"Фионна Дерм" – иновации в козметиката на световно ниво

  • 15 633
  • 209
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 2 098
Здравейте! След бременността ми се получиха доста нежелани проблеми с кожата ми, появиха се и тъмни петна по лицето ми, които не се премахват. Мисля, че най-подходящ и полезен в момента ще ми е изсветляващият крем. Надявам се да въздейства по някякъв начин на тези тъмни петна, които са от скулите.

# 196
  • там край морето...
  • Мнения: 156
Fionna Derm Acne creams е серията, която бих искала да пробваме, защото е подходяща за проблемната
кожа на дъщерята тийнейджърка.

# 197
  • София
  • Мнения: 246
Смятам, че Fionna Derm Acne creams ще бъде подходящ за мен, защото имам проблемна кожа.

# 198
  • Мнения: 117
Избирам кремът за акне на Фионна Дерм.Смятам, че е най-подходящ за мен,защото след като прочетох за този крем ,вече съм убедена ,че това ще бъде единственото решение и спасение  в дългогодишната ми борба с гадното акне.

# 199
  • Мнения: 1 202
Здравейте! По време на бременността ми се появиха тъмни петна, бих искала да изпробвам Fionna Derm Lightening cream!

# 200
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
Fionna Derm Acne creams ще бъде подходящ за мен, защото имам проблемна кожа Simple Smile

# 201
  • Мнения: 353
Fionna Derm Lightening cream
Ето този продукт е за мен.  Весели празници от мен   Grinning

# 202
  • Мнения: 199
Fionna Derm Lightening cream

# 203
  • Мнения: 142
Смятам, че Fionna Derm Acne creams ще бъде подходящ за мен, защото имам проблемна кожа.

# 204
  • Мнения: 385
Кожата ми е светла, но склонна към пигментиране, за това смятам, че Fionna Derm Lightening cream би ми паснал най-добре Simple Smile

# 205
  • плевен
  • Мнения: 454
Fionna Derm Lightening cream-серията от която се интересувам,защото имам белези и проблемна кожа!

# 206
  • Мнения: 1 130
Fionna Derm Acne creams - защото имам нужда от крем п-в акне, защото харесвам чистата кожа без проблеми.

# 207
  • София
  • Мнения: 1 304
Кремът за изсветляване на Фионна Дерм, защото имам малко лунички и доста малко като бенки.

# 208
  • Мнения: 10 874
Кремът за акне е по-подходящ за мен, тъй като от време на време все още имам проблеми от такова естество.

# 209
  • Мнения: 1 182
Изтеглени са късметлиите, които ще получат подарък от "Фионна Дерм". Това са:
Екатеринна
viky_v
Sonnenlicht

Честито!



Очакваме печелившите да се свържат с нас на e-mail: igra@bg-mamma.com като напишат своето потребителско име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградите (имена, адрес и телефон за връзка).

Общи условия

Активация на акаунт