Раждане в АГ болница „Свети Лазар”

  • 87 749
  • 748
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 26
Много благодаря за отзивите, момичета🤗🤗🤗
При мен особеното е, че бих искала вагинално раждане 5год. след секцио (ако всичко е наред, разбира се) и не знам кой лекар би поел риска. А и другото особено е, че живея на 300км от София и ще трябва да се преместя и да чакам поне един месец преди термин 😁  Сложно ще е за реализация (и скъпо), но ... дано имам късмет🤞

# 601
  • Мнения: 422
Много благодаря за отзивите, момичета🤗🤗🤗
При мен особеното е, че бих искала вагинално раждане 5год. след секцио (ако всичко е наред, разбира се) и не знам кой лекар би поел риска. А и другото особено е, че живея на 300км от София и ще трябва да се преместя и да чакам поне един месец преди термин 😁  Сложно ще е за реализация (и скъпо), но ... дано имам късмет🤞
Аз съм 2г и половина след секцио. Мога да ти препоръчам д-р Дончева, но все още не от личен опит. Wink

# 602
  • Мнения: 279
stassybg, и на мен ми се искаше да си родя нормално, но заради плацентата възможността е секцио. В края на краищата  важното е да сме живи и здрави.

Защо не може вагинално раждане след секцио?


# 603
  • Мнения: 279
Здравейте, току що имах разговор с болницата и ми казаха, че намаляват цената на двойната стая на 2380 лв. Надявам се да съм ви зарадвала! Simple Smile

# 604
  • Мнения: 276
Т.е. 2 380 лв. е цената, която включва всичко до изписването? Тъй като виждам, че в снимката на цените двойните стаи са 2 330 лв., а после имаше коментар, че общата цена е 2 500 лв., та малко се обърках... Ако от 2 500 общо става 2 380, звучи супер, остава и да има свободни двойни за резервация, когато му дойде времето Simple Smile

# 605
  • Мнения: 279
Аз на трети съм на преглед и тогава ще разпитам. Досега  двойната беше 2500, специално ми наблегнаха, че намаляват цената и на 2380 лв. Като платиш капаро ако няма свободна двойна, те настяняват в единична на същата цена.

# 606
  • Мнения: 422
И аз имам ценоразпис от преди два месеца, в който цената на двойната стая е 2330. Много често ги сменят тия цени....

# 607
  • Мнения: 766
Миналата година, когато родих там за двойна стая беше 2.280 лв. Бях сама в двойна стая.

# 608
  • Мнения: 422
Всеки месец нови цени. 🤣

# 609
  • Мнения: 20
Аз на трети съм на преглед и тогава ще разпитам. Досега  двойната беше 2500, специално ми наблегнаха, че намаляват цената и на 2380 лв. Като платиш капаро ако няма свободна двойна, те настяняват в единична на същата цена.

Чудесна новина! И аз на 3 съм на преглед и тогава ще дам и капаро за двойна стая.

# 610
  • Мнения: 279
bonbonnin, може да се засечем. Насрочиха ми тогава прегледа за да ме види и д-р Славкова.
Цените навсякъде се променят, но ако капарираш си остава същата.

# 611
  • Мнения: 20
Може, аз съм от 14:00 при доктор Димитров. Сигурно вече ще ми насрочи дата за секцио. Нямам търпение, поне вече да знам кога да очаквам, че ми е доста тежко. Понеже ще съм в 36 г.с. ще дам и капаро, та да ми е спокойно Simple Smile

# 612
  • Мнения: 279
Супер,bonbonnin, момче или девойка чакате? Моят час ще се уточни по-късно, защото ще ме гледат заедно Николова и Славкова.

# 613
  • Мнения: 20
Момченце, имам и син на 10 г., който си го поръча- да е братче (другите повече се надяваха на момиче хаха).

# 614
  • Мнения: 279
Браво, bonbonnin, момче и момиче сбъдната мечта!
При  мен се отложи прегледа за сряда. За сега съм добре и май усетих първите движения, не знам обаче дали не си внушавам. При теб как са нещата?

Общи условия

Активация на акаунт