Ново реалити шоу "Смени жената" по Би Ти Ви от март.

  • 200 401
  • 1 924
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 22 923
Предполагам,че ще е поредната простотия.А Пепеляшката някой гледа ли я изобщо? Rolling EyesАз като видя анонса ми стига.Загорка беше бирата от рекламата.

На мен изобщо не ми харесва Пепеляшката, не го гледам.

# 16
  • Мнения: 7 005
Предполагам,че ще е поредната простотия.А Пепеляшката някой гледа ли я изобщо? Rolling EyesАз като видя анонса ми стига.Загорка беше бирата от рекламата.

На мен изобщо не ми харесва Пепеляшката, не го гледам.

+1
Потресаващи са участничките там. Имам предвид тунингованите, не другите жени.

# 17
  • Мнения: 6 678
Скрит текст:
Намирам го за тъповато това предаване във всичките му формати и вариации, гледала съм епизоди на това предишното и не ги помня с добро. Поне над заглавието можеха да поработят малко повече Sick, "смени жената" ми звучи като "смени чешмата" или "смени гумата".


Да!
Плюс това, на никой ли не му е безумно дискриминиращо да има такова заглавие и предаване?!
Едно време съдиха Каменица за рекламата "какво му трябва на човек; кола, жена и една добра бира."
хахахаха
Както казваше една циганка "Ми то, не е прилично жена да е президент, мъж трябва, бе мъж!"

На мен ми звучи дискриминиращо, пък и подозирам кои са му продуцентите, та съвсем няма да го гледам. Peace
За съжаление чалгата превзе българския ефир.   Sad

# 18
  • София
  • Мнения: 22 923
Скрит текст:
Намирам го за тъповато това предаване във всичките му формати и вариации, гледала съм епизоди на това предишното и не ги помня с добро. Поне над заглавието можеха да поработят малко повече Sick, "смени жената" ми звучи като "смени чешмата" или "смени гумата".


Да!
Плюс това, на никой ли не му е безумно дискриминиращо да има такова заглавие и предаване?!
Едно време съдиха Каменица за рекламата "какво му трябва на човек; кола, жена и една добра бира."
хахахаха
Както казваше една циганка "Ми то, не е прилично жена да е президент, мъж трябва, бе мъж!"

На мен ми звучи дискриминиращо, пък и подозирам кои са му продуцентите, та съвсем няма да го гледам. Peace
За съжаление чалгата превзе българския ефир.   Sad

Иван и Андрей са.  Simple Smile

# 19
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Да Peace Продуценти са вездесъщите Иван и Андрей. Но аз се ядосвам на друго. Сменили името и: "За първи път в тв ефира!" Да, ама не! Поне да бъдат честни. Не си спомням, ама подозирам, че българското "Размяна на съпруги" не е било по бтв. Ами да си кажат- за първи път с това заглавие. Или за първи път в ефира на бтв.  И мен ме дразни това заглавие.
Предишното издание, което вървеше като оригиналното "Размяна на съпруги" не стана много популярно. Може би, защото преди него бяха излъчили една простотия, пак взета от Америка- "Хванати в изневяра". Тогава зрителите посочиха някои участници, които са актьори, сцените бяха прекалено режисирани, нагласени, нямаше нищо истинско.

Гласът на жената, която анонсира новото реалити е на Лилия Маравиля.
Подсетете ме чий е мъжкият глас newsm78

# 20
  • Мнения: 2 719
Да Peace Продуценти са вездесъщите Иван и Андрей. Но аз се ядосвам на друго. Сменили името и: "За първи път в тв ефира!" Да, ама не! Поне да бъдат честни. Не си спомням, ама подозирам, че българското "Размяна на съпруги" не е било по бтв. Ами да си кажат- за първи път с това заглавие. Или за първи път в ефира на бтв.  И мен ме дразни това заглавие.
Предишното издание, което вървеше като оригиналното "Размяна на съпруги" не стана много популярно. Може би, защото преди него бяха излъчили една простотия, пак взета от Америка- "Хванати в изневяра". Тогава зрителите посочиха някои участници, които са актьори, сцените бяха прекалено режисирани, нагласени, нямаше нищо истинско.

Гласът на жената, която анонсира новото реалити е на Лилия Маравиля.
Подсетете ме чий е мъжкият глас newsm78

Мишо Билалов Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 22 923
.

Последна редакция: нд, 15 яну 2017, 18:58 от sea.sea

# 22
  • София
  • Мнения: 3 848
Да Peace Продуценти са вездесъщите Иван и Андрей. Но аз се ядосвам на друго. Сменили името и: "За първи път в тв ефира!" Да, ама не! Поне да бъдат честни. Не си спомням, ама подозирам, че българското "Размяна на съпруги" не е било по бтв. Ами да си кажат- за първи път с това заглавие. Или за първи път в ефира на бтв.  И мен ме дразни това заглавие.
Предишното издание, което вървеше като оригиналното "Размяна на съпруги" не стана много популярно. Може би, защото преди него бяха излъчили една простотия, пак взета от Америка- "Хванати в изневяра". Тогава зрителите посочиха някои участници, които са актьори, сцените бяха прекалено режисирани, нагласени, нямаше нищо истинско.

Гласът на жената, която анонсира новото реалити е на Лилия Маравиля.
Подсетете ме чий е мъжкият глас newsm78

Мишо Билалов Peace

Точно той е.Според мен е инспирирано от сериала Връзки. Peace

# 23
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Да, той е. Преди малко гледах епизод от "Връзки". Готин сериал Peace

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 26 325
Какво му е готиното?!
Вулгарност,пошлост,банален и предсказуем сценарии и фалшива игра ooooh!

# 25
  • Мнения: 9 162
Какво му е готиното?!
Вулгарност,пошлост,банален и предсказуем сценарии и фалшива игра ooooh!


нагласено

# 26
  • Мнения: 14 486
Какво му е готиното?!
Вулгарност,пошлост,банален и предсказуем сценарии и фалшива игра ooooh!


Има забавни моменти, но Маравиля е като мумия, няма мимика, няма емоция, нищо

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 26 325
Точно тя ми е най-анти,както и Валери Йорданов,нищо не му разбирам като говори

# 28
  • Мнения: 4 936
ще го гледам поне веднъж, за да добия представа, но не очаквам нищо интересно

# 29
  • Мнения: 32
Ще му дам шанс, но нямам големи очаквания.

Общи условия

Активация на акаунт