термин септември 2017

  • 43 577
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 176
Здравейте момичета. От снощи съм с кървене. Изписаха ми хапчета и да лежа. 2 седмици съм в болничен. Лекаря видя плодното сакче. Каза че е мн мъничко и че не е хубаво кървене в това време. Не даде гаранции че ще се задържи. Ако не спре кървенето ще ида след 2 дни ако спре другата седмица. Надявам се да имаме късмет с бебчо и да не го загубя.

# 31
  • Мнения: 115
Здравейте момичета. От снощи съм с кървене. Изписаха ми хапчета и да лежа. 2 седмици съм в болничен. Лекаря видя плодното сакче. Каза че е мн мъничко и че не е хубаво кървене в това време. Не даде гаранции че ще се задържи. Ако не спре кървенето ще ида след 2 дни ако спре другата седмица. Надявам се да имаме късмет с бебчо и да не го загубя.

Стискам палци всичко да е наред.  Praynig

# 32
  • Мнения: 5
Здравейте, и аз  съм с термин септември 2017 (според нета датата е 15.09). Втора бременност ми е, ще се радвам да споделяме размисли и страсти през тези  9 месеца Simple Smile

# 33
  • Мнения: 11
mechtatelkata28 Дано всичко бъде наред  Praynig

best_angel Добре дошла Simple Smile

# 34
  • Варна
  • Мнения: 74
mechtatelkata28 дано всичко е наред и се стабилизираш!

best_angel Добре дошла! На колко е първото ти детенце?

Нямам търпение да ставаме все повече и повече...Simple Smile

# 35
  • Мнения: 229
mechtatelkata28 дано всичко да е наред с теб и бебчо.
Аз вече си запазих час за другата седмица, но ми се иска и на ехограф да отида. Не живея в България и тук здравната система е много по-различна- първа ехография правят чак към 9-10 седмица и не знам дали ще издържа до тогава.
Вие как сте със симптомите?

# 36
  • Мнения: 5
Моето момченце е почти на   4, той все още не знае, че ще става батко, защото разбере ли- ще разберат всички:) Мисля да отида на преглед чак когато дойде време за сърдечната дейност - по- рано не виждам смисъл. И при първата бременност и сега знаех, че съм бременна преди да ми е закъсняло и преди да направя тест... ОСвен, че сутринта ме наболяваше  в ляво- нямам други симптоми

# 37
  • Мнения: X
В началото на бременността плодният сак не изпълва цялата маточна кухина. Тази част от лигавицата, в която не се развива ембрионът, поради все още малките му размери, може да се излющи и да предизвика кървене, съвпадащо с времето, по което е била месечната менструация. Пускам това заради mechtatelkata28 Peace


# 38
  • Варна
  • Мнения: 74
Аз си бях взела направление преди празниците за профилактичен преглед,а то взе че стана...запазила съм си час за утре (мм има рд), макар да знам, че е рано,но и предният път бях така...

# 39
  • Мнения: 57
Здравейте и от мен Simple Smile По мои сметки термина ми е на 3.09. Все още не съм била на преглед. Смятам да изчакам направо за сърчице. 

# 40
  • Мнения: 176
Аз днес май съм по добре. Зацапва но мисля че е по слабо и кафеникаво. Имам болки от време навреме ниско долу в матката или отдясно. Понякога чувствам и тежест около пъпа. Ако спре зацапването съм на контролен преглед другата седмица ако се усили трябва да ида тази седмица за да прецени лекаря дали има смисъл от продължаване на хапчетата.

# 41
  • Мнения: 75
Здравейте!И аз се присъединявам към вас.Само с тест съм,не съм посетила гинеколога си,но е все още рано.Онлайн калкулатора ми показва термин 16.09.Втора бременност ми е.Синът ми(който вече е на 7г.)беше с термин 14.09.Та явно на мен така ми върви.с Девички😃.Пожелавам на всички лека бременност и пухкави бебета😊.

# 42
  • Мнения: 46
Здравейте момичета записвам се и аз .Устонових бременалостта след 1 положителен тест и видеозон .Бременна съм с второто ми детенце живот и здраве. Термин 08.09.2017 .Надявам се да си бъдем полезни Simple Smile

# 43
  • Мнения: 229
Колко е хубаво, че се увеличаваме Simple Smile
Снощи се събуждах през половин час- гърдите много ме болят и не ми е удобно никак, но това са бели кахъри.
Вчера си взех витамини за бременни, но все още се чудя дали да ги започна преди да съм говорила с лекарката и май ще си почакам една седмица.
А знаете ли кога се ходи за сърчице ?

# 44
  • Мнения: 46
Сърцето се чува в 8 -мата седмица тагава и реално те записват , за женска консултация Simple Smile С щерка ми доста повръщах до към 6 тия месец по 100 пъти на ден .Надявам се този път да ме пропусне този симптом Grinning

Общи условия

Активация на акаунт