Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 14 тема

  • 121 783
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 480
И при мен над веждите се получи добре. Но под очите - няма да повторя.

# 691
  • София
  • Мнения: 6 011
Ох, под очите при мен е страшно по принцип - от няколко години си отглеждам торбички, отделно от преклонната ми възраст и вечната усмивка си имам и бръчки, а от вечното недоспиване редовно имам и тъмни кръгове. Бе красотъ ли бе да я опишеш...

Между другото, твоето споделено мнение да ботокса под очите е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО полезно.  bouquet

# 692
  • Мнения: 3 480

Между другото, твоето споделено мнение да ботокса под очите е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО полезно.  bouquet

 Hug как ми се искаше да бях послушала лекарката и да не бях сложила. Сега ще чакам да отмине ефекта, дано пак се върне старото положение под очите ми, което не беше толкова зле като си помисля ... ама тогава пак трябва да подновявам чело и гневна и веждите ...

# 693
  • Мнения: 4 337
Май само при мен ефектаот  ботокса в гневната бръчка,която аз си отгледах   от присвиване на лявото мързеливо око,трая само месец и нещо./и освен всичко ,незнам дали си внуших или е така,но ми се струва,че зрението ми се влоши точно след поставянето на ботокс Rolling Eyes/Правих го при д-р Денкова.За тази година реших да опитам с venus legacy лице и да видя какво ще се получи.Там,където планирам да правя пакети за крака,дупе и лице имат и повдигане на горен клепач,но ми казаха,че времето в бг няма да ми стигне за това,а лятото,когато пак ще бъда не се прави,защото има опасност от пигментиране.Пък аз съм си склонна.По Коледа успях да направя два legacy на крака и май сега виждам резултата от тях.Доволна съм  Laughing

# 694
  • Мнения: 68
Здравейте Мами, искам да питам някой правил ли си е процедури за стягане кожата на корема след раждане, какви и дали имат ефект? Четох в нета за радиочестота, добри били уредите на Exilis и Venus freeze?

# 695
  • Мнения: 68
Другото ми питане, от няколко години си слагам филър в устата, която не е тънка по-скоро нормална и винаги отгоре ми се получава едно изпъкване- подутина, а определено не слагам много. Гледам разни чужди манекенки и прочие почти без устни си ги правят пухкави и никоя няма тази подутина. В Бг повечето момичета, които познавам и са си слагали всички имат тази подутина. Не мога да разбера техниката ли е различна или?

# 696
  • Мнения: 1 095
Другото ми питане, от няколко години си слагам филър в устата, която не е тънка по-скоро нормална и винаги отгоре ми се получава едно изпъкване- подутина, а определено не слагам много. Гледам разни чужди манекенки и прочие почти без устни си ги правят пухкави и никоя няма тази подутина. В Бг повечето момичета, които познавам и са си слагали всички имат тази подутина. Не мога да разбера техниката ли е различна или?

Да ви кажа и аз това съм се чудела...  newsm78

# 697
  • Мнения: 3 480
Не знам от техниката ли е, моята приятелка, която е с тънка горна устна си сложи ХФ и е много грозно. Отгоре м-у носа и устната е подути, самите устни са тънки.
Намерих една мацка тук, която е мобилен терапевт и на сайта и има много хубави естествено стоящи устни. Мисля да сложа май месец, но все още ме е страх да не стана и аз с патешка уста.

# 698
  • Мнения: 5 892
Според ме е техника. Долната ми устна е плътна, горната съвсем тънка и също имам такава издатина. Гледам рускините в Инстаграм няма такова нещо...

# 699
  • Мнения: 68
Първо мислех, че си слагам много, но и аз гледах много от рускините, а и примерно тази сестрата на Кардашиян Кайли Дженър преди имале много тънки устни, сега са и много по-големи и няма подутинс, а и самата и устна изглежда по-голяма, а не подута кожа и малка устна. Дали има докторка, която да слага така естествено и в Бг?

# 700
  • Мнения: 68
Намерих една мацка тук, която е мобилен терапевт и на сайта и има много хубави естествено стоящи устни. Мисля да сложа май месец, но все още ме е страх да не стана и аз с патешка уста.
Ще кажеш ли да погледна и аз?

# 701
  • Мнения: 5 892
Аз слагах 3 пъти по 0.55. Първите два нямаше подутина, но на третия стана. Не е много, но също се замислих по темата.

# 702
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
За каква подутина говорите?
Да споделя за продуктите от Паола чойс, доволна съм и поръчвам отново. Два месеца след използването на това: http://www.paulaschoice.co.uk/shop/facial-care/moisturisers/resi … -moisturizer.html
И това : http://www.paulaschoice.co.uk/shop/facial-care/eye-care/resist-a … ng-eye-cream.html
Усещам кожата си по-"плътна", тена се изравни, хидратира добре- няма го усещането за суха и лющеща се кожа, и дребни несъвършенства като пъпки изчезнаха.

# 703
  • Мнения: 5 892
Ето, сякаш не е работено за обем на самите устни, а и за контур
Скрит текст:

# 704
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
При вас е така както на снимката "след" така ли? На мен ми се струва , че има правен контур на този пример.
И на мен много ми харесва как се получават устните на рускините Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт