Забременели след ин витро - тема 32

  • 47 895
  • 739
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 20 422
Каква е, Блингче?

# 406
  • Мнения: 5 959
Кристи, bugаboo Heart Eyes

# 407
  • Мнения: 20 422
Тях въобще вкарват ли ги тук? newsm78 Щото помня, че и аз ги харесах, но не успях да ги намеря.

# 408
  • Мнения: 5 959
Май вече не. Ама аз и не мисля да я взимам нова.

# 409
  • Мнения: 20 422
Дано да намериш Hug

# 410
  • София
  • Мнения: 10 642
Синеока, какви са тези калцификати?
Такова нещо не съм и чувала

# 411
  • Мнения: 14 594
Аз имам бугабу от сестра ми, юнакът денем спи в нея, не се получава в кошарата  ooooh!

# 412
  • Мнения: 749
Момичета, преди време някой имаше проблем с кървящи венци. При мен сега венецът около един зъб кърви като си.мия зъбите. Какво мога да предприема, да жабуткам с чай от лайка? Или има и други методи?

# 413
  • Мнения: 292
Момичета, преди време някой имаше проблем с кървящи венци. При мен сега венецът около един зъб кърви като си.мия зъбите. Какво мога да предприема, да жабуткам с чай от лайка? Или има и други методи?

На мен много ми помага Сандрин.

# 414
  • Мнения: 796
Зози, и ние взехме количка и легло, и май всичко останало... остава само още един комплект чаршафи за бебо, а за мама все още нищо не съм взела #Crazy   
 Дали е вярно, че първото ако е момче често се преносват  Thinking , това хем ме успокоява,че имам време, хем като се сетя, че може да ме изненада по - рано и се панирам...

# 415
  • От Луната
  • Мнения: 6 323
Нандин, нямам идея, така ми каза лекаря. До колкото разбирам става дума за песачинки идващи от бъбрека.
На ехографа ясно се вижда че левия е увеличен.
Към момента нямам сериозни оплаквания, откриха ги още в 20та седмица д-р Петрова, и сега коремния на рутинните преди секциото.  Вчера уролога ми каза да не разбутвам нещата преди раждане и че ще ги мислим след това. Понеже той ми е познат, ако има нещо ще му звънна веднага.

Аз количка съм харесала отдавна. Ще я купим преди раждането. Всичко още нагоре с краката и тепърва подреждам. Имаме легло, чакам матрачето и като подредим да изпера дрешките. Имам още много неща да купувам, но в момента пералнята е за ремонт...
Абе лудница! И едва издържам вече ... Искам вече да е минал този месец и да си гушкам рибоче, което май май ще се окаже водолейчо Wink и все още си няма име. Sad

# 416
  • Сливен
  • Мнения: 4 919
Момичета,позволявам си да се присъдиня към вас вече официално.Първа бременност след 2 опит ин витро,дата на термин 20.07.2017.

# 417
  • Мнения: 796
Oesi, добре си дошла. Пожелавам ти лека бременност и всичко да върви наред Hug  bouquet

# 418
  • От Луната
  • Мнения: 6 323
Оеси, добре дошла и лека бременност. Wink
Когато решиш, кажи да те добавим на първа страница Wink
Тук имаме само едно правило и то е бебчетата да си спазват реда на появяване и то задължително около термин. Не толерираме предреждане Simple Smile

# 419
  • Сливен
  • Мнения: 4 919
Благодаря ,момичета.Да ви се връща.Синеока добави ме когато решиш.И питане,насочила съм се към д-р Димитър Марков за ФМ,мнения?Моя близка е ходила при него преди около 3 години и тя ми го препоръча.

Общи условия

Активация на акаунт