Паническо разстройство - 27

  • 112 506
  • 782
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 488
Eee, силви, каниш съвсем непознати на кафе!  Hug  ми ти си добре!
Благодаря за поканата, обаче аз съм доста далече.

Аз опитвам да си намаля бетаблокера, но се събудих тази  нощ с прескачане на сърцето. Не искам да взимам бетаблокери,  има ли отърване от тях? На кардиолог съм чак на 11ти.пада ми кръвното от тях. 90/60,пулс 49-50 и не се чувствам перфектно. Преди кръвното ми беше 120/70. Чудя се ако ги спра напълно как ще ми е сърцето?

Последна редакция: ср, 28 дек 2016, 10:12 от Darcey

# 16
  • Мнения: 53
И на мен ми изписаха но аз не ги пия, че съм с пулс 110 -120-130 Wink ти къде се подвизаваш и от скоро ли си на АД

# 17
  • Мнения: 472
Здравейте,посестрими.
Имам проблем..преди няколко години ми пткрига ПР,целия ад успях да овладея с есциталопрам.Пиех го над 2 години,през ден,бях забравила какво е тревожност.Лятото го спрях,посъветвана от лекар,назначил ми стимулираща за бебе терапия.И така започна кошмара,появи ми се не точно ПА,а някаква непрестанна тревожност.Менят ми се непрестанно настроения,не съм спокойна дори у дома.Бях при психиатъра,който ме лекуваше и ми даде мента глог и валериан Money,нямала съм нужда от АД.Пия ги месец,но подобрение никакво.С личния лекар решихме да включа пак есциталопрам,през ден,от седмица,но истината е че се чувствам още по превъзбудена.Нямам идея как да продължа..нещо да ме посъветвате?
Смятам,че съм за нещо по-силно,но не мога да го назнача сама..
И този психиатър,как прецени че съм за валериан при тази диагноза незнам.

# 18
  • Мнения: 1 488
Силви, ми много ти е пулса. А кръвното?
В англия съм.

Екатерина,  изчакай още 1_2 седмици да се появи действието на ад. Имаш неприятните ефекти в началото. Ако не си ги спряла, как ще разбереш дали можеш и без тях.  

# 19
  • Мнения: 2 860
Джери, дай Боже като теб да я докараме  Grinning

# 20
  • Мнения: 53
Да Simple Smile a da vi pitam pozvoliavate li si malko allohol s A lD - primerno chass vino Wink I sluchvalo li vi se e niakakvi depresivni nastroeniya poniakoga nishto da ne vi se pravi primerno Wink

# 21
  • Мнения: 1 488
Silvi, аз синамерих безалкохолно вино и съм много доволна.От 3мес съм на АД. Алкохол и Кофеин не си позволявам. Пия безкофеиново кафе.
ПР, тревожност и депресия си вървят ръка за ръка... АД ще типомогнат и за 3те.

# 22
  • Мнения: 472
Благодаря ви м8мичета.Просто сега ми се върна и уж съм -по информирана,пък по-притеснена.

# 23
  • Мнения: 53
А вие доволни ли сте от Аритави Simple Smile

# 24
  • Мнения: 4 406
Лошото на аритавито е, че не е за ОКР. Иначе за депресии не е зле като лекарство.
Поне на мен не даде никакви странични ефекти като смених оропрама с него.

# 25
  • Мнения: 2 558
Честита Нова година! Дано тази е по-добра от предишната! Да ви питам...Някой пил ли е Дормиплант?  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 53
А аз да питам случвало ли ви се е да пиете АБ с АД и пречи ли, че съм се разболяла е се побьрквам с една кашлица. Стискайте палци моля

# 27
  • Мнения: 891
Аз съм пила АБ с АД и то неведнъж.
Да се оплача че след 20-тия ден с АД, започна да ми се влошава сърцебиенето и ускорения пулс...Явно хапчето се е натрупало и действа и това ще му е действието... Явно ще е така със всеки АД, все повече си мисля че този проблем не е за антидепресанти.

Последна редакция: пн, 02 яну 2017, 11:22 от liiya

# 28
  • Мнения: 289
Дами да ви питам, деанксит и флуанксол, биха ли могли да имат отрицателно влияние върху забременяване. Понеже правим опити, все още нямам положителен тест за овулация и почвам да си мисля, че е от хапчетата. Забравих да питам психиатъра   Simple Smile

# 29
  • Мнения: 10 631
момичета, един месец пих Деанксит по лекарско предписание. Последното хапче взех на 31. Днес се чувствам като прегазена от влак. Реакция на организма ли е или може би просто съм пипнала някой вирус?

Общи условия

Активация на акаунт