Щастлива и благословена Нова година за ЮНЧЕТО ще има

  • 25 648
  • 748
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 998
С Нутрибулет. Става точно като пастет.

Нямам Нутрибулет, имам блендера на Делимано и още един блендер, който е за по-течни неща.  Sad

Аз първо го накъсвам след това в белндера да стане на ситни парченца и накрая с пасатора но става на кашичка само ако месото и бульончето са още топли  chef

# 76
  • Мнения: 1 976
Трябва да е топло месцето. С пасатор винаги съм пасирала.

# 77
  • Русе
  • Мнения: 1 033
Здравейте! Почти не остана от тази толкова важна за нас година - тази, в която се родиха дребосъците ни  Simple Smile Пожелавам на вас и семействата ви весело посрещане на Новата година! Да бъде здрава и благословена! Чакат ни много първи неща - за някои първо зъбче, за другите първи думички, първото мамо, първи стъпки и първи рожден ден! Абе, изобщо идва годината на първите неща! Laughing Бъдете щастливи и наздраве! cheers

# 78
  • Мнения: 509
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА 2017! Да ни донесе само хубави емоции! Снощи бях в спешното с бебка,защото беше с 38.6! Без сополки,хреми,или кашлици и за това се притесних. Лекаря на смяна каза,че Йоанна е здрава напълно,но ни расте зъб. Не успях да го видя,видях общо поддутички венчета и белички,но щом лекаря каза значи е така. Да отбележа педи ми каза да ходя директно в спешния с тази температура,там пък ми се скараха,че отивам със здраво бебе Thinking Но температурата спадна от самосебе си и днес варира между 36.4 до 37.5 вечерта. Дадох панадол и намазах с Пансорал. Не знам как е със зъбите. При вас как беше? Много ми е притеснено. Вярно,че тя не е нервна,но вече няма толкова дълъг дневен сън...по скоро дрямка.но днес хапва по 80 мл на често с повече вода освен млякото.

# 79
  • Мнения: 1 976
Прекрасна година имахме,мами!Пълна с очаквания,трепет,сбъднати мечти и радости! Пожелавам на всички следващата година да е още по-изпълнена с щастливи мигове! По-малко тревоги и повече усмивки!

# 80
  • София
  • Мнения: 344
И аз да се включа в новата тема. Първо честита Коледа и като гледам часа и щастлива Нова година.
На Бъдни вечер ни се появи второто зъбче. Беборан още не се обръща, но и не се напъва да го прави. Далече сме от опити да пълзи. За сметка на това хапва с ентусиазъм всичко, което му дам Simple Smile
Сега спи, но заради военните действия навън, съня му е неспокоен и се върти. Идва ми да им завра бомбичките там дето слънце не угрява!
Днес дядо Мраз му донесе подарък, но не успях да го снимам с костюмчето за повода, тъй като по-рано през деня практикувахме свободен пиш Simple Smile

# 81
  • София
  • Мнения: 1 422
Честита 2017 година. Дано имаме само хубави емоции.
Относно зъбите, ние сме на 7 месеца и 19 дни пък нямаме зъби. Ония ден беше с 38,7 /свалихме я с панадол/ и  се обадих на педиатърката, и тя каза че са зъби.  Днес темп и варира до към 37,7 /не давам нищо/. Венеца ѝ е подут и бял, и е много кисела.

# 82
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 344
Честита Нова година!Нека е изпълнена с много здраве и щастливи мигове за нас и малките човечета.
Тази нощ мина през проблеми.На всяка пиратка подскачаха и св притеснявах да не се стресне и разплаче.Половин час фойверки ги приспа, а мацата се навря под стола от страх.Резултата Алекс спа, а пък мама му не,защото цяла нощ стоя на тръни.

# 83
  • Мнения: 515
Честита НОВА година! Нека е по-спокойна, с по-малко тревоги и изпълнена с много ЗДРАВЕ, СЪН и детски СМЯХ! Simple Smile

За щастие при нас всичко мина спокойно и бебчо си спа спокойно цяла нощ Simple Smile чак сега се събужда Simple Smile след като хапна към 6:30.

Моята лична мисия за 2017-та ще е - да се оплаквам по-малко, да се тревожа по-малко, да се забавлявам повече и да махна някой и друг килограм най-накрая да се почувствам отново човек! хаха Simple Smile 

# 84
  • Русе
  • Мнения: 1 033
Честита Нова година, момичета! Нека бъде спокойна, здрава и пълна с хубави моменти! Йо си заспа както всяка вечер и проспа всичката пукотевица. Каката бесня до един часа, игра хора и ръченици, Дунавско хоро, сурвака ни по пет пъти. Накрая едва я накарах да легне, но пък откърти веднага Simple Smile Моята лична мисия за тази година е да се карам по-малко на голямото дете и да бъда по-търпелива. Ако може да сваля и някое кило ще бъде прекрасно Simple Smile

# 85
  • Мнения: 1 976
При нас беше военно положение. Наблизо е кръчмата на собственицште на фирма Фоерверк. Чувствах се като мама с бебе в бомбоубежище. Чудя се как да съдя държавата,че разрешава продажба на пиратки. Фоерверкште са красиви,ама тез безсмислени гърмежи ме врудяват. Огнян не плака,но беше стреснат. Гушкаше се в мен и танцевахме един час. Кучката още по обед се скри.

# 86
  • Мнения: 5 060
Щастлива и благословена Нова година за нас и нашите дечица!
Пожелавам на всяка от вас да си изпълни мисията бързо и леко.
Аз не знам каква ми е мисията за тази година, не съм я измислила.  Grinning

# 87
  • София
  • Мнения: 1 422
Марина се радва на фойерверките. Беше голямо шоу. Дори таткото, баткото и каката стреляха с ракети, ама тогава ние с беба си бяхме в нас, че много трещи тоя пистолет. Simple Smile
Мисията ми за тази година е да не полудея с три деца. Simple Smile

# 88
  • Мнения: 9 710
Честита Нова Година, Юнски мами!   cheers Tada

Пожелавам на вас и вашите семейства здраве, щастие, късмет, любов, търпение и топлина през новата година! Пожелавам и глобално един по-мирен свят, в който да растат нашите деца.


Ние бяхме на ресторант (работното място на таткото). Бебка спа в офиса - нито музика, нито пиратки я събудиха (офиса е много закътан, без прозорци). Бебето спи, сложила съм лаптопа и през скайп си звъннах на телефона. Така я наблюдавах. Бебефон за спешни ситуации.  hahaha

# 89
  • Мнения: 2 721
Честита Нова Година мами!!! bouquet

Пожелавам ни една прекрасна година за нас и нашите дребосъчета! Нека има само хубави емоции и много усмивки и постижения за дечицата ни! Heart Eyes

Много се притеснявах от пиратките и всички тези фойерверки, защото в къщата е маалко по различно от апартамент и доста по силно се чува, НО бебо проспа всичко и не се събуди!! Само , че ме дразнят , че продължават и днес и май ще се караме  Mr. Green  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт