~"Висше общество ~~ "Номер 309" ~~ "Любовта не разбира от думи"~ Тема 4 ~

  • 62 131
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 795
Е не мога да се сдържа. Първо да кажа, че до едно време серията ми беше тегава, после някак виждането ми се оправи newsm03. Все пак грам не разбирам турски, през повечето време гледах картинки tooth.
И тъъъй.... сега да ги почна по списък Mr. Green Е няма такива ненормални семейства като тези на Йълдъз и Бетюл. Едната прегръща и целува чуждата снаха като най-обичан човек, другата заедно със сина си се гаври с бащата на детето си и майката на внуците си. Чела съм по вестниците  tooth tooth за художествената измислица, обаче в това дизи малко са пресолили с нея. Пелинсуто аз наричам усойница.... и в този епизод тя наистина доби такъв изглед Mr. Green. Ега си стъкления, отровен и жесток поглед. Това момиче трябва по сценарий по най-бързия начин да го вкарат във веселото заведение.
Ляле, както и предполагах, реагира и се държа меко казано неадекватно. Мъжът й се връща по два пъти да я целува, а тя седи като дърво. Боже... с коя ръка да се кръстя... На това място просто трябваше да му е объркала стъпката от нежности newsm47. Вместо да прегръща и целува мъжа си, тя постоянно виси на врата на майка си. Разбирам, че се чувства излъгана след като видя видеото, обаче... трябваше да изчака Онур, да го хване за възела, да го монтира на стола и да поиска обяснение. Голям зор беше да се оженят, обаче де го това семейство нещо не го виждам. С такъв порив тръгна да си събира багажа в куфара, та човек ще рече, че е чакала само повод, за да го направи. Да, права е да се обижда и ядосва, защото не получи честност и доверие от този, който най-много говореше за тях.
Ред е и на Онур Mr. Green. 30-годишен мъж, който за всичко трябва да пита мамчето си. Па то да беше читаво мамче.... а не с мисия на живота да изяде де що има торта или друга сладост. Та този Онур, който ръководи цял холдинг и управлява една камара хора, не може да прецени кой какъв човек е, не може да вземе самостоятелно решение за живота си. Договорът е между него и Ляле. Майка му и на челна стойка да застане, пак не може да го спре, ако той реши да го анулира. И този "умен" Онур не можа да си даде сметка за последствията.
Ох, толкова се вживях в действието и толкова ме доядя, че вече и мислите ми се объркаха. Хем съм наясно, че още в следващия епизод ще започне разпръсване на облаците...
Не съм измислила още подходящо наказание за Шерифе и за баба Сонги. И двете са като малките пръчки на тъпана. Особено Сонгюл. Голяма досада, голяма простотия. Върхът беше като очакваше да й скачат "мирно" домашните - още от предния епизод. Еле пък като накачи тези финтифлюшки из косата си и тези обеци-пера - просто цепи мрака.
Признавам си, че накрая ми дожаля и за Лаленцето, и за Онур. Ама много истински ревяха tooth. Сега ще има да си целуват телефоните tooth tooth. Нека.... то е за придобиване на акъл. Много хляб ще изядат докато се научат да са семейство, мисля аз.
Надявам се с превода нещата да не ми изглеждат толкова кофти.
Сори за дългото писание, но наистина се впрегнах - два часа и половина прелюдия към драма и рев, които сравнително лесно можеха да се избегнат. И за нас като зрители щеше да е къде-къде по приятно tooth tooth tooth

Последна редакция: чт, 19 яну 2017, 06:28 от kyty

# 706
  • Мнения: 21 201
Е не мога да се сдържа.
Скрит текст:
Първо да кажа, че до едно време серията ми беше тегава, после някак виждането ми се оправи newsm03. Все пак грам не разбирам турски, през повечето време гледах картинки tooth.
И тъъъй.... сега да ги почна по списък Mr. Green Е няма такива ненормални семейства като тези на Йълдъз и Бетюл. Едната прегръща и целува чуждата снаха като най-обичан човек, другата заедно със сина си се гаври с бащата на детето си и майката на внуците си. Чела съм по вестниците  tooth tooth за художествената измислица, обаче в това дизи малко са пресолили с нея. Пелинсуто аз наричам усойница.... и в този епизод тя наистина доби такъв изглед Mr. Green. Ега си стъкления, отровен и жесток поглед. Това момиче трябва по сценарий по най-бързия начин да го вкарат във веселото заведение.
Ляле, както и предполагах, реагира и се държа меко казано неадекватно. Мъжът й се връща по два пъти да я целува, а тя седи като дърво. Боже... с коя ръка да се кръстя... На това място просто трябваше да му е объркала стъпката от нежности newsm47. Вместо да мисли прегръща и целува мъжа си, тя постоянно виси на врата на майка си. Разбирам, че се чувства излъгана след като видя видеото, обаче... трябваше да изчака Онур, да го хване за възела, да го монтира на стола и да поиска обяснение. Голям зор беше да се оженят, обаче де го това семейство нещо не го виждам. С такъв порив тръгна да си събира багажа в куфара, та човек ще рече, че е чакала само повод, за да го направи. Да, права е да се обижда и ядосва, защото не получи честност и доверие от този, който най-много говореше за тях.
Ред е и на Онур Mr. Green. 30-годишен мъж, който за всичко трябва да пита мамчето си. Па то да беше читаво мамче.... а не с мисия на живота да изяде де що има торта или друга сладост. Та този Онур, който ръководи цял холдинг и управлява една камара хора, не може да прецени кой какъв човек е, не може да вземе самостоятелно решение за живота си. Договорът е между него и Ляле. Майка му и на челна стойка да застане, пак не може да го спре, ако той реши да го анулира. Та този "умен" Онур не можа да си даде сметка за последствията.
Ох, толкова се вживях в действието и толкова ме доядя, че вече и мислите ми се объркаха. Хем съм наясно, че още в следващия епизод ще започне разпръсване на облаците...
Не съм измислила още подходящо наказание за Шерифе и за баба Сонги. И двете са като малките пръчки на тъпана. Особено Сонгюл. Голяма досада, голяма простотия. Върхът беше като очакваше да й скачат "мирно" домашните - още от предния епизод. Еле пък като накачи тези финтифлюшки из косата си и тези обеци-пера - просто цепи мрака.
Признавам си, че накрая ми дожаля и за Лаленцето, и за Онур. Ама много истински ревяха tooth. Сега ще има да си целуват телефоните tooth tooth. Нека.... то е за придобиване на акъл. Много хляб ще изядат докато се научат да са семейство, мисля аз.
Надявам се с превода нещата да не ми изглеждат толкова кофти.
Сори за дългото писание, но наистина се впрегнах - два часа и половина прелюдия към драма и рев, които сравнително лесно можеха да се избегнат. И за нас като зрители щеше да е къде-къде по приятно tooth tooth tooth
Ами недей, +1.....за поста ти.
Явно преводът на фрага, ще е утре, не мога да го дочакам.
Лека нощ.
 Heart Eyes Crazy Heart Eyes

# 707
  • Мнения: 33 428
Със събуждането разгледах инстаграм, видях Лалето и се нервирах  Mr. Green

Просто  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Пак най-лесното избра, вместо да седне да поговори като човек  ooooh! Дано й дойде акъла  Crossing Arms

Още го няма рейтингът  #2gunfire

Редактирам се:

Това е от един друг сайт, че в Ранинито още ги няма  ooooh!

Тотал- 6,23  Party Party Party
АБ- 4,31  ooooh! (как се катурнахме така  Crossing Arms )
АБЦ1- 5,27  Party

Керем е дръпнал напред и ни е взел рейтинг  ooooh!
Кой ще търпи глупостите на Лалето  Tired

Последна редакция: чт, 19 яну 2017, 09:39 от Hurricane~ Нарцис Джуниър~Средната Етърва Б.А ~

# 708
  • Мнения: 21 201
 wavey

Навремето имаше само едни цифри в Тотала и всичко бе ясно, откакто въведоха двете групи отчитащи образованите и заможните зрители им обърках края.
Аз си мислех, че двете групи определят продължителността на излъчване на даден сериал, но наскоро една дружка ми обясни, че това зависи от групата в Тотала, която обхваща всички прослойки на гледащите.
Тери, ти наясно ли си от коя група зависи продължителността на излъчване, ако и други знаят, споделете?!
Като цяло снощи не са особено високи % и на другите излъчени сериали
http://www.ranini.tv/reyting
(изключвам първия рейтингоразбивач открай време), а № е с много добри %(без АВ групата).
Трея с руски субтитри.
https://vk.com/club116464248?z=video-116464248_456239961%2Ffb5f8 … l_wall_-116464248

 Heart Eyes Heart Eyes



В момента се сещам да споделя за Ляле в бъдеще, мнооооого досадна като конска муха, ooooh! направо задушаваше порасналия Емир.
Гледайки я виждах Сонга №2, даже ученичката е надминала учителката си.
Не мисля, че с напредване на възрастта, ще се вразуми, Онур големи ядове, ще бере с нея.
И още нещо, направи ми впечатление, че не всички снимки с Ляле, и Онур, които пускат ги имаше в същия вид в епизода(снощи и не само),тогава защо ги публикуват!?
П.П.Според мен следващия епизод, ще е по-динамичен и интересен от снощния.

И тримата плачат.
Дано Ляле се вслуша в думите на Нюлюфер.


Още една нова фотка на Демет от вчерашната поредица, не знам дали, ще е фотосесия, но ми мяза на вампирка.

Последна редакция: чт, 19 яну 2017, 11:41 от Neidjal

# 709
  • Мнения: 33 428
Наде, от тотала зависи, другите 2 групи са за да се ориентират умните и младите какво гледат  Laughing
Имало е много сериали, които са били добре в АБ и АБЦ1, но в тотала са били зле и ги свалят  Laughing

След малко ще се изкажа за Лалето  Crossing Arms

# 710
  • Мнения: 21 201
Наде, от тотала зависи, другите 2 групи са за да се ориентират умните и младите какво гледат  Laughing
Имало е много сериали, които са били добре в АБ и АБЦ1, но в тотала са били зле и ги свалят  Laughing

След малко ще се изкажа за Лалето  Crossing Arms
Оххххх, отдъхнах си Терка, мерси.
Фуркан много добра игра направи когато говореше с Ляле и Нюню по тела, че и след това пресъздавайки мъката на Онур.

# 711
  • София
  • Мнения: 9 343
Погледнах снощния епизод - Лалето надмина себе си, разби всякакви мерни единици за тъпизъм... То бива, то може, ама тя прекали... Горкия Онур - много мъчно ми стана за него,  а колко ли в бъдеще ще търпи от тази жена... Ако го не вкара в лудница те па на... Другият вариант е да го превърнат в Курти. Тея четирите могат и светец да побъркат.... Аз ако бях на Онур - отивам, взимам си лапето и да ме няма... Да видим колко време ще се сърди...

Сега по новата схема, по-важни са групите, обяснявала съм това неколкократно, групите се въведоха за да може по-точно да се таргетира пазара, да се знае коя аудитория, какъв тип продукции харесва и да се правят проекти съобразно тези таргет групи. За това и рейтинга се измерва в таргет групите,  тотала е за информация, колко процента общо харесват продукцията. Но коя продукция да остане се определя на база на резултатите в таргет групите. Дори скоро имаше подробна статия при Ранини - тази система действа вече втори сезон.

# 712
  • Мнения: 21 201
БУ, мерси и на теб за разяснението, тотала, групите....... #Crazy ooooh!
Според мен(без да съм наясно, само по интуиция) би трябвало най-важен да е Тотала, защото обхваща всички обществени прослойки(може втори сезон да отчитат и групите, но разлика в сюжетите не виждам, създават сериали на конвейер и който оцелее оцелее, който не заминава в девета глуха), а и в който и сайт да погледна виждам, че обсъждат Тотала. Както и да е, важно е рейта да е достатъчен за да се гледа сериала.
На мен лично ми се гледат точно такъв тип сериали, преситих се на драми, зарязах де що гледах Дизита, карам само на фрагове и т.н.(да не се повтарям).

Последна редакция: чт, 19 яну 2017, 12:33 от Neidjal

# 713
  • София
  • Мнения: 9 343
Пак казвам - навсякъде казват, че към момента важни са групите, в Ранин имаше статия за това и интервю с една от компаниите отчитащи рейтинга - Кимола,  хората обясняха много подробно всичко. Ако не бяха важни групите въобще нямаше да ги създават, защото си е още доста работа това разслоение.

# 714
  • Мнения: 33 428
Лалето с какво право раздели Емир от баща му  smile3515 smile3515 smile3515 smile3515

Дано да го е пуснала и вътре, а не само пред вратата  bash bash bash

# 715
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Пак казвам - навсякъде казват, че към момента важни са групите, в Ранин имаше статия за това и интервю с една от компаниите отчитащи рейтинга - Кимола,  хората обясняха много подробно всичко. Ако не бяха важни групите въобще нямаше да ги създават, защото си е още доста работа това разслоение.
Разбирам те, но виж Тери какво е обяснила, че сериали с високи % в групите, но с ниски такива в тотала биват сваляни от екран.
Спирам по въпроса, желая на сериала дъъъълъг живот на екрана.
Недей Тери, недей, че пак подпалвам, ще си вижда сина кога Лалка благоволи да спре да си вири носа. ooooh!
Ах Лалке Лалкееее, #Cussing out заслужаваш мъж като Ерсин.
Искам втори трей, май само този сериал в 90% от случаите е с един.

# 716
  • Мнения: 33 428
Добре сме и в трите групи, та не го мислете  Heart Eyes

# 717
  • София
  • Мнения: 9 343
Теро - тая няма мозък, няма да го пусне вътре.... А и нали нещо е слъготила Сонга, че са там 100% не го е пуснала, според мен обаче НюНю може да му го заведе да го види.

Има го и обратното, виждала съм го, ако не бяха групите голяма част от летните сериали нямаше въобще да оцелеят, мога да дам примери много....

# 718
  • Мнения: 33 428

Недей Тери, недей, че пак подпалвам, ще си вижда сина кога Лалка благоволи да спре да си вири носа.
Ах Лалке Лалкееее, заслужаваш мъж като Ерсин.
Искам втори трей, май само този сериал в 90% от случаите е с един.
Чак му вика, че бил много добре малкия, а се вижда, че плаче  Stop
Те децата усещат  Crossing Arms
Инак легнала до него и реве за Онур, че и снимки му гледа  #Cussing out

# 719
  • София
  • Мнения: 9 343

Недей Тери, недей, че пак подпалвам, ще си вижда сина кога Лалка благоволи да спре да си вири носа.
Ах Лалке Лалкееее, заслужаваш мъж като Ерсин.
Искам втори трей, май само този сериал в 90% от случаите е с един.
Чак му вика, че бил много добре малкия, а се вижда, че плаче  Stop
Те децата усещат  Crossing Arms
Инак легнала до него и реве за Онур, че и снимки му гледа  #Cussing out
Проста на тупан, ама заслужава нашия да се ядоса и да си вземе детето, а тя да си седи при майка си.

Общи условия

Активация на акаунт