~"Висше общество ~~ "Номер 309" ~~ "Любовта не разбира от думи"~ Тема 4 ~

  • 62 125
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 21 201

Недей Тери, недей, че пак подпалвам, ще си вижда сина кога Лалка благоволи да спре да си вири носа.
Ах Лалке Лалкееее, заслужаваш мъж като Ерсин.
Искам втори трей, май само този сериал в 90% от случаите е с един.
Чак му вика, че бил много добре малкия, а се вижда, че плаче  Stop
Те децата усещат  Crossing Arms
Инак легнала до него и реве за Онур, че и снимки му гледа  #Cussing out
Стига, стига. smile3516 smile3515
Защо, ще му го води Нюню, че те да не са разведени, колкото Емир е неин, толкова и негов?!
Сега ако Йълдъз разбере, ще си помисли, че Пеликанката наистина е права и, че Ляле изнудва Онур с детето за договора.

# 721
  • София
  • Мнения: 9 341

Недей Тери, недей, че пак подпалвам, ще си вижда сина кога Лалка благоволи да спре да си вири носа.
Ах Лалке Лалкееее, заслужаваш мъж като Ерсин.
Искам втори трей, май само този сериал в 90% от случаите е с един.
Чак му вика, че бил много добре малкия, а се вижда, че плаче  Stop
Те децата усещат  Crossing Arms
Инак легнала до него и реве за Онур, че и снимки му гледа  #Cussing out
Стига, стига. smile3516 smile3515
Защо, ще му го води Нюню, че те да не са разведени, колкото Емир е неин, толкова и негов?!
Сега ако Йълдъз разбере, ще си помисли, че Пеликанката наистина е права и, че Ляле изнудва Онур с детето за договора.

Защото Лялюша няма да му го покаже затуй, а Нюню ще съжали Онур и ще му го заведе. Тя е малко по-рационална от нашата коза...

# 722
  • Мнения: 5 476
Алекс Сърчаджиева беше казвала за майка си: Така и не се научи да брои до 10 и тогава да говори. Та и за тези филми /герои/ се отнася това. Ляле не се научи да помисли малко повече, а не да бяга , сърди  веднага.

# 723
  • Мнения: 21 201
Какво значи, че г-жата е ядосана и няма да показва детето на баща му, като е майка какво от това, той не е ли баща?
Няма да й се ядоса Онур и да си вземе Емир, той е мека Мария, Rolling Eyes тя затова му се катери по главата как си иска, ще се влачи в краката й, и ще я моли докато г-жата склони, ужаааас, не ми се гледа такъв Онур. no
Ах Онуре Онурееее, че не си мъж на място и да и свиеш юздите да я видя тогава дали, ще си развява коня как си иска. Crossing Arms
Кити снощи бе много права като написа  в поста си , че нашата с такава скорост си събра куфара, Shocked че все едно само повод е чакала да зареже Онур, откачалка(без извинение Peace).
 Rolling Eyes Cry

Последна редакция: чт, 19 яну 2017, 12:57 от Neidjal

# 724
  • Мнения: 33 427
Най-нормалното беше да си остане вкъщи, да потърси сметка, да се разсърди и да отиде в друга стая, малко безразличие да му демонстрира, че да се почувства още по-виновен и в крайна сметка щяха да се разберат. А тя веднага сакчето и със все детето през вратата  Crossing Arms Е, не става така. Ма той нали е смотан и първо майка си слуша яко, после се съобразява и с Лалето, та все си трае  Crossing Arms
А тя не прави сметка, че ако беше гадняр можеше много лесно да й вземе детето, защото от 2-мата тя е никоя. А той е на доста високо място в обществото.  Naughty
Онур само от добрината си страда  Crossing Arms

# 725
  • Мнения: 21 201
Най-нормалното беше да си остане вкъщи, да потърси сметка, да се разсърди и да отиде в друга стая, малко безразличие да му демонстрира, че да се почувства още по-виновен и в крайна сметка щяха да се разберат. А тя веднага сакчето и със все детето през вратата  Crossing Arms Е, не става така. Ма той нали е смотан и първо майка си слуша яко, после се съобразява и с Лалето, та все си трае  Crossing Arms
А тя не прави сметка, че ако беше гадняр можеше много лесно да й вземе детето, защото от 2-мата тя е никоя. А той е на доста високо място в обществото.  Naughty
Онур само от добрината си страда Crossing Arms
Абсолютно. Peace
Прекалено добрия човек и Богу не е драг.
Интересно как ли, ще омекне Ляле и как, ще се сдобрят? Thinking
Дано поне тогава бъде с него нежна и добра, а не като снощи когато го изпращаше на работа и се дърпаше като ощипана госпожица. ooooh!
Тя направо си плаче да се появи Йозге и да я отрезви малко с присъствието си.
Слагам новата тема от Снежи, че да ни е под ръка когато стигнем петдесета страница.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=961435;;19

Последна редакция: чт, 19 яну 2017, 13:09 от Neidjal

# 726
  • Мнения: 33 427
То и беше време малко да ги скарат, минаха 16-17 епизода с идилия  hahaha
Ще омекне, къде ще ходи  hahaha

Мисля, че всички сме на едно мнение, че Онур повече обича от 2-мата  Naughty

Ето той се разсърди, но си остана вкъщи  Crossing Arms

# 727
  • Мнения: 21 201
То и беше време малко да ги скарат, минаха 16-17 епизода с идилия  hahaha
Ще омекне, къде ще ходи  hahaha

Мисля, че всички сме на едно мнение, че Онур повече обича от 2-мата  Naughty

Ето той се разсърди, но си остана вкъщи  Crossing Arms
Така се прави, а не да хукваш през вратата със сака и децата. Confused
Не мога да преценя кой от двамата обича повече и кой не, но едно нещо ми е на 100% ясно и то е, че Онур умее да обича, и обгрижва една жена(и не само, всички, с които общува), а Ляле не.
Няма да забравя думите на майка й на семейната вечеря у тях след тежката раздяла когато се сдобриха, че Ляле е набила първото момче, Shocked tooth което и е предложило. doh
Е какво да очаквам от нея, кой да я научи на уважение към половинката й, майка й ли(моите уважения към нея, че е отгледала три деца и то съвсем сама), или сестра й Нюню, която гони Курти от дома им и го зарязва, и в Сряда, и в Петък, няма кой, и тя не може да бъде по-различна от тях щом е израсла в такова щуро с-во?!
Аз все се надявах любовта, обичта и уважението на Онур да я променят, ноооо не би, дивото си е диво(пак без извинение от моя страна Peace).
NEW Heart Eyes

Последна редакция: чт, 19 яну 2017, 13:25 от Neidjal

# 728
  • Мнения: 33 427
Как високомерно го гледа  Tired

Наде, права си  Tired

# 729
  • Мнения: 21 201
Терка, какво, ще кажеш за Онурчик с шапачката? Heart Eyes

# 730
  • София
  • Мнения: 9 341
Много е хубав нашият с шапка  Heart Eyes

Аз ако съм на Онурчик ще и отвъртя един на високомерната госпожичка.

# 731
  • Мнения: 21 201
Много е хубав нашият с шапка  Heart Eyes

Аз ако съм на Онурчик ще и отвъртя един на високомерната госпожичка.
Много. Crazy
В никакъв случай не бива да и отвъртва един независимо от обстоятелствата, а и честно казано не очаквам да го стори предвид образът му изграден досега.
И още нещо се сещам в момента.
Много ми се иска баба Исмет да разбере за договора и да насмете Йълдъз и Фикрет както само тя умее.
Ако трябва да съм честна към онзи момент не виня родителите на Онур относносно договора с цел превантивни мерки, защото те нямаше как да знаят, че Ляле не е златотърсачка, а и виждайки майка й какво чудо на природата е ooooh! съвсем стана като поговорката-страх лозе пази, но към настоящия момент когато Йълдъз вижда синът си колко много е притеснен, и продължава да се инати като магаре на мост я виня.

Последна редакция: чт, 19 яну 2017, 14:24 от Neidjal

# 732
  • Мнения: 33 427
Терка, какво, ще кажеш за Онурчик с шапачката? Heart Eyes
Сладур  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Онур е най-виновен.. 2 дена го пиша.. 30 годишен мъж, съпруг и баща седнал да търси одобрението на мама  Crossing Arms

# 733
  • Мнения: 21 201
Тя Ляле нали е по-различна Mr. Green от него, че даже и какво се случва в леглото им снася на сестрите си?! ooooh! Те това вече изби рибата. doh
Грешката на Онур произтече от възпитанието му, но не го оправдавам в случая, като видя, че майка му се дърпа да бе отменил договора.
Струва ми се, че Онур сега, ще се отдръпне от Йълдъз и очаквам именно тя да е инициаторката за разтрогване на договора ако Онур не го разтрогне преди това.
Йълдъз може да пенесе всичко от всички успокоявайки се със сладкиши, но не би понесла хладно отношение на сина си към нея.

# 734
  • Мнения: 33 427
Тая за какво му се налага в съда  fight smile3512
Ще ме изкефи да не е сън и да отложат делото, да я видя Лалето нали е много смела  tooth tooth tooth tooth tooth
И като цяло какво ще каже като причина, че веднъж я е излъгал ли ?  rotfImbo
Копче не може да каже срещу него, ако не я е срам да каже де  Tired Човекът се държи с нея като с принцеса, тя на съд го завела  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт