"Фионна Дерм" – иновации в козметиката на световно ниво

  • 15 650
  • 209
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 557
Аз имам белези и смятам, че изсветляващия крем е подходящ за мен

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Fionna Derm Lightening cream, защото още от пубертета имам лека пигментация на част от едната страна на лицето, не е особено забележима и не ми пречи, но все пак още по-добре би било ако изобщо я няма  Simple Smile
Дъщеря ми пък е доста палава и има съвсем малко белегче на лицето, което също ми се иска да изчезне.

# 62
  • Мнения: 5 258
Fionna Derm Lightening cream избирам и аз, с надеждата, че едно кафеникаво петънце ще се махне, без да се налага лазерно премахване.

# 63
  • Мнения: 528
Fionna Derm Lightening cream е най-подходящ за мен, за да изравни и избистри тена на лицето. Обожавам да експериментирам с нови продукти.

# 64
  • 1st floor
  • Мнения: 9 139
Ген ли е, не знам, но и аз, и дъщеря ми имаме проблемна кожа. Определено бихме пробвали Fionna Derm Acne creams.

# 65
  • Мнения: 25
С удоволствие бих пробвала Fionna Derm Lightening cream , т.к кожата ми е склонна към образуване на лунички и хиперпигментация

# 66
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Fionna Derm Lightening cream - според мен този крем е подходящ за мен.

# 67
  • Мнения: 43
Fionna Derm Acne creams е най-подходящият продукт за мен.

# 68
  • Мнения: 71
Тъй като имам по лицето няколко пигментни петънца смятам, че най-подходящ за мен ще бъде Fionna Derm Lightening cream.

# 69
  • Мнения: 2 133
Имам пигментация на кожата,която ме притеснява,от доста време,много продукти смених,но...уви.За това предпочитам Fionna Derm Lightening cream.

# 70
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Fionna Derm Acne creams e моят избор.

# 71
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Най-подходящия продукт за мен е Fionna Derm Lightening cream

Води до пълно изчистване на пигментацията след 30 до 45 дни при постоянна употреба .Използването на крема предотвратява появата на нови петна, защото директно коригира причините за появата на пигментация.
Идеален за мен  Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 5 696
Fionna Derm Acne creams - крема против акне е подходящия за мен  Peace

# 73
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 699
На мен ми е нужен Fionna Derm Lightening cream.Имам пигментация на кожата.

# 74
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Подходящият продукт за мен е Fionna Derm Lightening cream.

Общи условия

Активация на акаунт