още повече. Евентуално утре сутрин трябва да бия първата инжекция, според вас да го броя ли днес за първи ден или да изчакам до утре? Притеснявам се да не изпусна точния момент за стартиране...

# 54
  • Мнения: 2 999
Аз бих броила от кървенето, като втори, щом винаги първия ти е зацапване, въпреки че кървенето трябва да се води за първи. Не знам.

Последна редакция: нд, 11 дек 2016, 22:16 от Dundy Sladurska

# 55
  • София
  • Мнения: 509
Портокалова коричка беше ли на противозачатъчни предишния цикъл?

# 56
  • Мнения: 48
Cveti, не съм била на противозачатъчни предния цикъл, защото правихме ко-култивиране, по- предния бях.

# 57
  • Мнения: 2 999
Cveti, не съм била на противозачатъчни предния цикъл, защото правихме ко-култивиране, по- предния бях.
Сетих се, че лекаря винаги ни е казвал да броя за първи деня на кървенето, защо не пишеш на доктора си?

# 58
  • София
  • Мнения: 509
Cveti, не съм била на противозачатъчни предния цикъл, защото правихме ко-култивиране, по- предния бях.
Сетих се, че лекаря винаги ни е казвал да броя за първи деня на кървенето, защо не пишеш на доктора си?
Да, и аз знам че е така , щом няма противозачатъчни, за първи се брои денят с кървене и то ако е започнало преди 12 на обед.

# 59
  • Мнения: 48
Ок, много ви благодаря! А реално има ли някакъв проблем, ако се започне стимулация от първи или трети, а не от втори ден?

Общи условия

Активация на акаунт