Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 14 тема

  • 121 707
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 11 989
Не е моя снимка, но е правено от моята лекарка.
Скрит текст:

На мен ми изглежда доста естествено

# 706
  • Мнения: 1 165


На мен ми изглежда доста естествено
Страхотен резултат!

# 707
  • Мнения: 1 656
уф и аз много искам устни, но заради ей това подутото се спирам Sad((
така и не съм видяла в БГ правена уста без подутина, да не казвам , че доста често чувам и говорен дефект след поставянето
това последното и на мен ми хареса, въпреки че разликата не е голяма. Това е в София нали?

# 708
  • София
  • Мнения: 3 414
Момичета в руските форуми много хвалят легаси за тяло и лице комбинирано с пилинг PRX-T33.Някой да е срещал точно такава комбинация или да е правил?

# 709
  • Мнения: 5 080
При вас е така както на снимката "след" така ли? На мен ми се струва , че има правен контур на този пример.
И на мен много ми харесва как се получават устните на рускините Simple Smile
Точно това е причината -кон тур на горната устна. Ако е само за обем няма такъв ефект

# 710
  • Мнения: 4 312
Днес пристигна поръчката ми.Три кутии ХК,от тези,които Алена препоръча Hug.Ще ми стигнат за около месец.Имам въпрос-четох,че първите три седмици се пият по две два пъти дневно,след което се намалява до две капсули веднъж на ден.Прави ли се почивка след месец-два или се продължава? Чудя се колко още да поръчам,докато са намалени

# 711
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
На мен ми е правен контур и двата пъти, но такова подуване не съм имала. Правите ли масаж след поставянето - поне няколко дни?



...Относно брадичката - дори не бях чувала, че и там се слага. 😀 Докторката ми обърна внимание, че се ми се оформя бръчка там - на мен по принцип ми е малко шантава брадичката и смачканото беше хоризонтално между брадичката и долната устна, дано ме разбирате.

На мен са ми предлагали, за да се отпусне, защото мускулът ми бил много стегнат. Не за бръчки.



...
 Hug как ми се искаше да бях послушала лекарката и да не бях сложила. Сега ще чакам да отмине ефекта, дано пак се върне старото положение под очите ми, което не беше толкова зле като си помисля ... ама тогава пак трябва да подновявам чело и гневна и веждите ...

Заради синините ли съжаляваш или по друга причина?

# 712
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Днес пристигна поръчката ми.Три кутии ХК,от тези,които Алена препоръча Hug.Ще ми стигнат за около месец.Имам въпрос-четох,че първите три седмици се пият по две два пъти дневно,след което се намалява до две капсули веднъж на ден.Прави ли се почивка след месец-два или се продължава? Чудя се колко още да поръчам,докато са намалени

Може да не се почива  Peace

# 713
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 477
Днес пристигна поръчката ми.Три кутии ХК,от тези,които Алена препоръча Hug.Ще ми стигнат за около месец.Имам въпрос-четох,че първите три седмици се пият по две два пъти дневно,след което се намалява до две капсули веднъж на ден.Прави ли се почивка след месец-два или се продължава? Чудя се колко още да поръчам,докато са намалени
Би ли споделила от къде я поръча?

# 714
  • Мнения: 5 892
 На мен ми казаха да не правя масаж

# 715
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Може да зависи от продукта. На мен Ванеска ми прави на място и препоръча да правя у дома - за да няма топчета, и предполагам да се разпредели по-равномерно.

# 716
  • Мнения: 4 312
Щях да се допълня по-горе,но може би нямаше да се види. Някой да си е правил подобна интервенция? Четох за ХК и попаднах на него
Скрит текст:
За гърди.

Лекари от Швеция разработиха иновативен начин за уголемяване на гърди, при който оперативното поставяне на импланти е заместено изцяло от инжектиране на хиалуронова киселина. Методът е подходящ както за подчертаване на формата на гърдите, така и значителното им увеличаване. Хиалуроновата киселина, използвана за тази манипулация, е различна от тази, която се инжектира в лицето. Разликата е единствено в големината на молекулите. Двете разновидности на продукта не са взаимозаменяеми. За лицето се използва киселина с по-малка водна молекула, докато при продукта за бюста големината на молекулата е значително по-голяма.

Дозите на инжекциите за увеличаване на гърди са 20 мл. Максимално допустимото количество, което може да бъде поставено на една пациентка при една процедура е 200 мл. Ефектът трае 18 месеца. След този период манипулацията трябва да бъде повторена в случай, че пациентката желае да запази постигнатия резултат.

Синтетичният филър не се абсорбира напълно за този период, което обяснява необходимостта от по-ниски дози за запазване на първоначалния ефект. И след второто инжектиране новопостъпилото в тялото количество не е абсорбирано напълно.

Този иновативен метод е изключително подходящ за дами, които желаят да увеличат бюста си, но се страхуват от хирургични интервенции. Методът има още един голям плюс – в случай, че пациентката не се възприема с по-голям бюст, не се налага да се подлага на повторна операция за премахване на имплантите. Цената на процедурата, която е все по-предпочитана от дамите в скандинавските страни, е около 2500-3000 евро.

ani_d, от тук http://www.iherb.com/pr/Source-Naturals-Injuv-Hyaluronic-Acid-70 … -60-Softgels/1468 и е намалена в момента. Дойде за около две седмици при мен

# 717
  • Мнения: 5 892
Аз пък гледам в инстаграм как изрязват малко кожа под носа и по-този начин правят горната устна по-голяма.

# 718
  • Мнения: 49
Привет момичета,
днес мина първата процедура с апарат - Акцент прайм в Хил клиник /бях писала преди/.
Реших да опитам и след разговор с д-р Ванеска ще направя 5 процедури.
Имам нужда от малко топене на мазнини около и самата брадичка, та да видим...
Каза, че ефект се вижда след 3-4 процедура. Като три дни след самата процедура е хубаво да се избягва хляб, сладко и да се пие повече вода.  Rolling Eyes
по натам, ще пиша отзиви Laughing

# 719
  • Мнения: 1 656
Щях да се допълня по-горе,но може би нямаше да се види. Някой да си е правил подобна интервенция? Четох за ХК и попаднах на него
Скрит текст:
За гърди.

Лекари от Швеция разработиха иновативен начин за уголемяване на гърди, при който оперативното поставяне на импланти е заместено изцяло от инжектиране на хиалуронова киселина. Методът е подходящ както за подчертаване на формата на гърдите, така и значителното им увеличаване. Хиалуроновата киселина, използвана за тази манипулация, е различна от тази, която се инжектира в лицето. Разликата е единствено в големината на молекулите. Двете разновидности на продукта не са взаимозаменяеми. За лицето се използва киселина с по-малка водна молекула, докато при продукта за бюста големината на молекулата е значително по-голяма.

Дозите на инжекциите за увеличаване на гърди са 20 мл. Максимално допустимото количество, което може да бъде поставено на една пациентка при една процедура е 200 мл. Ефектът трае 18 месеца. След този период манипулацията трябва да бъде повторена в случай, че пациентката желае да запази постигнатия резултат.

Синтетичният филър не се абсорбира напълно за този период, което обяснява необходимостта от по-ниски дози за запазване на първоначалния ефект. И след второто инжектиране новопостъпилото в тялото количество не е абсорбирано напълно.

Този иновативен метод е изключително подходящ за дами, които желаят да увеличат бюста си, но се страхуват от хирургични интервенции. Методът има още един голям плюс – в случай, че пациентката не се възприема с по-голям бюст, не се налага да се подлага на повторна операция за премахване на имплантите. Цената на процедурата, която е все по-предпочитана от дамите в скандинавските страни, е около 2500-3000 евро.

ani_d, от тук http://www.iherb.com/pr/Source-Naturals-Injuv-Hyaluronic-Acid-70 … -60-Softgels/1468 и е намалена в момента. Дойде за около две седмици при мен
Ами нямам познати аз, но доколкото съм чела идва скъпо за трайността си, иначе ефекта е доста по-естествен.

Общи условия

Активация на акаунт