"Oткраднат Живот"- в очакване на сезон 3 -ТЕМА 14

  • 79 921
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 27 396
Милошев, закривай!  Mr. Green
Ако си мислят, че тепърва ще вкарват нови герои и ще почват от нулата с нови персонажи, то са сбъркали. Така не се прави никъде. Тази серия в петък явно бе планувана нещо като финал на целия сериал, но са решили да рискуват и продължат с проекта вместо да го завършат и само бъдещето ще покаже дали са били прави. Доста мои познати спряха да гледат сериала още втория сезон, така че не съм оптимист за бъдещето на проекта. Съдя и по мненията в бг мама. Преди за една седмица се изписваше цяла тема. Два дена да не бях влизал във форума и имах близо 200 непрочетени мнения, а активността в момента е спаднала повече от два пъти.
И за всичко това са виновни Милошев и екипът на шоуто.
Сашко и Биби окончателно са аут от сериала.  Никога не съм ги харесвал и няма да ми липсват, но това са им централните персонажи и мисля, че това нанася непоправима вреда за сериала и ще откаже много хора да го гледат. Губи се основната сюжетна нишка, а също така трябва да сменят и името на сериала, защото откраднатия живот отпраши към Лондон щастлив с жената която обича и бебе на път.

# 691
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Много сте черногледи, дами. Нищо не ви харесва. То сценаристите лоши, актьорите- пълен провал....
Защо гледате? Защо си го причинявате?

# 692
  • Мнения: 9 865
Защото сме мазохисти.

# 693
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 173
Не съм черногледа! Хареса ми сериала  в началото, хареса ми идеята как трябваше да се развие според заглавието. Има много добри актьори, но има и  едни прехвалени..... Виж за сценаристите не знам какво да кажа, понякога трябва да работиш това което умееш, защото ученето отнема време, а ако си слаб ученик..... newsm78
 Не съм черногледа, но се губи смисъла без главни герои. Опитвам се да си спомня филм или сериал чиито главни герои изчезват, а той продължава.  newsm78

# 694
  • Мнения: 6 161
Защото сме мазохисти.
Joy hahaha  и сме много  зли  критикари  comp03
А сега сериозно - все още  се мъча със сериала само защото  е БГ  bg  , но май вече  доста  време  му отделих... newsm78

# 695
  • Варна
  • Мнения: 1 364
Е последния епизод от петък ми хареса чак и Биби и Алекс ми харесаха накрая.. Е те все пак си оставят вратичка ако решът да се  върнат някой ден... Като цяло без тях се губи досегашната линия но пък имат, заместмици.. Ще им дам Щанс ако ли не то поне... Леля Вили ми доставя удоволствие да я гледам 😈😝

# 696
  • София
  • Мнения: 23 163
Още не мога да повярвам, че ги махат.  Grinning

# 697
  • София
  • Мнения: 27 396
Гледаме го само защото е БГ.
Ако не беше да съм го спрял още на третия епизод от първия сезон сигурно.
И въпреки всичко имаше потенциал, но уви всичко бе изгубено отдавна, а в момента само отлагат неизбежното.

# 698
  • Мнения: 7 243
Странна работа. Толкова плюене по Думанян и Алексиев, а сега - защо пък напускат сериала?
Нема угодия  Twisted Evil
И заричания, заричания - как няма да се гледа повече. Сякаш на някой му пука от това.  Mr. Green
Ще ви видя от понеделник отново в темата, сигурна съм.  Peace

# 699
  • Мнения: 2 742
Е в темата сме, аз лично ще изгледам сезона, но това не променя мнението ми, че със сценария се изложиха.

# 700
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Странна работа. Толкова плюене по Думанян и Алексиев, а сега - защо пък напускат сериала?
Нема угодия  Twisted Evil
И заричания, заричания - как няма да се гледа повече. Сякаш на някой му пука от това.  Mr. Green
Ще ви видя от понеделник отново в темата, сигурна съм.  Peace

Пипи, за всичко съм съгласна, само за едно - не Naughty . От вторник, в понеделник плюем по Капките. tooth

# 701
  • Мнения: 7 243
Ензим Бéндер  Peace Laughing Laughing

# 702
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 619
На мен последният епизод ми хареса, харесва ми и играта на Радина Думанян като цяло. Само А. Алексиев не ми допада като актьор и няма да ми липсва особено.
Аз гледам сериала най-вече защото е български и все още задържа интереса ми, но как да не отбележа някой очевиден гаф на сценаристите. Все пак, се старая да не съм прекалено критична. Wink

# 703
  • Мнения: 633
Според мен не трябваше да акцентират на "откраднатия живот". Просто трябваше да си кръстят сериала "Болница "Свети Кирил" и всичко щеше да наред. Щеше да си бъде медицински сериал със съпътстващи истории на персонал и пациенти. И тогава кой напуснал, кой дошъл - нямаше да има такова значение.  А сега - главният герой си тръгва, и какво като му е откраднат живота? Сериалът вече няма да се занимава с него и заглавието олеква.

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 41 024
Аз не вярвам,че напускат... Thinking

А Биляна какво даде на Алекс в самолета?Тест за бременост май...?И нали уж разказваше някой за осиновяване или греша???

Общи условия

Активация на акаунт