Ново реалити шоу "Смени жената" по Би Ти Ви от март.

  • 200 427
  • 1 924
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Гледах го...изненадващо за мен не ми беше неприятно,както се бях настроила  Mr. Green.Изключително сескистко заглавие  Twisted Evil
Не разбрах  И трите деца ли бяха родни на украинката? Че ми се счу,че по-малкото момченце като говореше за нея казваше-Ирина  newsm78. Те си почивали,пък децата-шетали  Shocked. Язък й за процедурите и спорта на Иринка-та, хич не го докарваше на много поддържана.
За външната баня и тоалетна  Shocked.
А,и мъжът на Ирина,никак не беше лош  Flutter.Ирина не се разбра дали работи? Сутрин праща децата с автобуса и метрото, пък тя си доспива  Rolling Eyes.Не ми се струва много за хвалба.Че те момчетата не бяха престарели-на 10-11 години ми се сториха.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Запис Simple Smile

# 47
  • Мнения: 4 303
Заплати дават и други под формата на джобни за седмицата.

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
С какъв акъл решават да участват се чудя  newsm78. Да гледат чужди деца, да търпят навици, миризми ,настроения на непознати мъже  Sick Да им пипат мръсните дрехи... Абсурд!

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
За пари го правят..и да се видят по тв-то.

На Ирина голямото момче е нейно,другото е на бащата,момичето е тяхно общо

# 50
  • Мнения: 3 118
Аз само не разбрах бебето кой и как го гледа.  newsm78
И как така тая майка си зарязва бебето и ходи да участва в разни предавания.  ooooh!

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
Съмнява ме ,че и 5 дена изкарват в чуждия  дом

# 52
  • София
  • Мнения: 20 066
Не разбрах  И трите деца ли бяха родни на украинката? Че ми се счу,че по-малкото момченце като говореше за нея казваше-Ирина  newsm78.

Не, едното от големите момчета е нейно, другото - на съпруга й от предишен брак, а момиченцето е общо.  Peace

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
За пари го правят..и да се видят по тв-то.

На Ирина голямото момче е нейно,другото е на бащата,момичето е тяхно общо
Peace благодаря за пояснението. И на Рейна  bouquet

# 54
  • София
  • Мнения: 6 268
Гледах го...изненадващо за мен не ми беше неприятно,както се бях настроила  Mr. Green.Изключително сескистко заглавие  Twisted Evil
Не разбрах  И трите деца ли бяха родни на украинката? Че ми се счу,че по-малкото момченце като говореше за нея казваше-Ирина  newsm78. Те си почивали,пък децата-шетали  Shocked. Язък й за процедурите и спорта на Иринка-та, хич не го докарваше на много поддържана.
За външната баня и тоалетна  Shocked.
А,и мъжът на Ирина,никак не беше лош  Flutter.Ирина не се разбра дали работи? Сутрин праща децата с автобуса и метрото, пък тя си доспива  Rolling Eyes.Не ми се струва много за хвалба.Че те момчетата не бяха престарели-на 10-11 години ми се сториха.

Украинката има салон за красота.

Изненадващо, предаването ми хареса. Показва ясно манталитета в нашата страна - "мъжкарят" в по-бедните семейства, грижата на жените в по-такива семейства. Показаха, че е важно да се обръща внимание в двойката, а не да се гледат само битовизмите.

Съпругът на Ирина много симпатичен, другият съпруг... ами честно казано и аз бих реагирала като Ирина - за цигарите, за помощта... Външна тоалетна, ужасяваща баня,денонощно гледане на ТВ. Ми и на мен ми стана жал за децата з анякои неща.Но пък от друга страна хората си бяха направили кунята, детската беше хубава също. Гергана имаше много добри разсъждения също, но явно не можеше да излезе от ролята си на слугиня в семейството.

Да видим вторият епизод какво ще ни поднесе. Надявам се да не е само противопоставяне на семейства от София и село.

# 55
  • Мнения: 143
Не е лошо засега

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
...Гергана имаше много добри разсъждения също, но явно не можеше да излезе от ролята си на слугиня в семейството.

Да видим вторият епизод какво ще ни поднесе. Надявам се да не е само противопоставяне на семейства от София и село.
Габи -Габриела   Peace
С истинските си имена ли участват? Вероятно-да... newsm78

# 57
  • София
  • Мнения: 6 268
...Гергана имаше много добри разсъждения също, но явно не можеше да излезе от ролята си на слугиня в семейството.

Да видим вторият епизод какво ще ни поднесе. Надявам се да не е само противопоставяне на семейства от София и село.
Габи -Габриела   Peace
С истинските си имена ли участват? Вероятно-да... newsm78

Извинявам се, не съм запомнила правилно името.

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 687
...Гергана имаше много добри разсъждения също, но явно не можеше да излезе от ролята си на слугиня в семейството.

Да видим вторият епизод какво ще ни поднесе. Надявам се да не е само противопоставяне на семейства от София и село.
Габи -Габриела   Peace
С истинските си имена ли участват? Вероятно-да... newsm78

Да, с истинските си имена участват  Peace

# 59
  • Where I am Happy
  • Мнения: 79
Гледах Граматикови в Преди обед мин.седмица.Споменаха нещо,че размяната е за седмица,а в предаването тази вечер казаха 10 дена newsm78

Общи условия

Активация на акаунт