Графики на БТ - коментари

  • 71 939
  • 737
  •   2
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 113
Благодаря!

# 76
  • Мнения: 414
Денис,би ли ми погледнала графиката?За първи път меря БТ този месец,измервам я орално.Струва ми се,че много ми играе графиката.Вчера след покачването реших,че О е минала,но днес спадна доста драстично.
Благодаря предварително!

# 77
  • София
  • Мнения: 35 952
Денис,би ли ми погледнала графиката?За първи път меря БТ този месец,измервам я орално.Струва ми се,че много ми играе графиката.Вчера след покачването реших,че О е минала,но днес спадна доста драстично.
Благодаря предварително!
Графиката, все още, не показва да е имало О.
Оралното измерване е много неточно, добре е да мериш анално.
Може да правиш и тестове за О., за да знаеш кога да очакваш О.

# 78
  • Мнения: 414
Денис,би ли ми погледнала графиката?За първи път меря БТ този месец,измервам я орално.Струва ми се,че много ми играе графиката.Вчера след покачването реших,че О е минала,но днес спадна доста драстично.
Благодаря предварително!
Графиката, все още, не показва да е имало О.
Оралното измерване е много неточно, добре е да мериш анално.
Може да правиш и тестове за О., за да знаеш кога да очакваш О.
Благодаря ти  Simple Smile

# 79
  • Мнения: 102
Послушах Денис и започнах да меря БТ ректално. Графиката е напълно различна (не само като стойности) от оралната. Изумих се. Shocked

Искам да попитам, по принцип имам късна ову ( 17-19ти ден) и този месец пак по това време имах симптоми ( бодежи и ЦС), обаче като гледам графиката май ову е била още по- късна 23-24 ден (така я отбелязах и в програмата)? newsm78 И освен ову, нормално ли е движението на графиката? ( тази амплитуда от 36,3 и на другия ден 36,94 в рамките на нормалното ли е?)

Питам, да не се филмирам, че ми закъснява, а просто, че ми е била закъсняла ову. Иначе от вчера искам вече да  #2gunfire всички, имам си болки и съм  #Cussing out

ГРАФИКА

( извинявам се, че е скрийншот, а не графика в зачатие, но на програмата в телефона ми е по-удобно да въвеждам всичко)

Последна редакция: вт, 07 мар 2017, 12:09 от Светулка_13

# 80
  • София
  • Мнения: 35 952
Послушах Денис
Скрит текст:
и започнах да меря БТ ректално. Графиката е напълно различна (не само като стойности) от оралната. Изумих се. Shocked

Искам да попитам, по принцип имам късна ову ( 17-19ти ден) и този месец пак по това време имах симптоми ( бодежи и ЦС), обаче като гледам графиката май ову е била още по- късна 23-24 ден (така я отбелязах и в програмата)? newsm78 И освен ову, нормално ли е движението на графиката? ( тази амплитуда от 36,3 и на другия ден 36,94 в рамките на нормалното ли е?)

Питам, да не се филмирам, че ми закъснява, а просто, че ми е била закъсняла ову. Иначе от вчера искам вече да  #2gunfire всички, имам си болки и съм  #Cussing out

ГРАФИКА

( извинявам се, че е скрийншот, а не графика в зачатие, но на програмата в телефона ми е по-удобно да въвеждам всичко)
Според мен, О. е била на 22 ден от МЦ. Графиката е добре, дано да е станало  Peace

# 81
  • Мнения: 102
Денис, благодаря ти! ♡

# 82
  • Мнения: 412
Прогестерон вагинално, повишава ли базалната температура?

# 83
  • Мнения: 414
Честит празник на всички  bouquet
Денис,би ли погледнала графиката ми,според мен О е била на 16 ден,но ще се радвам и на твоето мнение Simple Smile

# 84
  • Мнения: 149
Честит празник на всички  bouquet
Денис, моля те при възможност да коментираш графиката ми:
http://prikachi.com/images.php?images/333/9060333s.png
Първоначално приложението отбеляза О на 11 ден, което много ме учуди, т.к. цикъла ми е около 30-34 дни, а след днешното измерване я отбеляза на 18 ден.
Тестове за проследяване на О не съм правила, т.к. започнах с тях от 12 ден (бяха категорично отрицателни) и няколко  дни по-късно приложението отбеляза О на 11 ден.
Предварително благодаря за отговора  bouquet

# 85
  • София
  • Мнения: 7 645
Прогестерон вагинално, повишава ли базалната температура?
Да, повишава, не е с много но повишава Simple Smile

# 86
  • Мнения: 412
Прогестерон вагинално, повишава ли базалната температура?
Да, повишава, не е с много но повишава Simple Smile
Тюююю, тъкмо се зарадвах... Благодаря, Брайда!

# 87
  • Мнения: 102
Момичета, в най-женския месец си пожелавам много бременни графики в тази тема да завалят!
Ох..  Така се зарадвах, че 14 дена държах висока Т. Днес падна рязко на 36.8 и лелката се задава с трясък.
Ще тормозя Денис пак с БТ другия месец (и дано е за последно) 😘

Весел празник! Бъдете обичани и усмихнати!

# 88
  • София
  • Мнения: 35 952
Честит празник на всички!
Бъдете щастливи и много обичани  Hug


Честит празник на всички  bouquet
Денис,би ли погледнала графиката ми,според мен О е била на 16 ден,но ще се радвам и на твоето мнение Simple Smile
Може да е имало О. на 15/16 ден от МЦ, но засега графиката не е много категорична.
Оралното измерване е много неточно - мери анално.


Честит празник на всички  bouquet
Денис, моля те при възможност да коментираш графиката ми:
http://prikachi.com/images.php?images/333/9060333s.png
Първоначално приложението отбеляза О на 11 ден, което много ме учуди, т.к. цикъла ми е около 30-34 дни, а след днешното измерване я отбеляза на 18 ден.
Тестове за проследяване на О не съм правила, т.к. започнах с тях от 12 ден (бяха категорично отрицателни) и няколко  дни по-късно приложението отбеляза О на 11 ден.
Предварително благодаря за отговора  bouquet
Ако БТ се задържи висока, О. може да е била на 18/19 ден от МЦ.
 

# 89
  • София
  • Мнения: 113
Денис, дали би могла отново да погледнеш графиката ми, не разбирам защо не ми идва, бях на дуфастон 16-25 ден(04.03), а нямам нищо задържано от преден месец. Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт