"Фионна Дерм" – иновации в козметиката на световно ниво

  • 15 640
  • 209
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 254
Fionna Derm Lightening cream,защото искам гладка и блестяща кожа без петънца, равен тен. Това е моят крем.

# 151
  • Мнения: 197
За мен е по-подходящ Fionna Derm Lightening cream имам да коригирам появили се леки петна след летните месеци.

# 152
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Fionna Derm Lightening cream е подходящ за мен. След раждането ми се появиха пигментни петна по лицето, които упорито отказват да изчезнат, с каквото и да ги третирам. Ако има ефект, е временен...

# 153
  • Мнения: 39 598
Fionna Derm Lightening cream е подходящ за мен. От години се боря с петна! Tired

# 154
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Fionna Derm Acne creams е подходящ продукт за мен, защото имам проблемен участък на лицето.

# 155
  • Мнения: 2 755
Кремовете против акне подходящи ли са за деца на 12 години? Съставките проникват ли в метаболизма или действат само на нивото на засегнатата кожа?  Притеснява ме дали такъв иновативен продукт има достатъчно клинични изпитания и е доказано безопасен за здравето в дългосрочен план.

# 156
  • Мнения: 868
Fionna Derm Lightening cream е най-подходящ за мен.

# 157
  • Мнения: 240
Продуктът, който би бил подходящ за моята кожа е Fionna Derm Acne creams, защото имам проблемна кожа.

# 158
  • Мнения: 1 762
За мен най-подходящ ще е Fionna Derm Lightening cream, защото имам много петна по кожата и неравномерен тен.

# 159
  • Мнения: 48 060
И за мен Fionna Derm Acne
Но
Кремовете против акне подходящи ли са за деца на 12 години? Съставките проникват ли в метаболизма или действат само на нивото на засегнатата кожа?  Притеснява ме дали такъв иновативен продукт има достатъчно клинични изпитания и е доказано безопасен за здравето в дългосрочен план.
и мен ме вълнува  Peace

# 160
  • Мнения: 224
Fionna Derm Lightening cream, защото имам пигментация по лицето.

# 161
  • Мнения: 270
Моят крем е Fionna Derm Lightening cream.Искам кожата ми да е гладка и мека,без да е напукана и да има малки петна по нея Simple Smile

# 162
  • София
  • Мнения: 1 522
Имам смесена кожа с мазни зони и мисля, че най-подходящ за мен би бил Fionna Derm Acne creams

# 163
  • Мнения: 1 677
Точно Fionna Derm Lightening cream е моят крем от предлаганите. Имам пигментация на лицето, която се засилва през летния период и поизсветлява през зимата, но никога не изчезва  Sad А след като се запознах с качествата на този крем, то може би с негова помощ ще спра да ползвам фон дьо тен.

# 164
  • Градът на света Богородица
  • Мнения: 204
 Fionna Derm Acne creams...е подходящия за мен крем.. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт