Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 14 тема

  • 121 621
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 79
Здравейте, налага ми се да си правя септо и ринопластика. Насочих се към доц. Джамбазов. Някой има ли наблюдения за работата му, или да си е правил такава процедура при него?

# 721
  • Мнения: 423


ani_d, от тук http://www.iherb.com/pr/Source-Naturals-Injuv-Hyaluronic-Acid-70 … -60-Softgels/1468 и е намалена в момента. Дойде за около две седмици при мен

Тук няма ли мито и ДДС?

# 722
  • Мнения: 3 480
Намерих една мацка тук, която е мобилен терапевт и на сайта и има много хубави естествено стоящи устни. Мисля да сложа май месец, но все още ме е страх да не стана и аз с патешка уста.
Ще кажеш ли да погледна и аз?

Във Великобритания съм - интересуваш ли се все още?

# 723
  • Мнения: 4 283


ani_d, от тук http://www.iherb.com/pr/Source-Naturals-Injuv-Hyaluronic-Acid-70 … -60-Softgels/1468 и е намалена в момента. Дойде за около две седмици при мен

Тук няма ли мито и ДДС?

Не съм в Бг,ама предполагам,че и там няма.И други момичета пазаруват от там

# 724
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
ДДС и такси

# 725
  • Мнения: 4 283
КОлко се оскъпяват така.Погледнах и сега,защото ще поръчам още,освен това до края на днешния ден имат и някаква доп 10% отстъпка.Пише ми,че всички такси са предплатени и включени в цената,както беше и първият път.За втори път ще поръчвам от тук,нямам опит с американски сайтове

# 726
  • София
  • Мнения: 553
Момичета, и аз да се разпиша с малко информация вместо само с въпроси Simple Smile

Във Вторник си правих Hydrafacial във Vanity.zone. Съзнателно реших да направя първо нея и след това легаси, за да имам представа коя процедура какъв ефект точно има върху кожата ми. Процедурата е доста приятна, пропуснахме пилинга във втора стъпка защото съм алергична към AHA киселини. Резултата беше добре почистено лице (макар и не идеално), без травмиращата екстракция на комедоните при ръчното почистване (което особено за чувствителни и реактивни кожи като моята е голям плюс). Лицето ми светна, но ефекта трая около 24 часа. Лично за мен пълната цена е висока, за това което предлага процедурата (аз се възползвах от -50% в деня, в който я правих), но поради спецификата на кожата ми явно това ще е начина на почистване, който ще избера и занапред.

Два дни по-късно (вчера) направих LPG+Legacy в Skin Line. Останах очарована от Ива (момичето, което ме работи) на основа отношение и компетентност. Процедурата беше супер приятна, нямах никакви негативни реакции по кожата, WOW ефектa го установих вкъщи, след по-обстойно изследване на лицето си, под формата на видимо по-стегната и уплътнена кожа (не че ми е била кой знае колко отпусната преди това). Искам да видя колко време ще трае ефекта (пак казвам, че кожата ми е в сравнително добро състояние) и можеби по-скоро ще инвестирам финанси в същите процедури за тяло, защото там имам доста по-голяма нужда.

Онтосно ХК от iherb, и аз си поръчах от същата до Англия (доставка до БГ чрез превозвач) и не са ми надчислявали ДДС в Англия (а общата сума на пакета беше над 40 лири, което е тяхната граница за надчисляване на ДДС).

# 727
  • Мнения: 4 283
aldora,благодаря! Проверих и в темата после/съжалявам за спама,исках да пусна директно до адрес в БГ/
LPG i legacy си правила в един и същи ден ли? Мисля да комбинирам това за краката ми,но мисля,че ми обясниха че трябва да бъдат в различни дни. В Пловдив това.

# 728
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Момичета, и аз да се разпиша с малко информация вместо само с въпроси Simple Smile

...
Два дни по-късно (вчера) направих LPG+Legacy в Skin Line. Останах очарована от Ива (момичето, което ме работи) на основа отношение и компетентност. Процедурата беше супер приятна, нямах никакви негативни реакции по кожата, WOW ефектa го установих вкъщи, след по-обстойно изследване на лицето си, под формата на видимо по-стегната и уплътнена кожа (не че ми е била кой знае колко отпусната преди това). Искам да видя колко време ще трае ефекта (пак казвам, че кожата ми е в сравнително добро състояние) и можеби по-скоро ще инвестирам финанси в същите процедури за тяло, защото там имам доста по-голяма нужда....

И аз съм й голям фен на Ива!

За доставка с посредник и аз съм го мислила, супер, че става  Blush

ХФ и на мен ми харесва по същите причини, само цената не ми допада Simple Smile

# 729
  • Мнения: 68
Намерих една мацка тук, която е мобилен терапевт и на сайта и има много хубави естествено стоящи устни. Мисля да сложа май месец, но все още ме е страх да не стана и аз с патешка уста.
Ще кажеш ли да погледна и аз?

Във Великобритания съм - интересуваш ли се все още?
Благодаря ти за Бг става въпрос Simple Smile

# 730
  • Мнения: 68
Щях да се допълня по-горе,но може би нямаше да се види. Някой да си е правил подобна интервенция? Четох за ХК и попаднах на него
Скрит текст:
За гърди.

Лекари от Швеция разработиха иновативен начин за уголемяване на гърди, при който оперативното поставяне на импланти е заместено изцяло от инжектиране на хиалуронова киселина. Методът е подходящ както за подчертаване на формата на гърдите, така и значителното им увеличаване. Хиалуроновата киселина, използвана за тази манипулация, е различна от тази, която се инжектира в лицето. Разликата е единствено в големината на молекулите. Двете разновидности на продукта не са взаимозаменяеми. За лицето се използва киселина с по-малка водна молекула, докато при продукта за бюста големината на молекулата е значително по-голяма.

Дозите на инжекциите за увеличаване на гърди са 20 мл. Максимално допустимото количество, което може да бъде поставено на една пациентка при една процедура е 200 мл. Ефектът трае 18 месеца. След този период манипулацията трябва да бъде повторена в случай, че пациентката желае да запази постигнатия резултат.

Синтетичният филър не се абсорбира напълно за този период, което обяснява необходимостта от по-ниски дози за запазване на първоначалния ефект. И след второто инжектиране новопостъпилото в тялото количество не е абсорбирано напълно.

Този иновативен метод е изключително подходящ за дами, които желаят да увеличат бюста си, но се страхуват от хирургични интервенции. Методът има още един голям плюс – в случай, че пациентката не се възприема с по-голям бюст, не се налага да се подлага на повторна операция за премахване на имплантите. Цената на процедурата, която е все по-предпочитана от дамите в скандинавските страни, е около 2500-3000 евро.

ani_d, от тук http://www.iherb.com/pr/Source-Naturals-Injuv-Hyaluronic-Acid-70 … -60-Softgels/1468 и е намалена в момента. Дойде за около две седмици при мен
Имам позната която си е правила, ефекта е много добър, но ценста е мнооооого висока нещо от рофа ба 5-6 хиляди първоначално и после в зависимост от това колко бързо се разгражда от организма може и длед 6 месеца, може и след 18 месеца и става една торба с пари!

# 731
  • Мнения: 68
Моля Ви кажете нещо за стягане на кожата на тялото, по- скоро корема? Четох нещо за Venus Freeze и Exilis!

# 732
  • София
  • Мнения: 2 431
Момичета, и аз да се разпиша с малко информация вместо само с въпроси Simple Smile
...........

Онтосно ХК от iherb, и аз си поръчах от същата до Англия (доставка до БГ чрез превозвач) и не са ми надчислявали ДДС в Англия (а общата сума на пакета беше над 40 лири, което е тяхната граница за надчисляване на ДДС).
Би ли споделила кой посредник използва /малко извън темата съм/ Embarassed

# 733
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Моля Ви кажете нещо за стягане на кожата на тялото, по- скоро корема? Четох нещо за Venus Freeze и Exilis!

И двете са хубави Simple Smile

Лелеее...  кога навъртяхме 50 страници  Shocked

Отивам да правя новата тема Simple Smile

# 734

Общи условия

Активация на акаунт